Pomocná elfí stráž si připravuje zářnou kariéru

obrazek
21.2.2019 01:00
Z podzimka se v českých zemích vyloupli elfové, anonymní skupina (nejen) trollů, za kterou mluví Bohumil Kartous a jež vychází z prací dogmatičky Alexandry Alvarové. Podle toho, co zveřejnili o obsazích hromadných mailů, je skoro zřejmé, že lezou i do soukromé pošty. A mělo b na ně být podáno trestní oznámení. Bohužel je otázka zda to bude stačit. Vyrůstá zde hnutí popírající demokratické hodnot, jako vždy v nacismu - organizovaná státem podporovaná zločinnost je legální, přirozené chování kriminalizováno. Varuji všechny, kdo se chtějí řídit v tom, co je správné, podle toho, zda to je legální.

Zde je dnešní rozhovor  s mluvčím elfů : https://blisty.cz/art/94531-ruska-propaganda-v-ceskem-kyberprostoru-ve-4-ctvrtleti-2018.html?fbclid=IwAR3jsFDz5MO7Pc-82UNxFrTmEEROqwaRadNq28n_Yu66qltUP5Um6NEj-YU

krásný je komentář jednoho z čtenářů: Thumb avatar Milan Honusek 16. úno. 21:43 

2

Nevím, zda se smát či plakat. Takový soubor kravin už jsem dlouho neviděl. Tato organizace Elfů je nebezpečím pro českou společnost. Vychází z toho, že jen oni jsou inteligenty a zbytek národa blbci.

Podívejme se na "zločiny" ruské propagandy, vybírám jen dva z uvedeného spisku. Cituji:

--- 1) Proti NATO: tendenční obsah zaměřený proti Severoatlantické alianci, vykreslování NATO jako světového agresora, který chce zničit Ruskou federaci.--- 3) Proti USA: líčení našeho spojence a garanta evropské bezpečnosti jako imperialistickou mocnost, nepřátelskou nejen Rusku, ale i skutečným zájmům ČR.... Podtrhuji, že mám svůj mozek a žádné rady Ruska nepotřebuji. NATO je vskutku světovým agresorem - to je nejen můj názor a nejen názor Ruska. USA je vskutku nebezpečnou imperialistickou mocností i pro světový mír. To je dost široký n&a acute;zo r nejen v Rusku. Trump má silnou kritiku i v USA. Jenže k tomu je potřeba trochu sledovat i světovou politiku. Lezli jsem do zadku Moskvě. Ovšem po skončení řada lidí pocítila nutnost přece jen hledat jiný zadek, holt blbost se nemění. S lítostí musím poznamenat, že považuji spolek Elfů za triviální propagandu. Ať se vyblbnou mezi sebou a neotravují život dalším.  Jsme na prahu velkého rozvoje vědy i nutnosti zachránit planetu Zemi. Potřeba jsou myslící lidé. Milan
Jinak, ten spolek Čulibrků na Blistech mám u pr....!
na elfí činnnost reagovala 
Kosa nostra rozborem protiprávnosti jejich konání, porušováním Ústavy, jenže dosud se nenašel nikdo, kdo by to trestní oznámení podal, inu, národ holubiččí, narozdíl od elfích jezovigtů, kteří udatně předávají podněty neptejte se kam: trestní oznámení za ně připravuje tuším Syndikát novinářů. : : " Kdybych nebyl naprostým právním laikem a nebál se té, pro  mne sisyfovské práce – totiž prohrabávání  paragrafů  Trestního  zákoníku, zašel bych ještě  dále – článek by byl vyšperkován konkrétními odkazy  na příslušné paragrafy, jež jsou Kartousovou /a spol./  činností  dotčeny. Nicméně  pokud by  orgány, činné v trestním  řízení  hledaly  podnět , aby&nb sp; se o tzv. elfy  začaly  zajímat, myslím, že  dnešní text je  i tak dostatečným vodítkem!https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/01/04/listina-zakladnich-prav-a-svobod-a-kartous/?fbclid=IwAR0-Qwn_VsI-UE3BY9xzp2Yh3SQub7xNvpTRO47uVbjWdsv3MeC1paYMIQE
Proč ale upozorňuji, že si připravují zářivou kariéru, inu proto, že pracují v akordu s unijí, jež potichu připravuje zářez do svobody slova: http://www.stop-multikulti.cz/2019/01/
A abyste si udělali přehled o tom, jaké jsou názory hlavního ideologa a bývalé podržtašyk u EK nebo EP (a bývalé  mluvčí KDFU-ČSL) Alexandry Alvarové, jež se to tak  líbilo, že si to chce jistě zopakovat na vyšší pozici: https://www.irozhlas.cz/kultura/literatura/alexandra-alvarova-prumysl-lzi-propaganda-dezinformace-rusko_1812012243_jgr
další názory:https://hledani.rozhlas.cz/?query=Alexandra+Alvarová  http://blog.aktualne.cz/blogy/alexandra-alvarova.php Také jistě stojí za pošušňání přečíst si její knihu Průmsl lží aneb propaganda,  konspirace a dezinformační   válka. 
Prostě i kdyby snad někdy některý z elfů zapochyboval o své práci, Alvarová tu bude a zůstžane jako křemen!  A pozor, tahle zapálená bludařka patrně věří každé urban legend o hrozném rusku a hrozné Číně, jaká se kdy vyskytla, takže když se od vás dozví ěco jiného, jder o jasné fake (osobní zkušenost s Alexandrou a čínským sociálním kreditem, viďte, Alexandro?).(I Kartous nedávno označil za fake záměr Muska a EU vtvořut satelitní síť 5G.)
Pane Kartousi, je navýsost trapmné, jakým způsobem napadly vaši idé  FB skupin jako Cítím se podveden Václaem Havlem či  Stop předsudkům proti  komunistům či Lidi, pojďme do nich!. Tolik švábů aby pohledal. Slovy klasika - čím  mladší diskutér, tím hůř se mu žilo v "komunismu". 
*****
Kádrový dotazník  Česká republika 2019 - vzor
Nejlepší země na světě                                 USA
Záruka míru na planeetě                               NATO
Největší válečná hrozba  pro planetu           Rusko
Druhá bnejvětší válečná hrozba                   Čína
Česká republika patří                                   na západ
Prezident Zeman ji táhne                             na východ
Evropská unie je                                         dobro
Naděje pro Evropu je                                  islám
Kapitalismus je                                             nejlepší
Česká televize je                                          objektivní
Naši spojenci mají vždycky                          pravdu
 
