Polsko, Litva, Lotyšsko,Estonsko fňukají. A dobře jim tak…

vyvadil jiří nový
18.10.2021 17:32
Kolega Urban nás prakticky obden informuje, jak se přes Běloruské hranice tlačí stovky migrantů do sousedního Polska, Litvy, Lotyšska…A samozřejmě, že jsou to migranti z cizokrajného islámského světa a nezřídka mezi nimi mohou být přirozeně i třebas teroristé. Proč ne.

Tyto země hořekují a EU se jich zastává, že jde jen o jinou formu hybridní války.

Asi ano. Ale nebylo to Bělorusko, které tuto válku vyvolalo.

Jestliže tato trojka ještě spolu s Estonskem masivně podporovala státní převrat a chtěla prezidenta Lukašenka svrhnout, aby nastolila protiruský a prozápadní režim jakési Cichanovské. A podle některých zdrojů se podíleli i na přípravě vraždy prezidenta, pak nevidím důvod, proč by Lukašenkův režim nevyužil faktu, že jej EU odmítá uznávat za hlavu státu a není ani důvod, aby on uznával naopak Evropskou unii a konkrétně s ní uzavřenou readmisní dohodu o navracení uprchlíků.

S Polskem, Litvou Lotyšskem i Estonskem to prostě dopadá tak jako s Evropskou unií a USA, když podpořili svržení prezidenta Madury a jeho nahrazení prezidentem Guadeem a výsledkem je, že Maduro přes potíže vládne dál.

Ze stejných důvodů člověk uznávající základní normu mezinárodního práva tj, zásadu nevměšování musí prostě držet palce Lukašenkovi.

A ještě jedna poznámka, trochu vtipná. Každý si vzpomíná, jak byl Orbán kdysi pranýřován za zdi proti uprchlíkům. Nyní už EU hodně vystřízlivěla. Nemůže protestovat proti plotům, když na druhé straně ploty, ba přímo zdi podporuje mezi Běloruskem a zeměmi EU z druhé strany.

Shrňme to. Ti, kdo vyvolávají barevné revoluce a převraty si plně zaslouží, aby byli po zásluze trestáni. A to se Bělorusku daří.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

opatovice328
Já Vám mohu pouze říci, kam až ve svých vývodech dojde Havloid. Já tu dovykládám ten svůj příběh z nedělní demonstrace před polskou ambasádou. Jak jsem tam koukal na tu paní Hradílkovou, tak si říkám, odkud já jim jen znám. Pak mi to došlo. Potkali jsme se spolu přesně 15.8.2020 na určité demonstraci na Loretánském náměstí, kdy v jeden moment kolem mě šly dvě dámy, jedna z nich byla paní Hradílková, a ta říká té druhé dámě, „vyfot´ mi ho, zjistíme si ho“. Tak se paní Hradilková ke mně postavila a ta druhá dáma nás vyfotila. Za dva dny na to jsem našel tuto fotografii na facebookové stránce nějakého Maciho, kde pod tím mým fotem s paní Hradílkovou bylo opravdu zmíněno moje jméno i s rokem mého narození a pod tím nějaké ty nevkusné komentáře k mé osobě a jeden z nich byl: „Ať toho zmrd… někdo sejme“. Šel jsem tehdy na policii a policie během jednoho dne tuto facebookovou stránku zavřela. Asi tak po týdnu se ta stránka Maciho znovu otevřela, ale již bez toho mého fota a jména a toho zmrd.. Já jsem do poslední neděle netušil, kdo byly ony dvě dámy, které se mě snažily takto zneuctít na facebookové stránce onoho Maciho. Bohužel paní Hradílková asi něco vytušila a v tu neděli z tohoto happeningu odešla před koncem, jinak bych se ji takto veřejně přede všemi zeptal „to jste byla vy, paní Hradílková, kdo tam pod mé jméno na tu facebookovou stránku Maciho dal toho zmrd..? Takto se přece dáma nechová!“.
gustav-svoboda

Ach jo ... Kam až ve svých vývodech dojde  podporovatel V. Putina a A. Lukašenka?  Proč ne, píše ke zprávě, že mezi migranty jsou teroristé. Na některých mobilech migrantů byla nalezena i videa se zoofilní a pedofilní tematikou. Podle p. Vyvadila to taky zhodnotíme ...  "proč ne"? 

opatovice328
Já bych přidal svoji informaci k tomuto tématu. Poslední neděli byla před polskou ambasádou demonstrace proti tomu, že Poláci odmítají přijímat imigranty z Běloruska. Tak jsem na tu demonstraci šel, abych tím podepřel názor, že by Poláci ty imigranty z Běloruska přijímat měli z humanitárních důvodů. Nakonec ta demonstrace nabyla formy politické masirovky, protože se jí zúčastnila echt Havloidka Jana Hradílková a využila této příležitosti k tomu, aby útočila na Bělorusko a Lukašenka s tím, že prý tu jsme před špatnou ambasádou, že bychom prý měli stát před běloruskou ambasádou. Tak jsem se přihlásil do diskuse a řekl jsem jim, že souhlasím s tím, že jsme tu před špatnou ambasádou, že bychom měli stát před americkou ambasádou, protože to je ta země, která vyhnala tyto emigranty z domovů a navrhl jsem přítomným, že se příště v neztenčeném počtu sejdeme právě před tou americkou ambasádou. Řekl jsem jim, že já před tu americkou ambasádu chodím protestovat, třeba s Palestinci proti americké podpoře vraždění Palestinců židovským státem. Když tam paní Hradílková zavzpomínala, jak chodila protestovat před ruskou ambasádou proti válce v Čečně, tak jsem se jí zeptal, zdali náhodou také nechodila protestovat před americkou ambasádu proti tzv. "humanitárnímu" bombardování Srbska. Ona pak paní Hradílková odešla před koncem, já jsem byl připraven dodat, že já chodím i před tu srbskou ambasádu každý rok připomínat den, kdy začalo toto "humanitární" bombardování Srbska s tím, že se stydím přes Srby za Havla.