Pryč s Big Pharma, Go home, Bill

vakcina africa
10.9.2020 09:37
Měl by to být největší skandál veřejného zdravotnictví, ale dostává se mu malé pozornosti, hlavně proto, že jsou v něm namočeni významní boháči a vedení Světové zdravotnické organizace (WHO). Oč jde?

V úterý 25. srpna WHO oznámila, že se podařilo vyhladit v celé Africe dětskou obrnu, která předtím paralyzovala každý rok tisíce afrických dětí.  

 „Je to neuvěřitelný a dojímavý den“, prohlásil generální ředitel  WTO Tedros Adhanom Ghebreyesus,, který v minulosti pracoval pro Billa Gatse.  Bill ho trumfnul:  „Opravdu historická událost“ řekl.

Halelujá!!

O tři dny později světové tiskové agentury přinesly dementi.

 „Víc jak tucet afrických zemí v současné době bojuje s prudkým  výskytem viru způsobujícího dětskou obrnu, mezi nimiž je Kongo, Angola, Niger, Súdán, Čadská republika  a Zambie“, hlásila francouzská tisková kancelář AFP.

Ouch!!!

Zanedlouho  poté přišlo ze ženevského sídla WHO přiznání, ano, riziko onemocnění je vysoké v celé střední Africe a Rohu Afriky.

Dnes už se hovoří o epidemii ústy podávanou vakcínou, kterou africkému obyvatelstvu vnutilo konsorcium s ušlechtile znějícím názvem Globální iniciativa pro vyhlazení dětské obrny (GPE), kterou založili a financují Bill a Melinda Gatesovi.

Skutečnost, že WHO byla nucena přiznat, byť napůl úst, že obrovská a nákladná očkovací akce vyvolává nemoc, kterou měla zničit, je šokující. Ale co ještě více překvapuje je, že to není první případ.

V Asii WHO a Big Pharma bojovaly spolu s Bill Gatesem proti dětské obrně po třicet let, tažení stálo 16 miliard, aby se nakonec zjistilo, že vakcíny podpořily výskyt této smrtelné choroby v řadě zemí, jmenovitě Afghánistánu a Pákistánu, odkud se dostala do Iránu.

Loni etiopská vláda nařídila zničit 57.000 ampulek s očkovací látkou podávanou ústy stejného typu jako v Asii po té,  co v zemi vznikla nová ohniska obrny,  a poručila týmu lékařů WHO a Gatesových odborníků sbalit kufry.

Není od věci poznamenat,  USA vsází na očkovací látku proti Covidu-19 z laboratoře Moderna, financované agenturou americké armády DARPA z rozpočtu Pentagonu a z grantů nadace manželů Gatesových. Závěrečná etapa zkoušek vakcíny musela být dočasně přerušena pro neočekávané vedlejší účinky na jednom z pokusných dobrovolníků. Sám

Bill Gates připouští, že při použití jakékoli vakcíny proti Covid-19 by 700.000 Američanů mohlo utrpět vedlejší účinky.

Ponaučení netřeba, byla by to urážka selského rozumu čtenářů.

Prezident Donald Trump přetnul penězovod z Ameriky do WHO z jiných důvodu nežli je skandál o němž mluvíme. Nicméně dává špatný příklad pro země, kterým se hrubě nelíbí, že WHO zanáší s Big Pharma a s Bill Gatesem, který chce kontrolovat  zdraví, aby kontroloval lidstvo.

Známá pařížská bordeldáma nesmírně zbohatla, protože se držela zásady, že když kšeft nešel, nezbourala nevěstinec, ale vyměnila nevěstky. Něco podobného by se mělo udělat se Světovou zdravotnickou organizací: nebourat ji, ale vyměnit vedení a na jejím ženevském sídle vyvěsit tabule s nápisy DOWN WITH BIG PHARMA a  GO HOME, BILL.

 

 

jan-vitek
Jan Vítek je komentátor a spisovatel. Jeho poslední román PAST je k dostání na Amazonu.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

zbynek-fiala

Jestli tomu dobře rozumím, mutace viru, vzniklá v těle očkovaného dítěte, se dál nešíří tam, kde je maximální proočkovanost. Pokud by se očkování přerušilo, vytvářejí se podmínky pro šíření jak mutovaného, tak původního viru. Nechápu, proč to někdo doporučuje, tím si Afričané opravdu nepomůžou.

Zatím bylo zaznamenáno během dvou týdnů v srpnu 13 případů v Súdánu, Čadu a okolí, doporučení WHO je očkovat. Nevěřím, že by WHO úmyslně rozjížděla epidemii. Před očkováním se případy obrny počítaly na tisíce. 

Obecně, nevěřím konspiračním webům, jejichž základním zdrojem je argumentace amerických extrémně pravičáckých propagandistických center QAnon, Tea Party a dalších, placených bratry Kochovými (nyní už jen tím zbylým).

jan-vitek

Pane Fialo,

               vše najdete, když vyťukáte Polio outbreak in Africa 2020.

               Zdraví,

               Vítek

jan-vitek

Pane Fialo,

               vše najdete, když vyťukáte Polio outbreak in Africa 2020.

               Zdraví,

               Vítek

zbynek-fiala

Skutečnost, že WHO byla nucena přiznat, byť napůl úst...

Nikde jsem tu zprávu nenašel. Můžete dát odkaz?

Našel jsem jen tohle, ale to je něco jiného:

Podle BBC má nyní toto očkování 95 procent africké populace, což byl jeden z cílů, které si Africká regionální rada pro potvrzení vymýcení obrny  stanovila před tím, než vymýcení obrny potvrdí.

Tisíce lidí v Africe však stále žijí s následky onemocnění. Více než polovina všech případů na světě se donedávna vyskytovala v Nigérii.

BBC upřesnila, že v Africe stále přetrvává vzácná mutace viru, která je odvozená od vakcíny proti obrně a může se šířit v komunitách, které nejsou dostatečně proočkované. V tomto roce bylo v Africe zaznamenáno 117 takových případů.

 

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/obrana-afrika-svetova-zdravotnicka-organizace-nemoc-deti.A200825_184801_zahranicni_jhr