Řešení problémů s tzv. uprchlíky je naprosto jednoduché

klávesnice
29.11.2015 18:47
Je to prosté, milý Watsone, říkával Sherlock Holmes. Možná to už někoho napadlo, ale nečetl jsem to. Kdo můžete, přepošlete to Angele M., prosím. Je to reálné. Nezbláznil jsem se.

Omlouvám se, protože nemohu tvrdit, že jsem četl všechny příspěvky. Domnívám se však, že alespoň na těchto stránkách podobný návrh nebyl.  O co jde?

Znáte to. Kolikrát si člověk neví rady s problémem, který se mu zdá složitý a neřešitelný. Celá dobře placená eskadra generálů a maršálů v EU i v hrdinském NATO dělá vše pro to, aby nedošlo k vyslání unijních pěšáckých vojsk do Sýrie a okolí. Na druhé straně paní Angelu M. určitě trápí, zda se jí podaří kvalitně ubytovat nově příchozí. 

Náš premiér otevřel kešeň a určil, kolik dáme přátelskému Turecku na to, aby už sem neposílalo další potenciální pracovní síly. Obávám se, že na to ve Španělsku, Portugalsku i jinde v EU halda nezaměstnaných kouká "docela divně". 

Takže se vrátím k úvodu: Problém se člověku valí hlavou a (jak já vždy věřím) najednou jdete po chodníku a tu máte onen nápad. Já jej mám. A OPĚT SE OMLUVÁM, POKUD UŽ JEJ NĚKDO ZVEŘEJNIL. Nechci opisovat. Byl bych rád, kdyby byl realizován! Ať už je autorem toho prostého, ale hodně dobrého nápadu kdokoliv.

O co jde? Pomůže hrubá statistika: Jen letos na pozvání tety Angeliky přicupitalo více než milion hostů. Pokud jste sledovali záběry, tak potvrdíte, že dvě třetiny tvořili mladí pánové (pro mne to je kategorie 18-45 let). Souhlas?

To je asi 600 tisíc mužů v aktivním věku. A jak bylo prezentováno, řádově 3/4 z nich byli Syřané. To je řádově 400 tisíc. Souhlas?

Paní Merkelová, co je tak vycvičit, vyzbrojit a na jaře je odeslat V POZEMNÍCH BOJÍCH osvobodit svoji rodnou vlast od žoldáků tzv. ISIS ???? Mimochodem: statistiky uvádí, že těch žoldáků je něco mezi 50-100 tisíci. K tomu si přičtěte tyto výhody: 1/znalost řeči 2/znalost místní geografie 3/podpora místního obyvatelstva 4/ti vojáci se stanou základem nové a demokratické armády, potažmo z nich budou političní vůdci, guvernéři či jak se tamní hejtmani jmenují. 5/sníží se řádově náklady na příchozí hosty. 6/Po osvobození Sýrie se domů vrátí většina příchozích hostů a pomůže budovat zničenou ekonomiku a infrastrukturu.  

V historii Evropy bylo po staletí normální, že mladí muži chránili svoji vlast. Slavný Islámský stát nemá ANI JEDNO LETADLO, (kromě jisté bratrská pomoci). Letky Ruska, USA, Francie a možná i V.Británie pomohou. 

Tak na co čekáme?

 

 

 

 

antoninsebek
1/ Mám rád češtinu. (Proto mě píchne do oka, když je někde napsáno například O mne místo správného o mně). \r\n2/ Rád si vytvářím vlastní názory. A to z faktů, nikoliv z nějakých nápověd.\r\n3/

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

to Václav Semerád: Když už jsme u toho Lenina. (Mimochodem, on toho říkal před 100 lety více toho, co se dnes naplňuje). Ve své práci "Imperialismus jako nejvyšší stadium kapitalismu" například říká, co udělá kapitalista, při tom, když se mu zvyšuje míra získu. A končí tímto: "když bude mít kapitalista šanci na míru zisku vyšší než 50 procent, tak zabije i svého bratra". 

Takže dodáváme zbraně komukoliv, kdo dobře platí a kupujeme ropu i v barterové výměně s bandity za zbraně a střelivo. 

A Němci budou posílat svoje vojáky bojovat do Sýrie, odkud utekly statisíce zbabělých chlapů. To není idiotismus?

 

Václav Semerád

Jediné, co ještě chybí teroristům, natahaným do EU, jsou zbraně. Když jim je dáme, nevrátí se bojovat proti svým bratrům, ale použijí je proti nám.

Jak to říkal Veliký Lenin? Ti užiteční idioti nám ochotně prodají i provaz, na kterém je pak oběsíme.

Uděláme tutéž chybu? Pak jsme idioti...

rezjir10

Vycvičíme, vyzbrojíme, vrátime Islámskému státu k použití.