Pozvánka na akci "Tyhle dluhy nejsou naše"

obrazek s penězi v záchodě
11.1.2012 02:18
u příležitosti vypůjčení dalších více než 300 miliard dne 15.1. v neděli od 14 do 17 hodin na náměstí Republiky v Praze a hlavně u příležitosti toho, že deformy náš každého stáhnou o podstatně více, než by bylo oněch 30 000 ročně, jež by na každého připadlo z této nové půjčky, ovšem aniž by byl dluh vůbec splácen.

 Pánové Kalousek a Nečas se nechali totiž slyšet, že na církevní restituce je, o jejich protiprávnosti můj další článek - nově rozšířený: http://www.vasevec.cz/blogy/lenka-prochazkova-narok-na-cirkevni-restituce-je-postaven-na-lzi

a k tomu nikoliv jen 89 miliard zápůjčka  Mezinárodnímu měnovému fondu na záchranný euroval, jež by byly (kdy?) výhledově vratné (přičemž výhodu vratnosti zcela smaže nezbytnost si Na to půjčit) , jež totiž zřejmě nepůjdou z devizových rezerv,  to a nebo (nebo oboje) další peníze  též zřejmě na navýšení podílu v MMF o 30 mld, NEVRATNÉ. V zásadě pochybuji, že v tuto chváli někdo kromě vlády má relevantní informaci o tom, na jaké skopičiny vláda tyto peníze zamýšlí, protože původně, ještě před schvalováním rozpočtu se hovořilo o schodku 105 miliard, pak se odněkud vylouplo číslo 243 miliard, k nimž ovšem se peníze pro MMF a EU připočítávají (A 89/+30 /není finální částa, tedy finální v prvopočátku, rozumí se). Podaříli se vyštrachat nějaké zprávy o pravé povaze skopičin, pro něž jsou tyto peníze plánovány, dodám sem. Rozhodně však nepadla řeč o nějakém povzbuzování ekonomiky, naopak jen o dalších škrtech.

Demonstraci pořádá jeden z českých klonů hnutí OCCUPY.

Bylo by vhodné jednou pro vždy vykalkulovat mechanismus našeho státního aparátu, jenž stahujíc lidí čím dál tím více z kůže za žádnou cenu nenavyšuje své jméní - to už ale ani zdaleka není záležitost protiprávního dluhu, vytvořeného nelegitimním zcizením monetární suverenity, protože ani ten by nedokázal to, co naše politická reprezentace. Rok monitoruji za pomoci přátel předražené a korupční kauzy na facebookové skupině Klub zhrzených daňových poplatníků - a přestože přibývají velkým tempem, je více než evidentní, že jde vždy jen o špičku ledovce. Již jde jen o rabování do mrtě, nic si nenalhávejme, tomu se říkalo v roce 1917 strategie spálené země a byla to vědomá a záměrná a cílená nejzazší poroba emancipujícího se národa ze strany reakce. Máme bastarda absolutismu s otrokářstvím a jediné správné by bylo jít k Ústavnímu soudu s kauzou extrémního seigniorage ihned: http://www.vasevec.cz/blogy/nova-pravni-entita-seigniorage-jako-nedovolene-protipravni-zneuziti-dominantniho-postaveni a také ihned zneplatnit všechno, co tato vláda vynesla:  http://www.vasevec.cz/blogy/k-tomu-aby-padla-vlada-neni-treba-sbirat-podpisy-nybrz

