Problematická „koupací hygiena“

klavesnice stvan
12.7.2017 20:08
Většina z vás, kteří jste někdy navštívili některou z muslimských zemí zcela jistě ví, že podávat muslimovi cokoli levou rukou je neslušné a pro něj nepřijatelné. Levá ruka muslimů je totiž důvodně považována za nečistou, neboť jim běžně slouží k očištění zadnice po vykonání velké potřeby.

Není rovněž žádným tajemstvím, že hygienické návyky nevzdělaných Arabů a afrických muslimů jsou minimální. Mnozí neumějí používat ani klasický splachovací záchod, natož aby měli potuchy o hygienických zásadách, které jsou pro obyvatele evropských zemí již od dětského věku běžné.

Dokladem jejich současné kulturní úrovně jsou případy, kdy se tito lidé vykáleli přímo ve veřejném bazénu. Že svou malou potřebu s vysokou pravděpodobností bezstarostně rovněž vykonávají při koupání, lze s vysokou pravděpodobností předvídat.

Nedovedu si představit, že si muslimka hodlající navštívit veřejné lázně celé své tělo, zdůrazňuji celé, doma důkladně omyje, pak na sebe navlékne některý z povolených hábitů a vydá se k bazénu. Tam už ale dorazí zaprášená a zpocená a v tomto stavu vleze do vody k ostatním lidem.

Jenom z té představy už se mi dělá špatně. Nedivil bych se, kdyby se šla „osvěžit“ i v době, kdy má tato žena „své dny“. Fuj!!!

Je to jednoduché. Neosprchovaná oblečená žena do veřejného bazénu v civilizované společnosti prostě nepatří.

Václav Husák 

Vaclav Husak
PhDr.Václav Husák - novinář (ČTK, Svět v obrazech).

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

V jste koukám také hygienik amatér, proč prosím vás, b se měla muslimka omývat doma, kdž  jsou na plováně sprchy? Nebo  proč b měla chodit do bazénu s menstruací, či do bazénu kálet? 

To zas někomu nevydržela těžkou stravu střeva a Češi z toho mají Velikonoce! 

Přitom zrovna Češi známí bezostšným  močením do bazénu mají nejmíň co mluvit!

To už je Vaše Věc v tomhle stylu:http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/13887-muslimove-v-akci-urezavaji-hlavy-malym-holcickam-kuchaji-je-za-ziva-a-strili-do-tyla-deti-a-hazi-je-do-jamy-radsi-se-na-tu-ohavnost-nedivejte.aspx  Karel Kamalanand Černík: A z malých nekřtěňátek si škvaří sádlo, ze kterého dělají létací mast, jejíž pomocí pak na košťatech létají na sabaty na Petrových Kamenech, kde tančí v botech, do kterých si dají svěcenou hostii a olomoucký syreček!

Zachránit nás může jedině Heinrich Franz Boblig von Edelstadt s Konvičkou a Okamurou!

klokan

   Svatá Markyta právě háže srp do žita a tedy na internetových probíhá okurková sezona.  Nějak ještě shází pověstná historka o české učitelce atakované na jadranské pláži čelistmi zdivočelého žraloka.