Proč tak usilovně provokujeme Rusko?

němcov a ženy
24.2.2020 15:06
Představitelé Prahy odsouhlasili přejmenování náměstí Pod kaštany na náměstí Němcova. „Událost“ byla promptně oznámena městu a světu,

Akce má jediný cíl: podráždit, urazit a provokovat Rusko. Němcov byl totiž, třebaže Rus, protiruským politikem (asi tak jako Romancov, Fištejn a Mitrofanov), a náměstí se nalézá v bezprostřední blízkosti ruského velvyslanectví. Takže nic provokativnějšího a nepřátelštějšího, než co právě v těchto okamžicích činí, si pražský primátor a s ním v nenávistí spříznění darebáci z pražské radnice, nemohli vymyslet.

Napadá vás: jaký má smysl politika, jejímž jediným smyslem je vašemu, dejme tomu ideovému soupeři, plivnout do obličeje? A to jen tak, pro nic za nic, jen abyste vybil svou iracionální nenávist, která se vám ve vašem špinavém srdci nahromadila?

Vždyť kdyby už tak moc chtěli uctit protiruského politika za to, že je protiruským, mohli si přece vybrat jiné místo v Praze. Ale ne, to by nebyl ten správný, sprostý a přesně namířený plivanec, o který lidem z pražské radnice jde.

Takže to, oč nám kráčí, umístíme přímo před okny ruského zastupitelského úřadu. Ať ti chlapi z něj mají to Náměstí Němcova denně před očima, ať je to denně trápí, žere , irituje – neboť  právě o to a o nic jiného, nám lidem z pražské radnice, nejde.

Takhle si my totiž představujeme tvorbu politiky.

Lubomír Man

 

Ilustrační foto: Němcov byl milovníkem nejen politiky, ale kromě vlastní i mnoha dalších žen.

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Lubodoc

Nemyslím,že to Rusové berou až tak vážně.Ono se říká,že každá dědina má svého obecního blba.A Praha je velké město,tak jich samozřejmě má více,tak si je zvolila do magistrátu,nebo za starosty někrerých městských částí.