 POPRAVDĚ ŘEČENO, VŠE SE ROZBĚHLO TAK, ŽE CELÁ NAŠE ELITA ODBORNÝCH EKONOMŮ SE POSTAVILA ZA DOKTRÍNU "s EKONOMIÍ JE NEJLEPŠÍ NEDĚLAT VŮBEC NIC".  (a kdyby vám měli upřímně odpovědět, proč se za tuto doktrínu postavili, ve vší intimitě by se vám svěřili, že její  hlásné trouby, ta politická sekta, co to tu voře,  jim imponují tím, jak velké mají koule. - Kdyby vy ste si dovolil je upozornit, že zdaleka největší koule měl zjevně ten pachatel, co dal dohromady celé národní hospodářství, totiž Stalin, ale že holt koulema se nedá dost dobře myslet, byli by z toho paf.) A tak se dnes už ani nepředstírá, že nějaké kalkuly mají nějaký smysl a v zásadě už se na kalkuly nejenže nevznášejí žádné smysluplné parametry, kalkuly, které se doposud prováděly, měly zhruba takový smysl, jako kdyby se neprováděly vůbec a od nyní se opravdu už vůbec nekalkuluje. Jediná hra se jmenuje velká domů a prognoza je jedině tendece dalšího a dalšího zhoršování, po nakloněné rovině, která tu je 20 let, ovšem o poznání prudší a prudší.  Přátelé, hodláte-li žvanit a nedělat nic, holt budeme posléze snídat, obědvat i večeřet rakvičky.

Jak takové velká domů politickými prostředky vypadá, nabízí záznam slovenských odposlechů - vřele doporučuji, tato ztráta iluzí je nanejvýš nutná, nemuseli byste nikdy přijít na to, jak moc funguje, anžto u nás již máme náhubkový zákon: http://skgorila.tumblr.com/- přerolujte půl stránky a prohodíte žaludek oknem a rádi zapomente, že jste kdy jaký měli. A mimochodem, dostane se vám tím také odpovědi na otázku, zda je či není opodstatněné uvažovat o událostech v lidské společnosti v intencích konspiračních teorií či nikoliv. (Pokud by byla gorila smazána, je ještě zde: http://necenzurovane.vacau.com/12/gorila.html ).

Politiko- ekonomické= poztadí vývoje na Slovensku je uceleně podáno zde (kéž by někdo obdobně zpracoval totéž v Čechách): http://deletsme.blogspot.cz/2011/12/hladate-uniknute-dokumenty-sis.html

Databáze slovenských bílých koňů: http://www.ginn.pro/a/bielekone?seid=EDJDGHDEF876HNV 

 

Gorila

 

 4.12.2018 Našla segorila:https://dennikn.sk/1315464/policajti-nasli-u-kocnera-v-trezore-nahravky-gorily/?ref=dnapp&fbclid=IwAR0jW2bD8huXm68yyze1dJPRd8lN4e9DJAeVvnlh4E8cImpA5Q9NF-TOvmY

 

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes tlačítko Kateřina Amiourová - blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

Řekněte mi víc o "Stalinem vyvolaném hladomoru" - jinak byste mohl vědět, že to nemní zdaleka výsadou komunistů lhát - ale kvbůli tomu se přeci nedají všechny zdroje zavvrhovat, ale právě naopak se mají studovat!

 

Knihovny ovšem pracují pod psa, největší klenoty jsou zasuté v soukromýc h knihovnách, vyšly v malém nákladu a skončí u kontejneru. Já prskla, když jsem zjistila, že městská knihovna si nenechala ze mnou přeložených ani tu o Kaizenu, ani tu o DMT, za to ovšem Krásná a sebevědomá za čtyři týdny a Léto, slunce, prázdninové lásky.

Myslím, že byste se měl zeptat plnokrevných rusistů, protože sám stavíte na vodě.

rku

 O kolik se za hrozného Stalina zvětšil počet obyvatel není známo, měnily se hranice, po válce byl zmatek,stěhovaly se  národy, komunisti ze zásady falšovali všechno. Že se počet obyvatel zvýšil je téměř jisté-vždy se tak po válce děje. Co  však jisté na 100% je, že Stalinem vyvolaný hladomor zabil jen na Ukrajině nejméně 2,5 mil obyvatel a že industializace stála další miliony životů a miliony lidí žijících v otrockých podmínkách. Nevím co myslíte všeobecnou prosperitou v SSSR ale v Německu za Hitlera vzrostla mnohem více.  

