Proč lže ČT o jedenáctém září?

obrazek
3.9.2011 11:15
Česká televize lže o jedenáctém září… někomu to vadí a lokální politruk jestřábů toho nejhoršího kalibru, Tomáš Klvaňa se tomu rozhořčeně diví. Není divu - vždy líbej tu ruku, která ti dává najíst! Nedávno se v tomto smyslu šířil na svém blogu. Nedalo mi to, abych se nad tím nepozastavil.

Čtu takhle jednou další snůšku nesmyslů na

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/tomas-klvana.php?itemid=10763

a říkám si: "Klvaňa... Klvaňa, počkej - není to ten chlápek, který dělá politruka střídavě pro tabákový průmysl, (ano, ten jehož exponenti přísahají před Kongresem SSA, že kouření nevyvolává závislost) a zbrojní průmysl (ano, ten jehož exponenti tvrdí že munice z ochuzeného uranu není škodlivá)?"

No tak to se nedivím, že je nyní patrně v žoldu těch, kteří zbourali na Manhattanu 3 budovy narvané azbestem a vyúčtovali si pojistku za teroristické útoky ve výši 4,577 miliard USD.

Klvaňa pravděpodobně horuje proti investigativní žurnalistice lidí, kteří si kladou otázky o rozporuplnosti oficiální zprávy vyšetřovací komise a o roli, kterou 11. září 2001 sehrála izraelská tajná služba prostřednictvím komanda Daniela Lewina z jednotky „Sayaret Matkal“ č. 269 , agentů Sivana a Paula Kurzberga, Odeda Ellnera, Omera Marmariho a Yarona Shmuela, kteří byly 5 měsícu zadržováni, tak jako dalších 200 Izraelců. A také Dominika Sutera, který překotně utekl.

Jaká ke kredibilita Klvani? Žádná. Kdo profitoval z následující hysterie, která byla po útocích záměrně rozpoutána a dlouho předtím připravována? Kdo vydělal na invazi do Afghánistánu a Iráku? Nebyl to náhodou zejména zbrojní průmysl? Firmy Raytheon, Northrop Grumman, Boeing, Lockheed Martin, etc.? Nejsou to z části stejné firmy, které zde usilovaly o projekt vybudování radaru, který Klvaňa tak ochotně a udatně bránil? Dostal nyní za úkol lobbovat za Westinghouse, že píše takové nesmysly nehodné duševně zdravého člověka? jak může někdo seriózně napadat lidi, kteří ctí základy racionální západní civilizace, vybudované na karteziánském principu "cogito, ergo sum" navazující na Aristotelské "de omnibus dubitandum est".

Jasně, Klvaňa a jemu podobní chtějí mít z lidí stádo ovcí, které si pochutnávají na předříkaných lžích veřejnoprávních medií, které si sami financují. Klvaňa si musí zasloužit svých jidášských 30 stříbrných od branží, které přinášejí lidem jen smrt, bolest a utrpení. Že má tu drzost vystrkovat svoji máslem pomazanou hlavu na veřejnost je téměř neuvěřitelné, ale příznačné.

Philip Marshall, pilot všech typů dopravních letadel napsal knihu, která brzy vyjde v češtině (False Flag 911: How Bush, Cheney and the Saudis Created the Post-911 World). Popisuje tam, jak nemožné to je i pro otrlé piloty provádět manévry, které předcházely kolizím s budovami -ať už WTC, nebo Pentagonu (např. při simlaci vychází na jevo, že by se neupravený letoun při náletu na WTC rozlomil - viz dokument INTERCEPTED na http://pilotsfor911truth.org/).

Klvaňa ale létání dopravních letadel zřejmě rozumí lépe - tak jako patrně všemu.
Marshall samozřejmě takovou knihou ze sebe a všech pilotů a celé profese udělá úplné voly, když si dovolí o těchto věcech zapochybovat! Piloti jen tak pro legraci založili sdružení za pravdu o 11. září a na svých stránkách v dokumentu INTERCEPTED analyzují anomálie onoho dne a rozebírají komunikaci řízení letu. Jen tak náhodou se odkazují na operaci "Northwoods". Člověka by nyní napadla dobrá rada selského rozumu: "Klvaňo, hochu, věnuj se prodeji cigaret a nestrkej nos do věcí, kterým nerozumíš!"

