Převzato z internetu: Izraelská spartakiáda na Strahově?

obrazek
3.2.2012 23:41
Ministr Schwarzenberg během své aktuální čtyřdenní návštěvy Izraele vyjednává možnost vybudovat uprchlický tábor pro židovské uprchlíky z Izraele v případě nyní již prakticky neodvratné války na blízkém východě. Vhodným kandidátem na vyhovující umístění tábora, s idylickou vyhlídkou na matičku měst Prahu, se podle zdrojů ze zpravodajské komunity jeví Strahov. Existují ale i další možné lokality.

Ministr Schwarzenberg se právě zúčastnil 12. výroční konference o národní bezpečnosti Izraele v Interdisciplinárním centru v Herzlii, která byla zahájena samotným izraelským prezidentem Peresem. "Konferenci každoročně pořádá Interdisciplinární centrum (IDC) v Herzlii a tradičně se jí účastní politici a osobnosti z ekonomické, akademické i mediální sféry z Izraele, EU i USA. Ministr Karel Schwarzenberg vystoupil v panelové diskusi ministrů zahraničních věcí v bloku „Israel and the West“ . V rámci své pracovní návštěvy se dále setkal s prezidentem Peresem a ministrem zahraničí Libermanem."

 

Během těchto 4 dní se Schwarzenberg, jako vcelku bezvýznamný hráč okrajově zapojí do příprav na "matku všech válek" - izraelský útok na Írán s předkrmem spojeneckého útoku na Sýrii. Počin, který rozpoutá smrtonosné inferno po celém regionu a potažmo i celkem pravděpodobně po celé planetě. Bude to předehrou k válce, která již nikdy neskončí, tedy rozhodně ne během života těch, kteří žijí nyní. Význam pseudoknížete s useknutou hlavou muslima v erbovním znaku nicméně vzroste nabídkou pravdolásky a jejího špionážního křídla "Člověk v tísni", kterého bývalý šéf nyní hraje takřka dědičnou roli židovského velvyslance "ČR" v Izraeli, poskytnout útočiště pro uprchlé židy, zde v krásné matičce Praze.

 

Tedy jen a pouze pro ty židy, kteří již, nebo ještě neunesou v ruce zbraň, netoliko uprchlé, jako spíše jen přemístěné do bezpečného strategického zázemí v srdci české kotliny. To vše s důrazem na "bla, bla", dobré vztahy obou národů, historické prolnutí obou etnik a minulé i současné vzájemné porozumění, tak jako na humanitární odkaz českých velikánů, Masaryka a Havla (odkazovat na otce Karla Schwarzenberga, který koncem 30. let vytvořil v Letech donucovací pracovnu, neboli internační kárný tábor pro „potulné cikány“, který po okupaci pojal i židy, asi není vhodné - každopádně nikdy není pozdě na odčinění historických křivd).

 

Podstatné zde ale není kdo a kam, ale proč. Protože Izrael přišel na to, jak odpovědět všem svým domácím analytikům, kteří před útokem na Írán (čti Sýrii a Írán) varují. Řekne se: „boje neschopní půjdou do Prahy, ostatní půjdou do zbraně“. A může se válčit! Pravděpodobnost války je nyní velmi vysoká. Zásah spojenců nevyhnutelný. Nyní se spojencem stává prostřednictvím ministra Schwarzenberga a jeho sebranky s dvojitou, nebo minimálně pochybnou loajalitou, včele s chochmes Pojar a chochmes Žantovský i Česká republika.

 

Jestli jsou pletichy spiklenců skutečné, tak by byla Česká republika bez vědomí vlády, natož souhlasu parlamentu, vtažena pod zástupnými důvody a falešnými záminkami do velmi nepohodlného spojenectví s agresorem, který v blízké budoucnosti hodlá rozpoutat krvavou a nelítostnou válku s celosvětovým dopadem. Možné hrůzy nadcházejícího období by si jen málo kdo dovede představit. Tyto hrůzy, kterých důvodem bude jen pýcha, zaslepenost a velikášství, se pak úplně nesmyslně, byť zcela reálně dotknou i nás. Ale nyní aspoň víme, komu za to v případě případu budeme vděčit. Hňup to všechno prospí a poturčenci naši zemi zavlečou do nechtěné spoluúčasti v katastrofické válce.

