Rusko spustí nový internet bez cenzury NWO

obrazek
5.12.2017 13:27
Překlad převzatého článku Seana Adl-Tabatabaie. Až na spuštění dojde, dám sem odkaz/odkazy. Chybějící řádek obrázku: "Děsivé je dohadovat se s idioty."

zdroj: http://yournewswire.com/putin-independent-internet/

Ruský prezident Vladimir Putin oznámil, že Rusko spustí nový "nezávislý internet", který bude osvobozen od vazeb Nového světového řádu.

 

Putin a Rada bezpečnosti vyvíjejí nový internet původně pro země BRICS, které budou zcela nezávislé na globálních elitních korporacích a vládách a budou i nadále pracovat v případě globálních výpadků na internetu.

 

Nová iniciativa byla předložena na říjnovém zasedání Rady bezpečnosti a Putin stanovil lhůtu 1. srpna 2018.

 

Domníváme se, že nový nezávislý internet nebude mít cenzuru, podobně jako Google a Facebook brání monopolizovat klíčové funkce, jako jsou výsledky vyhledávání a sociální mediální komunikace.

 

Zprávy z Rt.com: Během diskuse o tomto tématu uvedli členové rady, že "zvýšené schopnosti západních národů provádět útočné operace v informačním prostoru a zvýšená připravenost k výkonu těchto schopností vážně ohrožují bezpečnost Ruska".

 

Rozhodli se, že problém by měl být řešen vytvořením samostatného záložního systému doménových serverů (DNS), který by nepodléhal kontrole mezinárodních organizací. Tento systém by využívaly země BRICS - Brazílie, Ruska, Indie, Číny a Jižní Afriky.

 

Otázka nadměrné závislosti na globálním DNS byla dříve řešena Ruskem. V roce 2014 provedlo ruské ministerstvo komunikací významné cvičení, ve kterém simulovalo "vypnutí" globálních internetových služeb a ruský záložní systém úspěšně podporoval webové operace uvnitř země.

 

Nicméně, když se novináři zeptali tiskového sekretáře Vladimíra Putina Dmitrije Peskova, kdyby orgány země zvažovaly odpojení od globálního internetu v roce 2014, Peskov tyto obvinění zamítl za falešné.

 

"Odpojení Ruska od globálního internetu je samozřejmě mimo otázku," řekl Peskov ve zpravodajské agentuře Interfax. Úředník však také zdůraznil, že "nedávno je spravedlivý podíl nepředvídatelnosti přítomen v akcích našich partnerů jak v USA, tak v EU, a my [Rusko] musíme být připraveni na jakýkoli obrat událostí".

 

"Všichni víme, kdo je hlavním správcem globálního internetu. A vzhledem k její nestabilitě musíme myslet na to, jak zajistit naši národní bezpečnost, "řekl Peškov. Nejde o odpojení Ruska od World Wide Web, dodal, ale o "ochraně před možným vnějším vlivem".

*****

Pro ilustraci: 6 korporací kontroluje 90% mediálního obsahu Ameriky: http://www.morriscreative.com/6-corporations-control-90-of-the-media-in-america/

O cenzuře internetu: https://cs.wikipedia.org/wiki/Cenzura_na_internetu

I z tohoto serveru je jeden článek blokován- zcenzurován - kdybyste na něj zkusili jít odjinud, nebo se pokoušeli vyhledat podle názvu - třeba zadáním "Auriti" - tak se nedohledáte, resp. nerozkliknete , objeví se nápis "bezpečnostní certifikát pro toto připojení odvolán" a neuděláte nic, co by vám pomohlo se k němu dostat! Jediná cesta je přes zadání do hledáčku "Auriti" zde na Vaše Věc nebo jakýkoliv jiný přístup z Vaše Věc.: Jde o tento článek:   http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/gicinto-auriti-o-ceste-ke-skutecne-tedy-i-ekonomicky-humanni-spolecnosti . Na italské Wikipedii byla pro změnu zcenzurována původní stránka k heslu "signioraggio". A všechna wikipedická hesla "seigniorage" co jich na světě je, byla zmrzačena a zminimalizována tak, že se z nich nelze poučit vůbec o ničem, i když se mnozí pokoušeli to napravit. 

2.1.2018 Veronika Sušová-Salminen: "EU řeší reálné problémy hate speech a exrémismu na internetu velmi zvláštním způsobem. Nutí soukromé firmy, aby regulovaly obsah sociálních sítí, přičemž pomocí robotizace, která neumí rozpoznat škodlivý obsah od neškodného. Zároveň se trestá neodstranění škodlivého obsahu, ale už ne odstranění toho legálního. Takže soukromé firmy (globální korporace) postupně dostávají roli soukromých cenzorů a propagátorů "proti-narativ"...líbí? ...a jako dáreček návdavkem: EK chystá direktivu, která může vést ke kontrole všeho, co se nahrje na internet...prý kvůli ochraně copyrightů...Článek vydaly Foreign Affairs a autorem je zvláštní zpravodaj OSN pro svobodu slova..."http://casopisargument.cz/2018/01/02/evropska-unie-regulaci-obsahu-internetu-ohrozuje-svobodu-slova-a-zavadi-soukromou-cenzuru-celosvetove/

6.11.2019 Rusko si řídí vlastní Wikipedii bez deinformací: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-internet-wikipedie-facebook.A191030_141947_zahranicni_rik?utm_source=facebook&utm_medium=sharecd&utm_campaign=desktop 

27.12.2019 Rusko zavedlo bezpečný internet zdarma, bez cenzury, a od roku 2021: https://www.youtube.com/watch?feature=share&v=qltGJEgCJdw&fbclid=IwAR2j-S6081bgHGHT6TRCs-f44S5GgjYJXWXvczKbn-gi-gBSUCgIBA7UMdg&app=desktop

Hudbička: https://www.youtube.com/watch?v=gUyla4Y4b9c

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.