Prezident Zeman chce při večeři poděkovat členům Nečasovy vlády? Za co?

4.7.2013 14:56
Mám tomu rozumět tak, že jeho předvolební kritika Nečasovy vlády byla jen marketingovým manévrem na získání hlasu voličů? Já mám totiž takový, zřejmě nestátnický, tedy zásadový, zlozvyk, že neděkuji, když nejsem spokojen. Proto mne moc zajímá, za co chce, jak řekl prezidentský kancléř Mynář, Nečasově vládě Zeman poděkovat.

Ať se snažím jak se snažím, nemohu najít jedinou věc, zač by se jí děkovat dalo. Ani za řešení následků povodní, neboť za prvé, vyřešeny nejsou a za druhé, reagovat na ně je vládní povinnost za kterou jsou královsky placeni.

Zkrátka a dobře. Za mne jim i mnou volený Zeman rozhodně děkovat nebude a moc bych si přál, aby všem kašparům (za divadélko "co jsme si, to jsme si" toto označení sedí), co se u prezidentské večeře sejdou, ač na sobě ještě dnes nenechávají nit suchou, čímž se jim daří rozeštvávat občanskou společnost, přeji, aby jim strava za peníze daňových poplatníků zhořkla, v lepším případě je díky selhání střev donutila až do vyčerpání dělat to, co po celou dobu svého vládnutí dělali či v touze po moci dělají na řadové občany.

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.