 

amiourful

Musela bych to nejprve přečíst, na každém díle ale něco je - na Fučíkově zjevně fakt, že za toho hrozného Stalina se enormně zvýšil počet obyvatel, tedy všeobecně prosperita ve srovnání s předešlým  obdobím panovala.

Jinak ale na Stalinově těžkotonážní koncepci hospodářství je leccos, co by nám dnes leželo v žaludku jako nepoživatelné, přesto tu jsou nějaké parametry, esence a náležitosti, nad kterými radno uvažovat vážně.

Samozřejmě Fučíkova kniha bude podobného rázu, jako když Annemarie Schimmel naložili do helikoptéry a vozili ji po vybraných svatostáncích Pákistánu.

rku

Fučíkově V zemi kde zítra znamená včera také věříte?

amiourful

strategii spálené země používali jak monarchisti, tak všichni, které znervoznila březnováí revluce a cítili se ohroženi namoci emancipačním hnutím, tak prostě všichni, komu icemoc byla fuk, ale měli pocit, že nepřítel platí podstatně lépe. Sověty nebyly vynález bolševiků, ale zjevně celkového socializačního dělnického hnutí, protože v té době už bylo v sovětech organizováno všechno, původně jen nápad větší proorganizovnosti evidentně uspíšily válečné nároky. Objev jsem neudělala já, o událostech od března do VŘSR a poté podal zprávu americký člen Socialistické Internacionály John Reed, který v té době v Rusku pobýval jako válečný zpravodaj.

rku

Paní Amiourová,

původně jsem myslil,že 1917 je překlep, po Vašem vysvětlení jsem pochopil že jste udělala velký objev v historii vojenství. Dosud všichni stratégové používali taktiku spálené země k tomu aby zničili zdroje které by mohl použít nepřítel a tím urychlili jeho porážku a skončili válku. Vy jste ale objevila že v Rusku byly tato taktika použita k prodloužení války. Kdo ji ale provozoval? Prozatimní vláda, Němci nebo bolševici? Že sověty požádaly bolševiky aby  urychleně vyřešili situaci -takou hloupost nám neříkali ve škole ani za Nejedlého.

Proč jste v Ostrově ztroskotanců překřtila Olivera na Martina Goldena. Vždyť se mohl jmenovat rovnou Gold jako ten v Hellerově knize.

amiourful

Já seomlouvám, v jednu chvíli se mi špatně zkopíroval pracovní úsek textu, který jsem chtěla předělávat,aniž jsem si toho v šimla a a než jsem  ho smazala a všimla si toho,tak tam visel.

V roce 1917 bohužel jak před březnovou revolucí tak i po ní reakce měla zájemna prodlužování války nežř na emancipaci poddaných,proto prodávala kupříkladu potraviny raději nepříteli než vlastníém spoluobnčanům. Za organizování se ve vyjednávacích výborech (to když levičáci prohlédli, jak se válkia vede, záměrně, aby byla delůší a krutější - a chtěli se do věci vložit podílem na  rozhodování o vojenských operacích - byla smrt. No a v elmi podobně tomu bylo i v ostatních oblastech života.

Ještě v červenci bylil bolševici menší politickou sektou, ale protože obyvatstvo zradili i socialističní ministři, nebyl už nikod jiný,nakoho by se mohli obrátit, a proto sověty požádali bolševiky o urychlené řešení situace. Což alespoň v Petrohradě bylo proveditelné relativně snadno, protože Trockij  jako vedoucí městského sovětu si zjednal přístup ke zbraním a penězům a vojáci ležící posádkou věděli, co by je čekalo na frontě, kdyby museli tághn out, tedy také měli zájemna ukončení války. Všude jinde tak hladká organizce nebyla a o to méně se jednalo v rukavičkách.

rku

Paní Amimourová

po Vás se to už opravdu nedá číst a rozumět tomu také nejde. Která reakce v 1917 prováděla strategii spálené země?