Poradil by prezident Zeman to samé i odpůrcům Putina?

kazatel zeman
27.1.2016 16:57
Odpověděl by prezident Zeman stejně, kdyby byl v inkriminované otázce místo Sobotky zmíněn prezident Putin? Jistě ne!!!

Moc dobře, alespoň dofám, by si uvědomoval, že by ho Rusko nepochybně obvinilo z rozdávání nelegitimní, tedy demokracií nepolíbené rady nejen odpůrcům Putina v jím vedené zemi, ale i globálním odpůrcům Ruska. Vysvětlení hradního mluvčího Ovčáčka, kterým se vysmívá do očí nejen premiéru Sobotkovi, ale všem kdo jiné rady než demokratické od ústavních činitelů slyšet nechtějí, by Rusům, potažmo prezidentu Putinovi, s velkou pravděpodobností nestačilo. Urovnání konfliktu by tak naše politiky stálo obrovské diplomatické a politické úsilí a garance, že prezident neradil odpůrcům Putina ústy vlády, by nepochybně musel dávat i premiér Sobotka. Něco mi našeptává, že by součástí omluv bylo i upozornění na náhlé "momentální" postižení prezidenta Zemana, kterého v době dotazu zužovaly zdravotní potíže. Nemocným lidem se selhání odpouští všude na světě.

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

stvan
Jakými pokyny se řídí či neřídí nemá nic společného s mým odsudkem nabízení nedemokratických řešení hlavou státu. bylo by dobré udržet názorovou diskusi v mantinelech vyřčené rady.
Vimmer Petr

Sobotka se řídí pokyny Merkelové. Dříve se říkalo "Poručíme větru dešti", nyní se říká "Zvládneme to".

 

stvan

Petře.Kritizuji pro mne nepřijatelný princip, nabízet i jiná než demokratická řešení pro výměnu politiků. V vžádném případě nejsem fanatický příznivec premiéra, ale jedno vím určitě. Byl zvolen demokraticky a vlastizradu nevidím. Pokud jí je skutečnost, že něco dělá jinak, než si někteří občané myslí, pak byli a vlastizrádci jsou všichni politici.

stvan

Vladimíre, za svým textem si stojím a zůstávám přesvědčený, že M.Zemana fabulace, že by bylo hůře pokud by byl zvolen někdo jiný, nelegitimizuje používat tak vyčerpávající odpovědi. Kdyby tázající svým šarmem poučil,že by měla vědět, že se v demokratických státech "odstarňují" politici od moci pomocí voleb, tak by to naprosto stačilo a rozhodně by z toho pan prezident vyšel s morální převahou, neboť takovou otázku může položit jen ten, kdo vůbec neví co demokracie požaduje a očekává. Prezidenta Putina jsem použil záměrně, neboť jsem přesvědčený, že by takto, a bylo by to naprosto v pořádku, Zeman tázající  neradil. Možná by bylo dobré si můj text přečíst ještě jednou. Putina jako zlo nevnímám. To mi věř. I já tě zdravím a to upřímně a snad Ti nebude vadit, že nepolemizuji o Tvém fyzickém či duševním zdraví. Na to si tě moc vážím....

Vladimír Štingl

Františku, žasnu nad "úrovní" Tvého textu a nad názorem, ze kterého doslova trčí nehorázná manipulace, ne-li přímo lež a Tvoje trvalá "nezdolná" zášť vůči M. Zemanovi. Připomínám, jeho volba byla volbou menšího zla. Raději si vůbec nechci představit co by se dnes v této zemi dělo, pokud by prošel kdokoliv z těch supergrázlů, kteří mu "sekundovali" a naštěstí NEPROŠLI....

M. Zeman naprosto normálně, přímočaře a s perfektní nadsázkou odpověděl na dotaz z pléna. A odpověděl tak, že to je, bohužel, v souladu s tím co si o těch "korektních" gaunerech říká naprostá většina normálních lidí - občanů této země. A ten asociální a vlastizrádný slizoun, vyžraný a vyleštěný brilantinou na bezchlupé hlavě z toho slabomyslně, spolu s dalšími dementy udělá "tragédii". Návod lidem nikdo dávat nemusí.... Je zde dostatek inteligentních a normálních občanů, kteří, až se "třeba bude lámat chleba", rozhodnou bez rad M. Zemana, ale hlavně stejně tvrdě a bezohledně jako s námi v praktickém životě jednala nejen ta modrotopácká smečka, ale i různé zdegenerované "bakterie" z té odporné socdemácké party dnešních "vůdců". Zaorálkem počínaje - Dienstbierem, Štěchem a podobnými konče.

A co s tím vším má společného V. Putin? To zavání až slaboduchostí...... On vlastně může "za všechno", že.......???

Napsal jsi neskutečnou hámotinu. "Naštěstí" Tě zjevně Sužovaly větší zdravotní potíže než M. Zemana. A to se dá "omluvit", jak jsi sám v závěru svého "textu" poznamenal v duchu dementní pražské "kavárny".... Blahopřeji.

Zdravím Tě.

 

Vimmer Petr

Pan prezident pronesl nyní již slavný výrok o kalašnikovu proto, aby otevřel celonárodní diskuzi na téma Sobotka a jeho vlastizrada. Záměr se zdařil a já panu prezidentovi tleskám. Pana Putina bych do toho netahal.

stvan

Pokud to myslíte vážně, pak jen potvrzujete, že se ze strany Zemana jednalo o cílenou radu. Váš dvojí metr prostě nesdílím a to ani přesto, že premiérovi většinou netleskám.

Vimmer Petr

Tento článek je jedna velká hloupost. Není možné srovnávat pana Putina se Sobotkou. Pan Putin je milován svým lidem a není to vlastizrádce.