Poslední Trumpův projev před volbami

obrazek
8.11.2016 21:54
Poslední projev Donalda Trumpa, jeho odpověď na Obamova slova, že jeho zvolením by nastal konec světa, který známe (přeložil Tomáš Haas): A jedna neveselá událost ze života Clintonové.Trumpovým hlavním volebním heslem se stalo "DrainTheSwamp" -"vypusťme tu bažinu"!

"Naše hnutí je o náhradě krachujícího a zkorumpovaného politického establishmentu novou vládou, kontrolovanou vámi, americkým lidem. Washingtonský vládní establishment a finanční a mediální korporace, které jej financují, existuje jen pro jedno: aby obohacovali a ochraňovali sami sebe. Establishment má v těchto volbách ve hře triliony dolarů.

Ti, kdo drží páky moci ve Washingtonu pro globální ekonomické zájmy, nejednají ve vašem zájmu.

Naše kampaň pro ně reprezentuje opravdovou existenciální hrozbu, takovou, jakou nikdy dříve nepocítili. V těchto volbách nejde jednoduše o příští čtyři roky. Je to křižovatka v historii naší civilizace, křižovatka, která rozhoduje o tom, jestli "my, občané" znovuzískáme kontrolu nad naší vládou. Politický establishment, který se nás snaží zastavit, je tatáž skupina lidí, která nese odpovědnost za naše katastrofální obchodní smlouvy, za masivní ilegální imigraci, za ekonomickou a zahraniční politiku, díky kterým naše země krvácí.

Politický establishment je odpovědný za destrukci našeho průmyslu, našich továren a našich pracovních míst, které mizí, aby se objevily v Mexiku, Číně a dalších zemích celého světa. Je to globální politická struktura, která je odpovědná za ekonomická rozhodnutí, která oloupila naše pracující, obrala naší zemi o její bohatství a dala je do kapes hrstky velkých globálních korporací a politických skupin. Jde o boj o přežití našeho národa, a toto je naše poslední šance jej zajistit.

Tyto volby rozhodnou o tom, jestli jsme ještě svobodný národ, nebo jestli již máme jen iluzi demokracie a vládnou nám ve skutečnosti globální partikulární zájmy, které podrývají náš systém - a náš systém je podrytý. To je realita. Víte to vy, ví to oni, vím to já a dnes už to docela dobře ví celý svět.

Clintonovic mašina je v centru této mocenské struktury. Viděli jsme to potvrzeno ve Wiky-Leaks dokumentech, které dokazují, že se Hillary Clintonová tajně setkává s mezinárodními bankéři a spolupracuje na zničení americké suverenity ve prospěch ještě většího obohacení svých přátel a sponzorů. Opravdu by měla skončit za mřížemi.

Nejsilnější zbraní v rukou Clintonových jsou korporátní media, tisk. Udělejme si jasno v jedné věci: korporátní media v naší zemi už dávno nedělají žurnalistiku, představují vlastní politický zájem, který se neliší od zájmů lobbistů finančních korporací, které mají vlastní polickou agendu a jejich agendou není váš, ale jejich vlastní prospěch.

Každý, kdo se postaví jejich kontrole, je prohlašován za sexistu, rasistu, xenofoba.

Lžou, lžou, lžou a ještě jednou lžou, a dělají ještě něco horšího. Udělají pro svůj prospěch vše. Pamatujme si: Clintonové jsou zločinci. To je spolehlivě doloženo a establishment, který nad nimi drží ochrannou ruku se dopouští masivního krytí jejich kriminálních aktivit ve State Departmentu a v Clintonově nadaci proto, aby je udržel u moci. Věděli, že proto musí zasypat mně a mou rodinu lživými výmysly. Věděli, že se nesmí štítit ničeho. Ale já jsem ochoten to vše strpět. V zájmu našeho hnutí, v zájmu toho, aby se vláda naší země vrátila do našich rukou. Vím, že se to jednou stane, otázkou je jen kdy. A věřím, že americký lid se pozvedne a bude volit budoucnost, kterou si zaslouží.

