Ruští trollové mohou za český anticiganismus! ;)

obrazek
12.5.2018 06:22
Konečně včera v Horizontu prezentovali zprávu Demokratů z Výboru pro zpravodajské záležitosti americké sněmovny! Světe div se, v té doby anonymní účty a anonymní placení vydalo zprávu o - odhadem - nejméně 20 milionových objednávkách propagace týdně tisícihlavé továrny trollů Putinova přítele! Nedělám si iluzi, že by těleso, které pomohlo zplodit oficiální zprávu o 911, mohlo vydat jiné prohlášení o amerických volbách. Ale ještě uvidíme, s jakou kreativitou se do rozvíjení story připojí české kapacity přes ruské trolly! A že jich tu máme!

Zdroj:  min. 22:10 - http://www.ceskatelevize.cz/porady/10316155327-horizont-ct24/218411058050511/ a další expertní příspěvek: https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/471791-demokrate-ukazali-jak-konkretne-rusove-ovlivnovali-americke-volby.html a další experti:https://www.respekt.cz/denni-menu/hillary-zachrani-muslimy-jak-rusti-trollove-ovlivnovali-americke-volby

Především mi připadají artefakty přisouzené ruským trollům naprosto nevěrohodné   A připadajjí mi i naprosto nevěrohodné prezentované cíle snažení ruských trollů. (Pro i proti  imigrantům :D,  za práva Afroameričanů a proti policejní zvůli - tady jde především o přání otcem myšlenky, jde o přirozené lidské tendence dané  objektivními důvody  ke komunikačnímu vzplanutí, u kterých se hodí, že aktivity samospádem naskakují geometrickou řadou!)

 Ale dokážu z toho usoudit,  že ruským trollům bude přičtena masivní protiimigrantská kampaň, na jejímž rozvíření se ovšem podílejí naprosto dohledatelná média publikující převážně zprávy z černé kroniky. Ti, kteří je posléze postují, mají za sebou naprosto průhlednou historii, jsou to fyzičtí lidé, které každý z nás zná. A nejsou ani vnejmenším ruští! Oproti tomu postování proruských příspěvků zná několik ruskojazyčných osobností, ba Rusů, nebo lidí spřízněných s Rusy (proto umí rusky, víme?), ale i toto jsou lidé s přehlednou předchozí historií, a vědí přesně, proč toto dělají - nemohou se na tu  nenávistnou štvanici koukat! 

Samozřejmě nevím, jestli má Putin nějakého přítele zmiňovaného jména a zda tento jeho přítel platí jakékoliv aktivituy na sociálních sítích, je to stejné, jako tvrdit, že ruští trollové mohou za český anticiganismus. Ten je totiž velmi dalekého data, věkovitý, a jeho protagonisty jsou čeští trotlové! Marně si lámu hlavu, jaké ruské cíle by bylo možné sledovat  rozvíjením čerského anticiganismu? 

Weby označované Jakubem Jandou za dezinformační, se pak valnou měrou zrodily z hnutí tzv Trutherů, nebo-li hledačů pravdy o 911, resp. lidí nakopnutých událostí 911 a stavem světa po 911. Je pozoruhodné, že ameirickým zákonodárcům se do schématu ovlivňování voleb jaksi nevešla Cambridge Analytics.  Pozoruhodné také je,  že mezi Jakubem Jandou uváíděnými dezinformačními weby není ani jediný z  těch, které šíří onu protiimigfrantskou černou kroniku, dezinformují (kupř. Security magazín, Novinky či Reflex, Pravý prostor, Globe24, Česko aktuálně, Otevřené oči, Svobodné noviny, Megazine, Středoevropan, Euportal, Bez politické korektnosti, svoboda.info, weeks.cz, ideablog.czm JV Press, Důležité24 - zpravy.dt24.cz).

Unilever, drogistická značka, utrácí za reklamu 8 miliard dolarlů ročně, tj, 160 milionů týdně. Troufám si tvrdit,  že ani s tímto budgetem nelze americké volby významněji ovlivnit. 

