Pryč s Big Pharma, Go home, Bill

vakcina africa
10.9.2020 09:37
Měl by to být největší skandál veřejného zdravotnictví, ale dostává se mu malé pozornosti, hlavně proto, že jsou v něm namočeni významní boháči a vedení Světové zdravotnické organizace (WHO). Oč jde?

V úterý 25. srpna WHO oznámila, že se podařilo vyhladit v celé Africe dětskou obrnu, která předtím paralyzovala každý rok tisíce afrických dětí.  

 „Je to neuvěřitelný a dojímavý den“, prohlásil generální ředitel  WTO Tedros Adhanom Ghebreyesus,, který v minulosti pracoval pro Billa Gatse.  Bill ho trumfnul:  „Opravdu historická událost“ řekl.

Halelujá!!

O tři dny později světové tiskové agentury přinesly dementi.

 „Víc jak tucet afrických zemí v současné době bojuje s prudkým  výskytem viru způsobujícího dětskou obrnu, mezi nimiž je Kongo, Angola, Niger, Súdán, Čadská republika  a Zambie“, hlásila francouzská tisková kancelář AFP.

Ouch!!!

Zanedlouho  poté přišlo ze ženevského sídla WHO přiznání, ano, riziko onemocnění je vysoké v celé střední Africe a Rohu Afriky.

Dnes už se hovoří o epidemii ústy podávanou vakcínou, kterou africkému obyvatelstvu vnutilo konsorcium s ušlechtile znějícím názvem Globální iniciativa pro vyhlazení dětské obrny (GPE), kterou založili a financují Bill a Melinda Gatesovi.

Skutečnost, že WHO byla nucena přiznat, byť napůl úst, že obrovská a nákladná očkovací akce vyvolává nemoc, kterou měla zničit, je šokující. Ale co ještě více překvapuje je, že to není první případ.

V Asii WHO a Big Pharma bojovaly spolu s Bill Gatesem proti dětské obrně po třicet let, tažení stálo 16 miliard, aby se nakonec zjistilo, že vakcíny podpořily výskyt této smrtelné choroby v řadě zemí, jmenovitě Afghánistánu a Pákistánu, odkud se dostala do Iránu.

Loni etiopská vláda nařídila zničit 57.000 ampulek s očkovací látkou podávanou ústy stejného typu jako v Asii po té,  co v zemi vznikla nová ohniska obrny,  a poručila týmu lékařů WHO a Gatesových odborníků sbalit kufry.

Není od věci poznamenat,  USA vsází na očkovací látku proti Covidu-19 z laboratoře Moderna, financované agenturou americké armády DARPA z rozpočtu Pentagonu a z grantů nadace manželů Gatesových. Závěrečná etapa zkoušek vakcíny musela být dočasně přerušena pro neočekávané vedlejší účinky na jednom z pokusných dobrovolníků. Sám

Bill Gates připouští, že při použití jakékoli vakcíny proti Covid-19 by 700.000 Američanů mohlo utrpět vedlejší účinky.

Ponaučení netřeba, byla by to urážka selského rozumu čtenářů.

Prezident Donald Trump přetnul penězovod z Ameriky do WHO z jiných důvodu nežli je skandál o němž mluvíme. Nicméně dává špatný příklad pro země, kterým se hrubě nelíbí, že WHO zanáší s Big Pharma a s Bill Gatesem, který chce kontrolovat  zdraví, aby kontroloval lidstvo.

Známá pařížská bordeldáma nesmírně zbohatla, protože se držela zásady, že když kšeft nešel, nezbourala nevěstinec, ale vyměnila nevěstky. Něco podobného by se mělo udělat se Světovou zdravotnickou organizací: nebourat ji, ale vyměnit vedení a na jejím ženevském sídle vyvěsit tabule s nápisy DOWN WITH BIG PHARMA a  GO HOME, BILL.

 

 

jan-vitek
Český novinář žijící v Ženevě ve Švýcarsku.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

