Pravá tvář Pirátské udavačské strany

obrazek
30.6.2020 07:08
Všichni potencionální voliči Pirátů by si už konečně měli uvědomit, že ta legrace, recesistické a ulítlé nápady, na které je tato strana mladých, vysoce ambiciózních až oprsklých kluků a holek nalákala, byla jenom takovou lákavou polevou na zdraví a životu hodně nebezpečném dortu.

Působení PUS v naší politice se od voleb, které je do ní vynesly, dost radikálně mění, a to tak, že ukazují své pravé tváře. Ventilují své už méně přitažlivé, až nechutné politické praktiky, svoje pravé vize a, nezkrocené marketingovými poradci, touhy vládnout po svém této naší malé sice, ale krásné zemi.

Ani omylem jim není cizí žádné papaláštví, byť se ten výraz k nim na první dobrou vůbec nehodí. Naplňují ho ale vrchovatě, především v Praze, v komunální politice, včetně rodinkářských a kamarádčovských obsazování různých, vysoce finančně lukrativních postů. Dokonce se veřejně o ně hádají, sprostě si vzájemně nadávají na sociálních sítích a málem že se přímo neperou o ty svoje kýblíčky naplněné měrou vrchovatou královskými odměnami.

Prahu si prapodivně řídí prostřednictvím svého, snad nejbizarnějšího a nejneschopnějšího primátora v dějinách této země, agresivně arogantního hocha odněkud z Moravy. Který se, mimo jiných stupidit, snaží dělat dokonce takovou nějakou separátní, pirátskou zahraniční politiku, škodící naší zemi. S premiérem, předsedou vlády, vzešlého z řádných, svobodných a demokratických voleb, jedná nanejvýš povýšeně, nevychovaně arogantné a namyšleně, absolutně neuznává systém státní subordinace, protože má pocit, že Praha, které dnes tak šíleně vládne, je mimo stát jako celek, že je prostě jenom jejich, Pirátské udavačské strany.

Působení europoslanců za PUS v Bruseli je doslova tragédií pro tuto zemi, hlavně ale tragédií jejich vlastní. Udávají, bonzují, práskají všechno a každého (po vzoru a za vydatné pomoci křiváckých Lidovců a TOPkařů), kdo jim stojí v jejich cestě a spanilé jízdě po ní k moci největší, k vládnutí, k ovládaní všeho tady. Je až smutně úsměvné, jak si už před nedávnem začali po pirátsku plánovat rozdělení funkcí, ministerských křesel v příští vládě.

Někteří z nich, obzvláště oprsklých mladíků, dokonce už mluví o sobě jako o příštích ministrech. Zřejmě se radili po internetu s Masarykem, jak na to, byť prý ten už dávno tam psal, že se internetu nedá moc věřit, jak se bezelstně hloupě až blbě vyjádřil jeden z těch nevycválaných, nemoudrých a nezkušených chlapců v rozhovoru na nějakém tv kanálu.

Poslední počin, jeden ze série těch nejhorších, co z těch chorobně sebevědomých tupounů až, vylezl, je touha jejich europoslankyně stát se v budoucnu guvernérkou Česka, až prý se EU promění po vzoru USA ve Spojené státy evropské. Až tak ... https://www.parlamentnilisty.cz/…/Ridit-Cesko-jako-unijni-g…

Tato holka, veřejnosti víc jak europoslankyně známá ze svého klipu jako narkomanka, mající v oblibě kokain a kouření marihuany, ale také jako amatérská (zatím?) pornoherečka (v řadách vedení PUS je ale takových děvčat povícero, jak je zřejmé z veřejně dostupných, prvoplánově chlubivých snad, videonahrávek).

Snad, možná, lze se jenom domnívat, byl toto jejich způsob marketingu, lovení voličů z řad těch mladých, odvázaných, milujících recesi a hlavně bezmeznou cochcárnu, život v neustálém rauši.

PUS si také v posledních dnech angažovala jako marketingového experta snad, v každém případě poradce jihomoravských Pirátů Svatopluka Bartíka, který se proslavil výrokem o rakovině, kterou měl trpět prezident Miloš Zeman. Takže suma sumárum, ke všemu si ještě přiberou nechutného, odpudivého lháře, aby jim radil. Inu, nic překvapivého ... To takový Wagenknecht, jejich člen, óbr udavač, je snad i silnější kafe. O něm prohlásil nedávno, zcela po pravdě, komentátor Petr Holec: „To je milej psychopat, ty jsou nejhorší,“ mínil. „Ten má snad milion žalob už za sebou. Takový práskač a žalobník se rodí jednou za 100 let,“ - https://www.parlamentnilisty.cz/…/Bonzak-znelo-u-Xavera-A-v…

Nezbývá, než doufat, že i ti potencionální voliči Pirátské udavačské strany pochopí, že s nimi jedině tak do pekla, že je prodají za pár grošů, jak se to chystají udělat s naší zemí vůbec, nějakému Ústřednímu výboru EU v Bruseli. Jako podřízenou, nedůležitou a opomíjenou východní gubernii, které chce vládnout feťačka pirátka. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

  Tuto níže rozvedenou připomínku k obsahu článku, lze sice považovat za puntičkářskou, ale respektujme hlediska pojmosloví,  TAKŽE. Jako výstižnější, se ohledně těchto zřejmých faux pas bukanýrské strany jak jsou v článku trefně autorkou popsány, se jeví přece pojem žalobníčků výstižnější než  užití příkroho pojmu udavačství. Lze užít příkladu ze školních škamen, kde iniciativní žáci své spolužáky spíše než udávali tak na ně pedagogům prostě žalovali. I všechny naše parlamentní strany lze takto tu více tu méně, čest toliko částečné výjímce ze strany SPO, odůvodněně považovat za snaživé eurohujeristické žáčky, respektující své pedagogy z bruselské komisařské centrály. Tedy  konkrétně se v pojednávaném případu, spíše než o udavačství jedná o žalobníčkovství, kdy iniciativnější žáčci, žalují na ty z jejich pohledu poněkud liknavé.  Pochopitelně se jedná toliko a více méně detail z určitého úhlu pohledu, který nemáme samozřejmě všichni úplně totožný.