4.3.2019 16:10 hod na ČT24: Kádr Bohumil Vostal na ČT právě prezentuje svoji teorii o chudácích Salisburských, kteří se musí bát dalších nejrůznějších pohozených lahviček s novičokem. A podivuje se, že britská vláda neuvalila další sankce na další osoby blízké kremelskému režimu.
Petr Nišponswký: Sorosův vliv ze zahraničí neexistuje, to je konspirace, za všechno může Putin. investigativní žurnalisti.l 
Jan Wagner: 

Článek o boji proti dezinformacím obsahuje:

12x slovo Rusko
13x slovo ruská
8x slovo ruský
7x slovo ruské

Nevím proč, ale spíš než boj proti fake news to vypadá spíš jako informační válka s Ruskem.

Pan datový analytik František Vrábel totiž na boji proti dezinformacím spolupracuje s NATO a zjištění jeho týmu získala takový ohlas, že od vlád Velké Británie a USA dostal na boj s fake news grant 250 tisíc dolarů.

Kdo bude bojovat proti americkým a britským dezinformacím se v článku boužel nepíše.

PRVNÍ OBĚTÍ VÁLKY JE PRAVDA

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/frantisek-vrabel-dezinformace-fake-news-rusko-facebook_1903130001_ogo?fbclid=IwAR2Ad4BtimorIq3qZTNpWO8pcBfhoLASBGtLqDLEaeQBO4MU9f_aYHyh-fk

5-4.2019 : EU nařizuje Evropanům, co si mají myslet:
"Některé aspekty politiky Evropské komise v oblasti mediální gramotnosti jsou spíše než o zvyšování povědomí občanů o tom, jak je nekompromisně vést k tomu, co si mají myslet."

"Vystavení občanů velké škále dezinformací, včetně zavádějících nebo přímo nepravdivých informací, je pro Evropu velkou výzvou. Tato iniciativa EU proti dezinformacím obsahuje také "akční plán na posílení boje proti dezinformacím v Evropě i mimo ni..."

"Zůstává nedořešeno, kdo bude určovat, co má být vnímáno jako "nenávist". Na základě předchozích zkušeností se dá očekávat, že nenávistné bude všechno, co bude v rozporu s politikou lídrů EU."