Jediné, co může zastavit tu zkorumpovanou mašinerii, jste vy.

Jediná síla schopná zachránit naší zemi jsme my.

Jediná síla schopná volbami odstavit tento zkorumpovaný establishment, jste vy, americký lid.

Naše civilizace dospívá do bodu zúčtování.

Nikdy jsem nechtěl dělat to, co dělám, věřte mi. Vybudoval jsem velkou společnost a žil jsem nádherným životem. Mohl bych i se svou rodinou sklízet ovoce roků tvrdé práce a úspěchů v byznysu. Nemusel jsem absolvovat tuto horrorovou show lží, výmyslů a zlovolných útoků. Kdo by si to pomyslel...

Dělám to proto, že mi má země tolik dala, a já velmi silně cítím, že je mou povinností dát něco zpět své zemi, zemi, kterou miluji.

Dělám to pro vás, pro naše hnutí a pevně věřím, že Amerika bude opět skvělou zemí."

 

 

>****

Jan Cěrvenka: Ona to v podstatě je přímá volba prezidenta, respektive volba volitelů je jen ryzí formalita, i když teoreticky volitelé nemusejí hlasovat pro kandidáta, za kterého kandidovali, a často se nějaký ten přeběhlík vyskytne. To podstatné je, že se nepočítají výsledky za USA jako celek, ale že se počítají výsledky za jednotlivé státy, protože USA jsou doopravdy federace, a že víceméně platí zásada, že vítěz v každém jednotlivém státě bere vše. Kdyby ten systém byl jiný a kdyby rozhodovalo ne vítězství v jednotlivých státech, ale vítězství v lidovém hlasování, volby by vypadaly docela jinak a neskončily by tím poměrem hlasů, kterým skončily v reálu. Jde o to, že třeba v Kalifornii bílí republikánští voliči vědí, že nemají šanci přehlasovat demokraty, a tak k prezidentským volbám nechodí. Kdyby věděli, že jejich hlas nepropadne, nejspíš by volit šli. Prakticky ve většině států je přitom už dopředu dané, jestli v nich vyhraje kandidát od republikánů, nebo od demokratů, a tak se největší pozornost soustředí na tzv. battle states, kde je situace na vážkách. A v nich Trump Hillary přejel na celé čáře a dokonce vyhrál i leckde, kde neměl mít žádnou šanci, jako třeba v Michiganu, Pennsylvanii nebo ve Wisconsinu. Michigan, to byla demokratická pevnost, kde demokrati naposled prohráli v roce 1988, když Bush senior jedoucí ještě na reaganovské vlně ve volbách převálcoval Michaela Dukakise....

*****

Vše je pravda,  kupříkladu Nadace Billa a Hillary Clintonových vybrala miliardy dolarů (více  než 6) od amerických občanůp a celebrit pro pomoc změtřesním zničenému Haiti, aby na Haiti nejenže peníze neskončily, ale aby se na Haiti ještě zmocnili jejich ropných a  zlatých  zdrojů. https://www.youtube.com/watch?v=4PeO0SfCw5s V Čechách byl k 31.10.  v klubu  Cross promítán  obšírnější film o této vypečené nadaci. V  současné  době  se  odhaduje, že na  charitu skutečně  vydává mezi 4-6%.

 

*****

otcové zakladatelé, co napsali americkou ústavu, mezi sebou měli spor. A šlo o to, jestli mají být federální pravomoce nadřazené státním. Řešili to tak, aby se uspokojilo obojí. Vytvořili Sněmovnu reprezentantů USA a Senát, kde má každý stát dva lidi. Volba prezidenta je na tom také založena. Lidé volí přímou volbou ve státech. Každý stát má přidělený určitý počet volitelů. Řekněme, že Florida jich má devětadvacet. A tak dále. A těch více než pět set volitelů volí prezidenta. Jenže, když v nějakém státě vyhraje jedna z těch dvou partají, tedy republikánů či demokratů, tak volitelé za ten stát musejí hlasovat pro vítěze. Vítěz bere všechno. Není na to federální zákon. Volitelé jsou státními funkcionáři, protože to mají státy ošetřené buď zákonem, nebo jinak.<úp>

