Proč po Hirošimě Američané bombardovali ještě Nagasaki?

obrazek
6.8.2018 17:54
Hirošima - 6.8.1945 (90 - 166 000 mrtvých ihned - jiný zdroj uvádí 70 - 80 000, další na nemoci z ozáření), Nagasaki 9.8.1945 (60 - 80 000 mrtvých ihned, jiný zdroj uvádí až 150 000, další na nemoci z ozáření). Na otázku odpovídá Karel Kamalanand Černík. Připomínám, že již použití první bomby je válečným zločinem ve smyslu mezinárodního vojenského práva, protože používá nepřiměřené prostředky, ergo válčí proti civilistům. Jenže bohuižel tyto zásady byly mezinárodně uznány patrně až po druhé světové. Na obrázku atomový hřib nad Nagasaki.

Takže:Proč USA bombardovali po Hirošimě ještě i Nagasaki?

Karel Kamalanand Černík: "Protože první hlavice byla uranová a ta druhá plutoniová a oni potřebovali srovnat účinky na živém pokusném materiálu."

Samotné napadaení USA Japonci , útok na Pearl Harbor, pak byla klasická false flag operace: http://freedom-articles.toolsforfreedom.com/pearl-harbor-false-flag-75th-anniversary/

Japonci obšem během druhé světové zabili více Číňanů, než bylo zabito v holokaustu Židů. 

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.