"Varování před islámským terorismem je podle francouzského soudního systému nejen kriminálním činem, ale zřejmě představuje i psychologickou úchylku. Le Pen mohla dostat až tři roky vězení a pokutu 75 000 eur. "

"První obětí politiky EU v oblasti mediální gramotnosti bude různorodost názorů a svoboda projevu."

https://cs.gatestoneinstitute.org/13977/eu-medialni-gramotnost?fbclid=IwAR3DwZoD760aY420b9ttAMRHLp8nyUJY0l3VFGvjfmWT1_mbZuJs_8F7oIk

12.5.2019 zdroj: PL: Rozbíjení komunit, aby se spolu nemohly spojit, je novou cenzurou

Karty odhalil „odborník na dezinformace“ ve chvíli, kdy se ho moderátor Daniel Takáč zeptal, jestli to není cenzura, když se ze sociálních sítí odstraňují určité informace, aby nebyly sdíleny. „V tu chvíli jsme se od pana Vrábela dozvěděli jednu technologickou zajímavost. Reagoval totiž slovy: ‚Ne, to není žádná cenzura. Necenzurujeme, co tam je, ale snažíme se ovlivnit metodiku vytváření sdílejících skupin na sociálních sítích‘. To znamená, že nebudou likvidovat jednotlivé obsahy, ale budou rozbíjet komunity, které vznikají na technologické bázi, aby se spolu už nemohly spojit. To je mnohem účinnější než cenzura. To je něco, nad čímž by páter Koniáš asi jásal. To je technologicky opravdu velmi zajímavě nastíněná nová forma cenzury. Nu a přidám pointu. Skoro na konci nám pan Vrábel řekl, že jeho instituce pracuje pro vlády Spojených států a Velké Británie. K tomu snad ani nebudu nic dodávat. To úplně stačí,“ nepochybuje Petr Žantovský.

*****  
amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!
Klíčová slova: cenzura, svoboda slova

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Lubodoc

Kartous má školení od šéfa,udavače Čulíka,tak se na to hodí.Ale měli by si elfíci uvědomit,že v Čechách máme špatné zkušenosti s různými Čurdy a že tahle odporná sorta lidí většinou končila na dřevěném vinglu s provazem na konci.

amiourful
klokan

   Velmi výstižné přirovnání, přímo vycházející z lidové tvořivosti, základu kulturnosti toho kterého národa. Vlastně co se změnilo ? V podstatě nic, toliko, že levicové bolševiky, nahradili bolševici pravicoví, ve smyslu, že vítěz bere vše. Nejhorší na tomto tvrzení lze spatřit v té okolnosti, že i ve stranách, které byly původně levicové tedy ČSSD a KSČM, se tento předpoklad stal skutečností. Vůbec nelze již přehlížet, že iniciativa činnosti státu nevychází z lidu /pracujícího či momentálně nepracujícího/.  Vlastně současná vrchnost, která se náhodou osudu ocitla u koryt rozhoduje o tom co si lid má myslit, nejedná se tedy v žádném případě o demokracii, vládu lidu, jak nám naši mocipáni tvrdí,ale o ..-. kracie jiné. Jako nejvystižnější název se jeví pro naše vnitro i zahraničněpolitické poměry název oligo(pluto)kracie, vláda materiálně / ovšem ne duchovně /nejmovitějších. Lidu se nikdo nezeptá zda se vůbec stalo vhodným neustále měnit, zákony, vyhlášky, stanovy a jiné směrnice, panstvo ve své domnělé nebetyčnosti, samo rozhodne o nutnosti změny, od svých posluchovačů si nechá zpracovat návrh, změny, byť neskonale blbý a ten předloží plebejcům k diskusi, mnohdy vlastně ani tyto pofidernosti k diskusi nepředloží a samo si je schválí.

amiourful
klokan

   Hlavně, že nám iniciátoří společensko mocenského převratu 1989 tvrdili, že ,, nejsme jako oni". Po třiceti letech trvání jeji vlády se vlastně potvrdilo, ža mají pravdu v tom smyslu, že jsou vlastně ještě mnohokráte horší než ti jimi tehdy deklarovaní oni. Salámovou metodou spojenou s ohlupováním obyvatelstva se jim vlastně podařilo nastolit diktaturu, zřejmě pravdy a lásky. Co nám vlastně nastolili, za těch třicet let, kdy si užívaní svých nynějších politicko mocenských prebend, které pro ně vylynuly z potupného mlčení nás pasivně přihlížejících k rozkrádání našeho společného majetku, touto hordou mamonu a moci chtivých jedinců. Tvrdili nám, že tehdy panoval u nás policejní stát. Co však máme nyní ? Současné cenzurování názorů sdílených na intenternetu, vlastně připomíná dobu bachovského absolutismu v polovině 19.století. Nyní dle našich současných ideologů kupříkladu musíme zřejmě zastávat ten názor, že K. H. Borovský byl vlastně násilně pochopy tehdejšího mocnářství odvezen do Brixenu na  zdravotní rekreaci.Můžeme se nadít toho co nám nyní vládnoucí TUPCI respektive TUPOUNI a jejich podržtaškové ještě v budoucnu pokusí nasugerovat do našich makovic, zřejmě v dohledné době prostřednictvím čipů, které si budeme muset dobrovolně povinně nechat implantovat do našich organismů, připravených k tomuto aktu  všestrannou chemizací našeho životního prostředí.