A jaké má Trump šance? Tradiční státy volícídemokraty dávají Clintonové tolik volitelských hlasů, že už jí stačí vyhrát navíc jen na Floridě. Ale:  Odbory vždy volily demokraty. Nebudou. To jsou největší fandové Trumpa, to jsou ti nejrozzlobenější. Je to skupina států na severovýchodě USA, kterým se dnes říká „rezatý pás“, protože to bylo industriální srdce USA. A ti lidé jsou buď najednou bez práce, anebo byly jejich penze znehodnoceny. Penzijní fondy měly investováno do cenných papírů, které vyletěly do vzduchu za Obamy, a on nikoho nepotrestal. Ještě jim ze státních peněz ty prachy vrátil. Ti se klepou vzteky. A čím je Trump nehoráznější, tím lépe slouží jako ruční granát. Takže Clintonové její korektnost škodí a jemu jeho nekorektnost velmi pomáhá.

Jenže volební matematika: 

http://video.aktualne.cz/aktualne/clintonova-je-obri-favoritka-staci-ji-udrzet-si-naklonene-st/r~ac258684897a11e682470025900fea04/ a na vysvětlenou: http://video.aktualne.cz/aktualne/nejvetsi-myty-voleb-v-usa-kam-clintonova-nikdy-nepojede-a-pr/r~bf74c31887d011e69966002590604f2e/ V (USA jsou  jen  dva státy, které nepřidělují volitelské hlasy způsobem vítěz bere vše, ale poměrně podle procentního zisku. Nebraska a ještě jeden.) No ale Bush  byl tajké republikán.Ale musel zpochybnit volby na Floridě.

Dlužno  dodat,  že pro Američany bude jedna i druhá volba "sladká" jinak, ale pro zbytek světa je rozhodující, že Clintonová je navíc krvelačná a válkychtivá babizna, jež se (jak ukázala druhá prezidentská debata) se dosud nevzdala záměru bombardovat Irán a Rusko jí je trnem v oku, zatímcoTrump nemá rád soudruh z NATO a  vůbec je v této otázce nevinný jak jehně.

Jistounaději skýtá strategie některých  Američanů volit zelenouJill Steinovou proto,  aby v příštím  volebním obdobídostala tato strana  také  státní dotace.Činí tak  většinou příznivci Bernieho Sanderse. Iniciativa  vzešla patrně z Vermontu. https://www.youtube.com/results?search_query=Vermont+Stein 

*****

Doufám, že čeští protiputinovští elitáři  osiří -  totiž,že zvítězí Donald  Trump.Mělo by  to pro nás ještě  jednu výhodu  -Donald  Trump příliš nepřeje dohodě TTIP,  alespoň ne v  její  současné podobě. Unás  kupříkladu Bělobrádek považuje TTIP  za hlavní  cíl naší  americké  poélitiky (ČT24  nad ránem 9.11.2016)

Okolo 8:48 středoevropskéhočasu překročilo Trumpovo  volební  skore  číslo 270 a  on byl zvolen  prezidentem  USA. Přičemž v některých státech přečíslil Clintonovou jen o desetinky procent, či snad  dokonce o  jednotky voličů,  natolik těsné to bylo. Floridu získal Trump. (Paradoxně celkově získala Clintonová více hlasů, asi o o 395050 (tj. o 0,3277%)Takze, Clintonova vlastne opravdu ty volby vyhrala :) . Akorat,ze v Americe maji volebni system z dob Pony expressu. Takze ma smulu.  systém jí  přisoudil  232 volitelských  hlasůvůči  306 volitelům  Trumpovým.) Trump vystoupil, poděkoval  voličům,  svému  štábu i Hillary, požádalobčany, aby nyní zapomněli na politické  rozdělení, protože se budoumuset  všichnipustitdo práce a slíbil, že bude prezidentem  všech, i že si  po jeho volebním období budoumoci říci, že udělali správnou věc. Volební  účast byla 37%.Martin  Brezina: Zavedený dojem, že Trumpa podporují frustráti s nízkými příjmy, není pravdivý: 

"36% voličů mělo příjem pod 50 tisíc USD ročně, ti volili 52% pro Clinton, 41% pro Trumpa (ti nejníže příjmoví 53% vs. 41%). 31% voličů bylo mezi 50 a 100 tisíci USD ročně, ti volili 46% Clinton a 50% Trump. Nad 100 tisíc ročně to dopadlo 47% vs. 48% pro Trumpa."

