Proč už není tento "slavný" lékař trestně stíhán?

stránský show jana krause youtube
8.1.2020 08:07
Dokáží-li naši, také slavní, státní zástupci a další orgány činné v trestném řízení, obviňovat a stíhat občany za názory a domněnky, je s podivem, že veřejné tvrzení tohoto, údajně slavného, lékaře, které je naprosto lživé a mezi občany může být vnímáno jako poplašná zpráva, zůstává bez jakékoliv odezvy.

Přečte-li si totiž řadový občan veřejné tvrzení Martina Jana Stránského, mimo jiné hanebné pomluvy od něj, že prezident republiky " Prezident má především sjednocovat lidi, a ne kritizovat lidi a kupovat samopaly a střílet do novinářů ...", aniž by se hlouběji zabýval politickou špínou v tomto státě, je logicky zděšen a na první dobrou musí odsoudit hlavu státu za takové jednání.

Všechno je ale jinak, samozřejmě, je to další v řadě špinavá pomluva a nehorázná lež od jednoho ze zavilých a nenávistných nepřátel našeho pana prezidenta, který si, logicky, nikdy žádný samopal, ani jeden, nekoupil a nikdy do žádného novináře tím samopalem nestřílel. Veřejně publikovaná slova Stránského nelze v žádném případě brát jako nadsázku, ironii nebo sarkazmus. Jsou jasně pronesená, dokonce s širších souvislostech https://www.parlamentnilisty.cz/…/Cesi-Prohnily-narod-Komun….

Zabývají-li se zcela vážně naše soudy domněnkami a názory, třeba na to, že politická (ne)ziskovka Transparency International je zkorumpovaná (což není jenom názor pana premiéra v tomto státě), zvažuje-li vrchní státní zástupkyně žalobu na vedení věznice za to, že na doporučení vězeňského lékaře povolilo vedení věznice mít v cele odsouzený doktor Rath zdravotní matraci a nosit na zájmové kroužky jiné kalhoty, než erární, a přitom nikomu z těchto orgánů činných v trestním řízení nevadí pomluvy, šíření poplašné zprávy, hanobení národa, podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod, ... V Trestním zákoně, platném v naší zemi, se těch skutků najde dost takových, které jsou trestné a konají se veřejně, aniž by se tím někdo kompetentní zabýval. Ale vrchní státní zástupkyně řeší matračky v celách vězení. To jsme to dopracovali ...

Co se to děje v naší justici, jak pracují ty orgány činné v trestním řízení, že je u nás možné toto všechno?

Dokdy si bude moct beztrestně dovolovat kdejaký "slavný" lékař (a nejenom on) urážet, pomlouvat, šířit nehorázné lži o našem řádně, svobodně, demokraticky, v přímé volbě podruhé zvoleném prezidentovi republiky, podněcovat nenávist k němu? Navíc urážet náš národ Čechů, Moravanů a Slezanů, nenávistně přát smrt skupině občanů za jejich politické přesvědčení?

Anebo v rámci zavádění té nové, liberální demokracie, je dovoleno někomu vše a někomu vůbec nic, ani mít názor, domnívat se?

Kacířsky se domnívám, mám za to, že současná garnitura státních zástupců a některých soudců ze všech stupňů soudů, včetně Ústavního, je zpolitizovaná, závislá na opozici, rozhoduje špatně, neobjektivně a v některých případech očividně zaujatě pod tlakem menšiny, která prohrála ve volbách a snaží se zvrhnout vládu a odvolat prezidenta republiky.

K této mé domněnce mne vedou, jako řadovou občanku a právního laika, jejich veřejné výstupy a publikovaná rozhodnutí. 

 

Foto: Mudr. Stránský v Show Jana Krause na TV Prima, Youtube, screenshot

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.