Je smutné, že svobodná a otevřená diskuze v této zemi prostě není možná - vždy se nalezne nějaký kolaborant, který by nejraději nastolil informační totalitu, kterou jsme zde ještě nezažili. Jediný možný argument který mu zbývá je samozřejmě osvědčená normalizační psychiatrická diagnóza a vyhazov. Kritici oficiální verze jsou prostě blázni. Následuje pro Klvaňu a další jemu podobné letmý výčet odborných sdružení za pravdu o 11. září, který hovoří sám za sebe. Zbrojní a tabákový průmysl v něm ale kupodivu nefiguruje:

http://www.911truth.org/links.php

Klvaňa se tímto, vedle Pehe a Jiřího Bob Ashera, řadí do zajímavého seznamu zaprodanců, který je nutno si držet před očima, neboť již brzy se z něj vytvoří velmi zajímavý ucelený obraz o české mediasféře.

Viz články

http://www.czechfreepress.cz/daniel-solis/kritiku-konspiracni-teorie-siri-vysinuti-jedinci

http://www.pehe.cz/zapisnik/hrad-v-zajeti-konspiracniho-blouzneni

 

Odkazy

INTERCEPTED:

http://pilotsfor911truth.org/forum/index.php?showtopic=21456

 

Refi in FiDi! Silverstein, Port Talk WTC Dates, Funds

http://www.observer.com/2009/real-estate/refi-fidi-silverstein-port-talk-wtc-dates-funds

 

Post scriptum


30 dubna roku 2011 odtajněné svého času "přísně tajné" dokumenty k operaci NORTHWOODS:

http://www.gwu.edu/~nsarchiv/news/20010430/northwoods.pdf

O těchto dokumentech se tvrdí, že jsou podvrženy NSA, vydávány za práci Pentagonu, přitom operace by mohla být plánována NSA (viz James Bamford "Body of Secrets" - místo slova vaccation bylo použito britské slovo holidays). Na druhé straně se mohla NSA v březnu roku 2001 pokusit zmařit chystané útoky preemptivním zveřejněním plánu pod rouškou "odtajnění" operace Northwoods - což se ale ve finále nepovedlo - nicméně to o něčem chytrému napovídá. "Hloupého ale kopni"...

Co ví hloupý o vraždě JFK, kterou si bere do úst? Možná že již byla vyřešena?

http://www.jfkmurdersolved.com/index1.htm

Poznámka: Operace Northwood měla za cíl vyprovokovat invazi Kuby pod záminkou teroristického útoku na SSA zosnovaného Fidelem Castrem, při kterém by byla Pentagonem použita připravená letadla, vydávaná za plně obsazená civilní.

solis
přemýšlející znepokojený občan
Klíčová slova: 911, Česká Televize, ČT

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

rezjir10

Na druhé straně např předpokládat, že americký vojensko průmyslový komplex pro své zisky vědomě obětoval životy cca dvou tisíc amerických občanů v době hlubokého míru, je představa, která doslova rozvrací základy amerického politického systému a demokracie. Pak se ale nesmíte zastavit, a musíte sdělit, kteří američtí občané ten civilizační holocaust zosnovaly a rozpoutaly.

A zkuste se prosím vcítit do myšlení a jednání lidí, kteří případně by něco takového mohli zosnovat. Celou dobu před tím 11. zářím riskují, že budou odhaleni, že udělají nějakou fatální chybu a že pak jejich ztráty boudou dvojnásobně vyšší než předpokládané zisky.

Kdybyste měl pravdu, tak by to znamenalo konec civilizace, tak jak ji známe dnes.

Josef Biczak

Pane Danieli, někde Matlas, jinde Kulík, to je tady přímo na zákazku odněkud....

Takže, i jako stavař se slušným vysokoškolským vzděláním a 50-ti letou praxí, jen reprodukuji to, co mi bylo od počátku jasné, že náraz letadel s trochou kerosenu nemůže takový ocelový mrakodrap položit přesně kolmo dolů, jako se plánovitě odstřeluji, i unás, tovární komíny tak, aby nepadly vedle. Jinak by, kdyby opravdu ten kerosen stačil natavit ty tisíce tun oceli na deformaci a ztrátu pevnosti, pak se musil zkroutit a padnout do širšího okolí.:

1.hlavní konstruktér obou věžových staveb prof.Morgan Reynolds navrhl verikální mosníky z 5x předimenzované žáruvzdorné oceli (t.j.5-ti násobná bezpečnost, ve škole jsme pozemní stavby ve staré metodice počítali na 1, 5 až 1,8 násobnou bezpečnost.)