 

Pokud je někdo absolutním idiotem amerických voleb, je to bez jediného zaváhání establishment Demokratické strany v čele s Hillary Clinton. Naprostá nezodpovědnost ze strany Demokratických (super)delegátů, kteří to navzdory existenci Bernieho Sanderse hodili Hillary, je do nebe volající. Jedinou útěchou je pro mě ten fakt, že všichni nesnesitelní centristé, kteří tvrdili, že umírněná kandidátka Hillary má proti Trumpovi největší šanci, se teď konečně můžou střelit do hlavy. Pokud jejich českým variantám připadá, že to je ještě málo na to, aby se změnil jejich "obraz světa", tak budou mít šanci zopakovat si to u nás v prezidentských volbách, až Michal Horáček prohraje i vlastní boty.

Mějme na paměti také to, že vyhrál nejen Trump, ale že Republikáni obsadili jak Senát, tak i Sněmovnu. Je to snad největší a nejkatastrofálnější debakl v dějinách Demokratů. Hillary tak může být společně se svými příznivci označena za politického břídila roku

 

Poznámka,  politická  marketérka ve zprávách Seznamu popsala sofistikovanouvýbavuHillary, začala orok dřžíve než Trump, když on měl 80 volebních kanceláří,  ona již 290 a  její političtí nadháněčipoužýívali aplikaci,  která jim ukazovala, do kterého domumají  zajít přesvědčovat, na koncertech  lidé museli za vstupenku zadarmoodevzdat telefonní číslo a  na to  jim  pak přišla výzva jít k volbám s dopravouk jejich  okrskové komisi. 

Jsem zvědavá, co bude dělat "Rada čtyř" a hlavně jak bude reagovat Zeman na Trumpovo plánované uvalení a zvýšení cel na 50% u čínských dovozů! :))) Zeman  Trumpa  pozval.  Sobotka si neodpustil v FB gratulaci hrubost ojitření Ameriky  populismem  a agresivitou. Gratulace  byla  česky. :) 

*****

Kdo  je  Tomáš Haas: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jeste-se-neradujte-Analytik-varuje-pred-zlem-ktere-by-souperi-Donalda-Trumpa-mohli-rozpoutat-Mrazi-z-toho-462031

V  USA  zároveň probíhaly volby do Kongresu a  části  Senátu a po 70. letech  mají Repulikáni absolutní  většinu  všude.

Tomáš Haas také přeložil kompletní Trumpův  plán pro prvních 100 dníve funkci: http://www.samizdat2016.cz/2016/11/kompletni-trumpuv-prezidentsky-plan-pro-prvnich-100-dni-funkce/ 

Ve dnech po volbě následovaly nepokoje. Nalezly se však autobusy,jež protestující svezly z okolních měst a nalezly se i letáky,  jež slibovaly protestujícím proti Trumpovi až 1500 dollarů za týden. 

Úvahy jsou takovéto: http://daisyluther.com/it-looks-like-george-soros-is-funding-the-trump-protests-just-like-he-funded-the-ferguson-riots/  a https://www.youtube.com/watch?v=PtQiSf7MkIE&feature=share Samozřejmě, jakmile už jsou protesty jednou rozjeté, mraky lidí se přidávají opravdu z přesvědčení. Kupříkladu LGBT komunita je velmi dobře organizovaná a ta hovoří o zvolení Trumpa jako o apokalypse.