    Samozřejmě, že v nynější nenormální době nelze a priori věřit nikomu a ničemu, řičemž validnost informací si nutno ověřovat. I takto zůstane na vážkách zda jsme někomu naletěli či ne, což se ověří až v průběhu času. Tedy slepě nelze věřit ani České televizi, ani nyní neodůvodněně zlehčovaným tak zvaným konspiračním teoriím. Každopádně však tyto teorie představují opoziční názor, těm, které jsou nám tu kdy vládnoucí momentálně mocí, vnucovány mnohdy i brutálně za pomocí cenzury, udavačství a,j, totalitních opatření  vládnoucí mocí nám vnucovány jako jediný správný názor, viz.  například nynější zcela odporné proticoronavirové šílenství, v němž nás naši nám vládnoucí diktátoří, které jsme si prý demokraticky zvolili, a pod rouškami i nyní je máíme opětovně prý demokraticky volit, nutí ze sebe dělat poslušné hlupáky, poctivě a správně nosit potupující náhubky a podrobovat se zbytečně dalším pofiderním opatřením,. Z logiky věcí vyplývá, že nebezpečí buď existuje či ne. Nynější zcela opvržení hybrid, že nebepečí chvilku existuje a posléze ne, lze považovat za mystifikaci, kdy nás obyčejné občany mocní tohoto světa jasně vodí za nos a jejich starost o naše zdraví se jeví zcela zřejmě jako předstíráná, kdy jim jde přdevším o jejich čím dálo odpornější ziskuchtivé cíle.

   My pamětníci si ještě vzpomínáme, že v období tak zvaného před reálného socialismu, cca někdy v průběhu šedesátých let  minulého století houfně a zcela úspěšně prodělali humánní vakcinaci proti dětské obrně, kdy nám ochcená vakcína byla per orálně podána na lžičce a dětská obrna byla v tehdejší socialistické  ještě republice zcela vymýcena. Tehdy bylo ještě hlavním posláním zdravotníků léčit a ne na lidském neštěstí vydělávat. Nebyl do ní asi přidávány rtuť, hliník, opičí geny ani jiné zvýrazňovače a urychlovače, obstarávající vedlejší účinky, tedy další kšefty pro nynější obchodníky ze smrtí

   Jedná se samozřejmě omůj osobní názor, že pod záminkou boje proti coronaviru, se především jedná o naše naprosté potupení a potom zotročení. Přes půl roku jsme takto psychicky terorizování, týráni a jinak deptání. Roušky představují symbol našeho porobení, podobně jako hnusně invazivní etoda šťarání nám v nose klacíky, zaráženými nám nynějšími lapiduchy téměř až do mozku, přičemž by zřejmě stačilo plivnout slinu na sklíčko, proč vlastně pro zmapování naší DNA, používají slouhové našich mocných tuto další zcela potupnou metodu ? Ptáme se. Pravdivou odpovědi se samozřejmě nedočkáme. Jestliže někteří naši spolubčané se dobrovolně těmto hnusným opatřením podrobují a ještě za to nynějším lidským zrůdám dobrovolně povinně platí, lze považovat zcela průkazně za tak zvaný myslím stockholmský příznak, kdy teroristé za pomocí brutálního násilí si vynutí, aby je jich oběť zbožňovala. Samotná existence lidsta jest zbohatlickými šílenci jasně ohrožována a tedy se jim nutno účinně postavit na odpor. Každý osobně dle svéhoosobního uvážení se může rozhodnout zda se nechá zotročit, či tyto zrůdy vyzvat ba ouboj, by´t s vědomím, žke jimi bude převálcován. Samozřejmě, že se jedná toliko a o mů osobní názor a k tomutomuto odporu nikoho nevyzývám, ale již mám dost toho, že po poměrně dlouhou dobu jsem vlastně jakož i mnozí jiní občané ze strany našich mocných vystavování zcela brutálnímu psychologickému teroru, což se projevuje ve zvýšeném výskutu sebevražednosti, psychických onenmocnění, zvýšenéou konzumaci alkoholu, drog atd.Za zcela odporné lze považovat tu skutečnost, že tato totalita jest nám mediálními slouhy něnějších mocných předstována jako vrchol demokracie  svobody.

zbynek-fiala

Jestli tomu dobře rozumím, mutace viru, vzniklá v těle očkovaného dítěte, se dál nešíří tam, kde je maximální proočkovanost. Pokud by se očkování přerušilo, vytvářejí se podmínky pro šíření jak mutovaného, tak původního viru. Nechápu, proč to někdo doporučuje, tím si Afričané opravdu nepomůžou.

Zatím bylo zaznamenáno během dvou týdnů v srpnu 13 případů v Súdánu, Čadu a okolí, doporučení WHO je očkovat. Nevěřím, že by WHO úmyslně rozjížděla epidemii. Před očkováním se případy obrny počítaly na tisíce. 

