Ratlící si zaštěkali, označkovali zahrádku na Letné a život jde dál

pes značkuje
17.11.2019 21:54
Ultimáta, výhrůžky, úkolování, výzvy, diktáty, ach jo, to všechno si na Letné vyzkoušel ten obskurní spolek v čele s nedovzdělaným fašounkem, který sám sebe pasoval na vůdce, přímo nejvyššího diktátora, který konečně vyjevil, co všechno chce.

Sundat premiéra Babiše, prvořadý úkol (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Babise-se-nam-nedari-sund…), který dostal od svých loutkovodičů. Také, samosebou, prezidenta Zemana, však nejsou žádní troškaři. Navíc chce takové politiky, kteří splňují jeho představy, což by ještě nebylo tak zrůdné (směšné?!), jako to, že chce i občany takové, kteří budou dělat to, co on si přeje. Skromný chlapec, vskutku.

A všechny ty dle svých představ nažene do zahrádky, kterou bude hlídat, která bude mít nepřekročitelné červené lajny. A kdo je překročí, toho vyloučí, postaví mimo hru, vyštěká a třeba i kousne do pozadí. No není to roztomilý hoch, ňu ňu ňu ratlíček?

Už jenom postavit pro ty vyloučené koncentráky dle svého ideologického vzoru Adolfa.

A aby toho nebylo málo, chce justici takovou, která rovněž splňuje jeho představy, ministryně spravedlnosti paní Benešová musí z kola ven, teda ze zahrádky, protože kdovíco by ještě mohla provést, jednoduše se mu nelíbí. Inu, když už, tak už! Chce také, zběhlý student teologie, aby nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zůstal na svém postu další léta, na věčné časy, protože ten, ten se mu líbí.

vPrý ale chce být hodným psem: "A jako hodný pes pak premiérovi předložili jednoduché ultimátum: Do konce roku odvolá Marii Benešovou a zbaví se Agrofertu včetně médií, anebo vyklidí pracovnu na Úřadu vlády a odstoupí." No to by mu jeden i kostičku hodil ...

Takže tak, občané! Volit máte podle chvilek, nebo Chvilek? No, hlavně dle toho, jak vám to vysvětlí hnědokošiláč Minář, který dí: "Chvilka pro demokracii je podle něj chvilka, kdy jdeme na demonstraci nebo hovoříme s někým ze svého okolí. „V jednu chvíli těch chvilek bude tolik, že začnou proměňovat naše okolí,“ a hop, je tu ta pravá demokracie a svoboda, pravda, jenom nepřešlápnout ty červené lajny. Na Minářové zahrádce je to jenom to pravé ořechové a pokud ho budeme, občané zatím nevědomí, poslouchat, dovede nás všechny ke světlým zítřkům, a když teda těch chvilek bude dost, "Když toto udělají všichni lidé v republice, proměníme prý společnost k lepšímu. A to se nakonec projeví na výsledku voleb.", bude tady ráj na zemi. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Letna-Hrozby-a-ultimata-B…

Tož tak, takto se dělá nepolitická politika, kdybychom to náhodou nevěděli. Že to začíná připomínat čirý fašizmus? Ale to je podružné, marginálie, cíl je důležitý!

Jenom je k nepochopení, co dělá BIS a vnitro, když se tady veřejně vyhrožuje nejvyšším ústavním činitelům, když se doslova bourají (zatím naštěstí jen verbálně) demokratické zásady, popírají a nerespektují výsledky řádných, svobodných a demokratických voleb ...

Anebo to čučkařům vyhovuje, protože mají stejné politické cíle? 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.