15.11.2016: http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/daily-beast-soros-byl-obvinen-z-podnecovani-protestu-napric-amerikou/

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9153-trump-vysetrovani-11zari

15.11.2016 - George Soros zemřel, jako pravděpodobná příčina se uvádí infarkt:l  http://www.globalmediaplanet.info/breaking-news-george-soros-has-died-possible-heart-attack/

16.11.2016: "Jeff Sessions zastává ostře protiimigrantské názory. Je jedním z mála senátorů, který pro své rasistické názory nikdy nebyl vybrán do funkce federálního amerického soudce. Sessions zastává názor, že lidskoprávní organizace, hájící občanská práva, jsou "inspirované komunisty". Loni napsal Sessions pětadvacetistránkovou brožuru, v níž argumentoval, že imigrace plodí v USA nezaměstnanost.

Trump se vyjádřil, že na něho Sessions "udělal obrovský dojem".
Trump prý také zamýšlí jmenovat šéfem CIA republikánského senátora Mikea Pompea, který je ostrým kritikem jaderné dohody s Íránem a důrazně podporuje špehování občanů, které provádí NSA.
- See more at: http://www.blisty.cz/art/84556.html#sthash.KphBFCbB.dpuf
 
22.11.2016: To all law enforcement in America: we are with you, we support you and we will always stand with you. Together, we will create a safe community for every citizen - especially those who have not known safety in a very, very long time. -DJT
 
 
1.12.2016 Už nějakou dobu se asi ve třech severovýchodních státech na žádost Hillary přepočítávají  hlasy.  Jan  Osřížek: "Upřímně řečeno, netuším, čeho všeho se ještě dočkáme, ale tipla bych si, že ani přepočty hlasů změnu v čele USA nepřinesou. A to právě proto, že si umím vcelku živě představit ten chaos, který by v Americe zavládl. Proti nynějším „profi-aktivistům“, kteří v ulicích „válčí za Hillary a její rodinu“, by vyšli mnohem lépe vyzbrojení „hooligans“ od Trumpa… Možná by to vše mohlo vážně nastartovat proces rozpadu USA – nyní se sbírají hlasy za odtržení Kalifornie od „Trumpovy“ Ameriky, ale vcelku silná separatistická hnutí už beztak působí třeba v Texasu, na Havaji, na Aljašce, ve Vermontu… Uvědomme si, že ještě před pár měsíci nikdo nepočítal s brexitem, pak s Trumpem. Tak proč by rozpad Spojených států v důsledku nějaké formy „občanské války“ měl být něčím naprosto nepředstavitelným? Možná opravdu stačí určitá míra chaosu, v níž by federální úřady ztratily nad situací kontrolu."
 
 
11.12.2016 Trumpův  éf stratég Steve Bannon prohlásil, že volební právo by měli mít jen bohatí,  konkrétně, že by mělo být omezeno na majitele nemovitostí: http://www.independent.co.uk/news/world/americas/steve-bannon-donald-trump-chief-strategist-limit-vote-property-owners-a7463166.html Ekonomický pporadce prohlásil, že kapitalismus je mnohem důležitější než demokracie: https://theintercept.com/2016/08/09/capitalism-is-a-lot-more-important-than-democracy-says-donald-trumps-economic-adviser/
*****
12.1.2017 Scott Tips:"Reason #855 why I am so glad to soon be rid of the Obama hypocrites

Does this annoy anybody out there?

Since the Obamas are on their way out, their free ride is coming to an end, but this article illustrates why the Dems are losing their voters. So much money wasted while the veterans are being forgotten.

Who is the Queen Bee of Them All? 
~ Copyright Canada Free Press


Total Personal Staff members for US First ladies
Mamie Eisenhower: One - paid for personally, out of President's salary.

Total number of Personal Staff Members, paid by Tax Payers
Jackie Kennedy: One
Lady Bird Johnson: One
Pat Nixon: One
Betty Ford: One
Rosaline Carter: One
Barbara Bush: One
Hilary Clinton: Seven
Laura Bush: One
Michele Obama: Twenty-two

Yep…..your eyes don’t deceive you. You want to read WASTE? ...Scroll on down.