2. dosud žádná ocelová konstrukce tohoto typu se nezhroutila vlivem žáru, příčina je jinde.

3.  při odklízení trosek v podzemní části WTC byly "rybníky roztavené žhavé oceli" i po mnoha dnech ve spodních částech výtahových šachet hlavních věží - původ  roztavením nosníků i armovací oceli betonových částí, které z vyšších pater WTC téměř zmizely (svědctví prezidenta P.Tully z Tully Construction of Flushing  a Mark Loizeanux) zřejmě působením zaostřeného svazku vysokofrekvenční energie, která vše, co bylo z oceli a kovů vytavila (jako mikrovlnná trouba).

4.  rychlé kaskádové zhroucení věží je pak vysvětlitelné tí, že část konstrukce se rychle vytavila a "odtekla" do suterénu budovy a to se stalo i v další budově, do které žádné letadlo nenarazilo a tudíž se tam nenacházel letecký kerosen !!

5.  obě věže se sesuly do svého půdorysu kolmo, jako plánovitě podminovaný tovární komín (!) a z betonu o hmotnosti cca 100.000 tun v každé věži (!) enzbylo NIC, jen drobné drť a jemný prach !!!  Toto mohla způsobit jen mimořádně velká energie, nikoliv jen tlak vyvolaný volným pádem jednotlivých pater (to by vysvětlil Nikola Tesla, další, podle Matlase, jistě také paranoik..., který také zemřel v USA nevysvětlitelně...)

6.volný pád budov vyžadoval odstranění nižších podlaží, která by jej jinak velmi účinně brzdila a rovněž vznik drobné betonové drtě ukazuje na působení serie následných tlakových vln s vysokou energií.

7.  podle Reynoldse byly zaznamenány seismické vibrace odpovídající otřesům 2,3 stupně Richterovy stupnice. Řada svědků sdělila, žekrátce před zřícením vyšších pater z vnitřku mrakodrapů se ozvala řada explozí

8.  seismografy ve hvězdárně v Palisade, N.Y., severně 34 km od WTC zaznamenaly podivnou seismickou aktivitu, dodnes oficielně nevysvětlenou, zatím co nárazy obou letadel způsobily jen minimální otřesy, naopak je zde výrazněé zemětřesení s neobvyklou vysokou amplitudou 2,1 pouhých 10 vteřin před zřícením jižní věže a 8 vteřin před zhroucením severní věže.!!

9.  k vytavení ocelové konstrukce nestačily ani plné nádrže letadel ani kyslík uvnitř budovy. Byla to energie s min. 4 x vyšší intenzitou než by poskytl kerosen a veškeré ostatní hořlaviny v budovách. Energie musela přijít zvenčí, dle Christophera Bollyna šlo o řízenou demolici speciálními termickými náložemi, ale ani ty samotné by na tak rychlou demolici nestačily.

10.  televizní šot herečky Barbary Sicuranzy zachycuje, že v čase zhroucení WTC se blízko věží nacházel velký letící předmět, který se po přiblížení vrtulníku rychle vzdaloval...

11.  muslimští "teroristé" nevědomky vykonali za někoho medvědí práci, aby zakryli skutečné pachatele (obdobně lze usuzovat i na události v ruském Beslanu).

Byly zde jednoznačně dva zájmy: "válka proti terorismu" - Irák, a  magapojišťovací podvod současně! Většina svědků se ztratila, zahynula, zemřela, včetně hasičů. Nyní četný počet záchranářů po 10 letech má velké zdravotní potíže, rakovinu atd. Existují i filmové dokumenty zveřejněné poskrovnu, ale přes to, v západní Evropě. ČR ná nyní supercensuru v porovnáním s dřívějším režimem!!

Tolik na vysvětlení i panu Matlasovi, aby věděl s jakými paranoiky se ještě na stránkách vasevec   muze v budoucnu setkat.

Tolik na podložené doplnění seriózní a pravdivé informace kolegy Solise!