 

Pokud někdo z čtenářů do dnes nevěděl co je to spiknutí – tak má nyní právě zde kardinální příklad. Zatím co nám media velebí úctu, kterou prokazuje izraelský Knesset památce prvnímu mezi „rovnými“. Ale merit celé této operativní kombinace jim uniká – buďto záměrně, nebo jen systémově. Takový je duch času. A česká kontrarozvědka si zatím honí… piráty internetu. Tu vojenskou drží pak za kuličky zbrojařský pohůnek Vondra, gauner pocházející ze stejné ideologické líhně jako již jmenovaný trojlístek vypečených diplomatů.

 

Lze jen vřele doporučit hackerům z Anonymous, aby místo směšných a zbytečných útoků na stránky našeho Parlamentu, nebo politických stran, raději vytvořili zpravodajskou domobranu, jakousi stínovou kontrarozvědku a získávali data, která by pomohla vlastizrádce usvědčit z jejich korupce, zločinů a z rozsáhlého mezinárodního spiknutí proti míru, kterého jsou aktéry.

 

Autor: Han

Poznámka autora: Tento příspěvek není rasově motivovaný a nevyzývá k rasové nenávisti.

 

Zdroje české:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/udalosti_a_temata/x2012_01_31_ministr_schwarzenberg_v_izraeli.html

http://eretz.cz/2012/02/ministr-schwarzenberg-velvyslanec-zantovsky-na-konferenci-bezpecnosti-izraele/

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/42819-schwarzenberg-miri-na-bezpecnostni-konferenci-do-izraele/

http://www.prerovskenoviny.eu/prerov/nazory.php?id=1685

http://cs.wikipedia.org/wiki/Michael_%C5%BDantovsk%C3%BD

http://cs.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Pojar

http://cs.wikipedia.org/wiki/Rezoluce_Valn%C3%A9ho_shrom%C3%A1%C5%BEd%C4%9Bn%C3%AD_OSN_%C4%8D._3379

 

Zdroje v angličtině:

 

U.S. Warns Israel on Strike Officials Lobby Against Attack on Iran as Military Leaders Bolster Defenses http://online.wsj.com/article/SB10001424052970204409004577159202556087074.html

 

Preparing to Attack Iran with Nuclear Weapons: "No Option can be taken off the Table."

http://globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=28355

 

How will Israel attack Iran? (2011)

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4146086,00.html

 

How will Israel attack Iran? (2009)

http://www.haaretz.com/news/analysis-how-israel-s-war-with-iran-will-be-fought-1.4628

 

DANGEROUS CROSSROADS: Will the U.S. Bomb Iran From Georgia?

http://rickrozoff.wordpress.com/2012/02/02/will-u-s-bomb-iran-from-georgia/

 

G-8 'fully believes' Israel will attack Iran, says Italy PM

http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/g-8-fully-believes-israel-will-attack-iran-says-italy-pm-1.298597

 

Israel's Secret Iran Attack Plan: Electronic Warfare

http://www.freerepublic.com/focus/f-news/2812839/posts

 

Netanyahu trying to persuade cabinet to support attack on Iran

http://www.haaretz.com/print-edition/news/netanyahu-trying-to-persuade-cabinet-to-support-attack-on-iran-1.393214

 

Report: Netanyahu ordered Shin Bet to investigate leaks on Iran attack According to Kuwaiti al-Jarida newspaper, Israeli sources say former Mossad and Shin Bet chiefs are behind leaks.

http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/report-netanyahu-ordered-shin-bet-to-investigate-leaks-on-iran-attack-1.393464

solis
přemýšlející znepokojený občan
Klíčová slova: Izrael, schwarzenberg, válka

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

solis

Neviditelná ruka trhu to vyřeší...

lukaslhotan

No hezká propaganda, jenže jaksi opomíjíte jednu zásadni skutečnsot. Dnes se na blízkém východě rodí soustáti, kterému z legrace říkám Svaz islamsitických republik, takže tyto státy dříve či pozdějí podlehnou nadvládě islamismua  ten je ještě horším imperialismem než to co máme dnes ve světě ...