Michele Obama's personal staff: Take a closer look
One.. $192,200 - Sher, Susan (Chief Of Staff)
Two.. $160,000 - Frye, Jocelyn C. (Director of Policy And Projects)
Three.. $133,000 - Rogers, Desiree G. (White House Social Secretary)
Four.. $122,000 - Johnston, Camille Y. (Director of Communications)
Five.. $120,000 - Winter, Melissa (Deputy Chief Of Staff)
Six.. $110,000 - Medina , David S. (Deputy Chief Of Staff)
Seven.. $104,000 - Lilyveld, Catherine M. (Director and Press Secretary)
Eight.. $ 95,000 - Starkey, Frances M. (Director of Scheduling and Advance)
Nine.. $ 90,000 - Sanders, Trooper (Deputy Director of Policy and Projects)
Ten.. $ 85,000 - Burnough, Erinn (Deputy Director and Deputy Social Secretary)
Eleven.. $ 84,000 - Reinstein, Joseph B. (Deputy Director and Deputy Social Secretary)
Twelve.. $ 82,000 - Goodman, Jennifer R. (Deputy Director of Scheduling and Events Coordinator)
Thirteen.. $ 80,000 - Fitz, Alan O. (Deputy Director of Advance and Trip Director)
Fourteen.. $ 77,500 - Lewis, Dana M. (Special Assistant and Personal Aide)
Fifteen.. $ 72,500 - Mustaphi, Semonti M. (Associate Director and Deputy Press Secretary)
Sixteen.. $ 70,000 - Jarvis, Kristen E. (Special Assistant for Scheduling and Traveling Aide)
Seventeen.. $ 65,000 - Lechtenberg, Tyler A. (Associate Director of Correspondence)
Eighteen.. $ 63,000 - Tubman, Samantha A. (Deputy Associate Director, Social Office)
Nineteen.. $ 60,000 - Boswell, Joseph J. (Executive Assistant to the Chief Of Staff)
Twenty.. $ 56,000 - Armbruster, Sally M. (Staff Assistant to the Social Secretary)
Twenty-One... $ 55,000 - Bookey, Natalie (Staff Assistant)
Twenty-Two... $ 55,000 - Jackson, Deilia A. (Deputy Associate Director of Correspondence)

That’s a Total...$2,075,200 in annual salaries - all for someone we did not vote for and apparently have no control over

There has NEVER been anyone in the White House at any time who has created such an army of staffers whose sole duties are the facilitation of the First Lady's social life.

This does not include:

"Makeup artist" Ingrid Grimes-Miles, 49,

"First Hairstylist" Johnny Wright, 31,

Both of whom travelled aboard Air Force One on ALL Trips, Europe included.

As of 11/15/2015 the Obama Family has spent over $1,300,000,000 (one billion, three hundred million dollars) on personal family trips. They were personal, not political or Government related.

How things have changed! If you're one of the tens of millions of Americans facing certain destitution, earning less than subsistence wages stocking the shelves at WalMart or serving up McDonald cheeseburgers, prepare to scream and then come to realize that the benefit package for these servants of "Ms. Michelle" are the same as members of the national security and defense departments and the bill for these assorted lackeys is paid by YOU.
Copyright Canada Free Press

Yes…… The Canadian Free Press had to publish this, perhaps because America no longer has a free press and the USA media is afraid that they might be considered racist"
 