Obecně, nevěřím konspiračním webům, jejichž základním zdrojem je argumentace amerických extrémně pravičáckých propagandistických center QAnon, Tea Party a dalších, placených bratry Kochovými (nyní už jen tím zbylým).

klokan

    Velice, velice jsou vlastně zajímavé všelijaké nynější epi a pan aj. demie. Dříve jejich vznik a průběh řídila příroda, nyní jejich vznik a průběh přímo laboratorně řídí i hrůzné lidské hyeny. Na jedné straně nynější lidsky sprosté elity a jejich služebníci, předstírají, že bojují proti nyní mediálně vděčné Corona 19 či jak tuto naprosto zvrhlou metodu k ovládnutí lidstva nazývají, na straně druhé jim nic nebrání  kupříkladu souběžně točiti,za této pro lidstvo mimořádně otřesné skutečnosti, natáčet dětský pornografický film jako nyní společnost Neetflix, či jak se přesně tato lidstvo ohlupující společnost jmenuje. Zcela a nerušeně a samozřejmě průběžně pokračuje další devastace, naší, ne jejich, přírody její naprosté drancování, snad až do smutného konce.

   Každému i průměrně přemýšljícímu jedinci musí být takto jasné, že se nejdná o epidemii skutečnou, ale uměle navozenou těmito lidskými, sobeckými zrůdami, k ovládnutí lidstva, vydělání si ještě větších penízků. Proto tedy ze sebe máme dělat nadále hlupáky a pod zástěrkou, že jsme moci poslušní ovčané, nosit náhubky a nechat si ničit nosní sliznici všelijakými lapiduchy do ní strkajícími špejlemi, své bližní a dokonce sami sebe se našim novodobým prymulovským drábům udávat, nechat se jejich pohůnky špehovat ? Merde, merde a ještě jednou merde. Bohužel, zdegerované lidstvo se nevzmůže na kolektivní odpor proti těmto naprostým hrůznostem a jako takové vesele smutně kráčí na vlastní porážku. Naštěstí ve vesmírných zákonech bylo zakódované, že ne celé stádo půjde za hnusně úplatnými vládnoucímu berany, podporované nejrůznějšími, vesměs bídně placenými bačovskými vlčáky.

   

jan-vitek

Pane Fialo,

               vše najdete, když vyťukáte Polio outbreak in Africa 2020.

               Zdraví,

               Vítek

jan-vitek

Pane Fialo,

               vše najdete, když vyťukáte Polio outbreak in Africa 2020.

               Zdraví,

               Vítek

zbynek-fiala

Skutečnost, že WHO byla nucena přiznat, byť napůl úst...

Nikde jsem tu zprávu nenašel. Můžete dát odkaz?

Našel jsem jen tohle, ale to je něco jiného:

Podle BBC má nyní toto očkování 95 procent africké populace, což byl jeden z cílů, které si Africká regionální rada pro potvrzení vymýcení obrny  stanovila před tím, než vymýcení obrny potvrdí.

Tisíce lidí v Africe však stále žijí s následky onemocnění. Více než polovina všech případů na světě se donedávna vyskytovala v Nigérii.

BBC upřesnila, že v Africe stále přetrvává vzácná mutace viru, která je odvozená od vakcíny proti obrně a může se šířit v komunitách, které nejsou dostatečně proočkované. V tomto roce bylo v Africe zaznamenáno 117 takových případů.

 

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/obrana-afrika-svetova-zdravotnicka-organizace-nemoc-deti.A200825_184801_zahranicni_jhr

 

klokan

My obyčejní ovčané jsme vlastně z rozhodnutí nejrůznějších globálních predátorů, usilujících neúnavně a naše zotročení, potenciálně podezřelí jako roznášeči jejich efemerního prostředku,k terý si za tímto účelem vymysleli, tedy údajného viru covidního coronavairu. Nyní jsme vlastně jejich propagandou přímo nuceni sami se udávat z tohoto podezření a na příslušné formuláře udávat i ostatní, na něž máme podezření, že bychom je jako mohli nakazit. Člověk se tedy pochopitelně ptá oč vlastně v této záležitosti kráčí ? Variantu, že jde o zdraví lidu můžeme pochopitelně vyškrtnout jako první. Když jsme vlastně všichni dle jejich naprosto hrůzných teorií všichni již vlastně nakažení, byť poteciálně, jako iluzorní se jeví účinnost sebedrastičtějších opatření zamezení dalšího rozšiřování tohoto jejich corona fetiše. Již z prosté logiky alespoň trochu přemýšlejícímu člověku vyplývá jasný rezultát, že jde jednoznačně o další z řady naprostých podvodů na nás. Velmi dobře tuto skutečnost ilustruje i výše uvedný článek, který potvrzuje zrůdnost B.G. jako počítačového úspěšného maniaka, který se pasoval, za pomoci podvody zíkaných velkých peněz na světového zdravotníka a filantropa. Lze jedině doufat, že lidstvo jako takové se těmito zločinci zotročit nenechá