 Donald Trump uvedl:
"Když se podíváte na EU, je to Německo. EU je v podstatě jen nástrojem pro německé zájmy. Proto jsou Britové tak chytří, že odešli."
22.1.2017:Trump ohlásil, že chcezredukovatsociálnízabezpečení a zdravotnípéči: http://www.learnprogress.org/trump-slash-social-security/ Ihnedpoinauguracizrušila Obamacare, Obamůvzdravotnickýprogram, jenž zajistilpojištění20milionůmnikdy nepojištěnýchameričanů. To je zlé,m  velmi zlé. 
 23.4.2017 35 psychiatrů se sešlo, aby varovalo před Trumpovým  vážným mentálním onemocněním: http://www.independent.co.uk/news/world/americas/donald-trump-dangerous-mental-illness-yale-psychiatrist-conference-us-president-unfit-james-gartner-a7694316.html 
Jiří Hubáček: "Kandidát Trump: Žádná válka v Sýrii, propusťte Assange
Prezident Trump: Bombardujme Sýrii, vydejte Assange."
Daňový plán Donalda Trumpa  bude znamenat, že Valtonům, majitelů Wll-MArtu se sníží daně o 53 miliard dolarů,  ¨bratrům Kochovým o 34 miliard, Trumpovým dětem o 4 miliardy - ale  99,8%Američanů nedostane ani niklák. 
 
u příležitosti100 dnů ve funkciČT připravila v uálostech pořad:  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/217411000100428?x=39&y=6&index%5B%5D=540553&index%5B%5D=540555  cK témuž tématu připravila i pořad 90¨ - zkácený : http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2103479-publicista-fistejn-trump-je-bytostny-demokrat-jeho-nepredvidatelnost-nepratele-desi obojí je pořadem o českém řiťolezectví. 
2.5.2017: Z dnešního Práva: "V rozhovoru pro televizi Fox News se Trump vyslovil dokonce proti americké ústavě kvůli problémům, na které prý během prvních 100 dnů svého působení kvůli základní listině narážel. Označil ji za "archaickou" kvůli systému kontroly a rovnováhy sil. "Je to velmi hrubý systém.Je to archaický systém. Pro zemi je to opravdu špatná věc," prohlásil."
Ukazuje se, že v USA nyní sahají mladí k prostituci z otřesného důvodu - kvůli potravinové a zbožní deprivaci: http://www.attn.com/stories/11333/new-report-reveals-how-food-instability-impacts-teens?utm_source=facebook&utm_medium=rerun2&utm_campaign=reruns
 
18.8.2017 Ivan Přikryl: "Nedávno, asi před týdnem jsem na CNN sledoval asi dvouhodinový pořád o tom, proč zde v USA vyhrál Trump. Hledal jsem ji na CNN archive ale zatím neúspěšně. Tato analýza je brilantní, a pořád CNN návodem jak hledat řešení. Trump ignoroval republikánské tradice. Zaměřil se na oblasti v potížích kde lidé ztratili iluze práci, bydlení, nebo se cítí takovou ztrátou ohroženi. Pomůžu vám, křičel. Zatížím ty šmejdy co přestěhovali své firmy do Mexika takovou daní že se podělají. Vypálil Clintonové rybník, vzal jí její témata. Prosím pány redaktory zkuste ten pořad najít. Snad se někteří politici proberou."
František Stočes: "13. října uveřejnila Fox News na Facebooku projevy Clintonové a Trumpa. Do večera měla Clintonová 138 000 shlédnutí a 10 000 lajků. Trumpův projev shlédlo 254 000 lidí a dalo mu 12 000 lajků a byl sdílen 6x více než Clintonové. http://www.independentsentinel.com/trumps-dramatic-speech-this-is-a-crossroads-in-the-history-of-our-civilization/ Celý Trumpův projev a jeho přepis v angličtině https://theconservativetreehouse.com/2016/10/21/stunning-donald-trump-speech-the-crossroads-in-our-history-video-and-transcript/
16.12.2017 Co se týká Clintonové, počet mrtvých těl nepřestává narůstat: "chirurg, jenž zveřejnil zcizení charitativních fondů pro Haiti Clintonovou nadací byl nalezen mrtev ve svém apartmánui s bodnou ránou v hrudi": https://www.intellihub.com/surgeon-who-exposed-clinton-foundation-corruption-in-haiti-found-dead-in-apartment-with-stab-wound-to-the-chest/
22.1.2017 právě před rokem - jaké to je, když vládu tvoří nejhorší z nejhhorších - kakistokracie: https://www.newstatesman.com/world/2017/01/donald-trump-ushers-new-era-kakistocracy-government-worst-people
6.12.2017 Bella de Paulo: studuji lháře, takového, jako je Trump, jsem ještě nepoznala: http://www.chicagotribune.com/news/opinion/commentary/ct-donald-trump-liar-20171208-story.html
18.6.2018 Jak si Trump přesunul peníze dětské onkologické charity do svého byznysu: https://www.forbes.com/sites/danalexander/2017/06/06/how-donald-trump-shifted-kids-cancer-charity-money-into-his-business/#345774ee6b4a
9.7.2018: Od Suzy Skye: Citace přítele přítele ...
"" Pořád jsem nezjistil, proč Hillary prohrála. Byl to ruský uranový obchod? nebo to bylo Wikileaks? nebo to byl Podesta? nebo Comey? nebo sexuálně dravý manžel? nebo pornoobrázky manžela zaměstnankyně Wienerové? bylo to porušení předvolání? nebo zkorumpovaný základ? nebo kongresové lži? nebo bengházská džungle? nebo to podplacení hry? nebo skandál  s cestovní bránou? nebo o  skandál s Whitewater? nebo skandál Cattle Gate? Nebo skandál Trooper Gate? Nebo to bylo 15 milionů dolarů, které Chelsea získala za peníze z nadace? Nebo vyšetřování Comeyho? Nebo zásah jejího manžela vůči Lorettě Lynche ovéa vyšetřování? Nebo ta ukradená debata? Bylo to soudní vymazání 30 000 e-mailů? Tajný server v jejím domě? Byla to vražda Setha Riche? Bylo to polovina USA, že je politováníhodná? Bylo to špatnéchování vůči Berniehmu Sandersi? Byla to vražda Vince Fostera? Útok na Jennifer Flowersovou? Setkání s Jennifer Flowersovou? Sudnípřípad Paula Jonese? 800 000 dolarů Paule Jonesové? Lži o tom, že by si vzala ostřelovače? Obžaloba? 6 miliard dolarů, které "ztratila", když byla pověřena státním oddělením? 10 milionů, které vzala za odpuštění Marka Richa? Nebo je to proto, že je nenávistná a prolhaná? Krádež z Haiti? Neetický právník, který byl propuštěn z její první práce? Obrana Chestera?
Pane, prostě nemůžu za to dát ruku do obně, ale zdá se, že je to přímo před mnou. (neváhejte sdílet) "
~ jon gibb  Susanne Doucette:"Nemůžu uvěřit, že stále existuje hromada růžových klobouků, které se pokoušely racionalizovat situaci. A NPR nic lepšíhoneumí, dnes jsem ji opustil v autě, když jsem slyšel zprávu, která stále tvrdí, že šlo o ruské zásahy ve vítězství TRUMPA. PROBOHA."
Kdo byl Seth Rich? Ten, kdo sdílel tisíce mailů Demokratů s wikileaks:https://www.zerohedge.com/news/2017-05-16/murdered-dnc-staffer-seth-rich-shared-44000-emails-wikileaks
Me andme memes: 20.7.2018:Vtento den  v roce 1993 zašel Vince Foster do Fort Marcy Parku a sám sebe střelil třikrát do zátylku, aby se vyhnul svědčení proti Hillary Clintonové. 
20.11.2019 71 lidí spojených s Clintonovou, kteří záhadně zemřeli nebo spáchali sebevraždu, než mohlo dojít k svědecké výpovědi. Nikdo nemá 56 přátel, kteří se zasebevraždí! http://humansarefree.com/2019/08/list-of-71-clinton-associates-who-died.html?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork&fbclid=IwAR1_f3BVFO6wVWEMixlxtdwIFmAPaelnx4Vd27XmkHyBHI35KaWpgma5GTQ
7.12.2019 I Trump je bažina - článek o tom, jak převedl  peníze z charity pro děti nemocné rakovinou do svého byznysu: https://www.forbes.com/sites/danalexander/2017/06/06/how-donald-trump-shifted-kids-cancer-charity-money-into-his-business/
amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!
Klíčová slova: 9/11, Clintonová, Soros, Trump, USA, volby

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.