Protože mne vak zajímá, jak se stát ruským trollem, což by mne opravdu těšilo,, když všude anoncují, že jsou za to jistě pěkné peníze, ptám se, co se dá na to vystudovat? (Uvažuji, že by asi nikdo neriskoval, aby mé působení mělo účinky právě opačné sledovaným cílům! 

A co si má počít ruský troll s tím, že čím průměrnější politik, tím spíše se chápe podnětů všelidového hnutí - ba se přímo předhánějí, kdo je uchopí lépe! - a jiní, než průměrní volby nevyhrávají?) Že by Rusové chtěli ve volbách vyšachovat neškodné Bernieho Sanderse s Jill Steinovou?

A neplatí náhodou, že nejlepší vládnutí je to, které není nebezpečné nikomu, ale popsanými metodami trollingu lze dosáhnout jen  horšího vládnutí, jež nebezpečné je, a kdy platí, že čím horší vládnutí, tím nebezpečnější svému okolí? A sice se stupňující se nevypočitatelností? A nevvyslovili se Rusové již dostatečně mnohokrát, že jim vadí, když mají být obklopeni státy, které jsou jak černé díry?

Pozor, tento blog Facebook vyhodnotil jako nebezpečný a odmítl jej sdílet, resp. první dva sídlené odebral jako spam.  Jo, určitě sem posléze dopplním nejnovější vývoj z české akce "chytáme ruské trolly"!  Ruští trollové tu ani nejsou,, resp. jsou zde sympatizanti s Putinem, ale netrollují, ale jsou tü mraky antikomunistických a protiruských trollů, a u těch by mne zajímalo, kdo jim platí!


"Pamatujte!

Rus není nepřítel Čecha, zrovna tak není nepřítel Čecha Američan. Ukrajinec nemá za nepřítele Rusa a Rus nemá za nepřítele Američana, Syřan není něčí nepřítel... atd.
To jen politik a politická mysl rozděluje člověka. A jen politik, který ROZDĚLUJE je nepřítel, nepřítel všech. A přestože ho má člověk stále na očích, chová se jako slepý, jako hluchý, jako naprosto všech smyslů a inteligence zbavený.
Závoj nevědomí ho obdařil sofistikovanou pastí, kterou se staly submisivita a manipulovatelnost.
A pokud člověk nerozlomí tuto past pomocí své inteligence, nepřežije." 
David Icke (přeložila Dagmar Auerová)

18.10.2010 V Česku se cenzura podepsala na Literárních novinách a odchodu Terezy Spnecerové z nich - v grantové agentuře Ministerstva kultury usoudili, že nepotřebují peníze, protože je platí Putin,  protože Tera nepíše pro mainstream: https://www.hlavnespravy.sk/novinarka-spencerova-konci-v-literarnich-novinach-ministerstvo-kultury-odmietlo-portal-podporit-vraj-ich-plati-putin/1552130?fbclid=IwAR2by7s75UItG9OOU7RjrtZWzWu0qifGXn3KIw3EeMOd5sTCJE6ucGEKfTc#

Doporučuji:i

lustrace k českému rasismu: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/ilustrace-k-cemu-se-nestiti-snizit-rasiste

K hnutí Afroameričanů a  proti policejní zvůli mám spoustu odkazů k objektivním příčinám  vzplanutí:   http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/lekce

volně souvisí, ale volně jen do prvních perzekucí: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/despoticka-diktatura-je-zde

články o 911 alias událosteech z 11. září 2001 jsou na tomto portále také! 

Příkldy Fake nes:  http://denikreferendum.cz/clanek/24376-jizda-faktu-v-protismeru-vitejte-na-novinky-cz

Trollové na internetu - výborný článek! : http://www.ujc.cas.cz/miranda2/export/sitesavcr/ujc/zakladni-informace/pracovnici/files/lsss-sbornik-troll.pdf

Pan Kalenský, dříve novinář, poté členem antidezinformačního týmu EU, nyní v Atlantic council je hvězdou Vánoc 2018 se svou výpovdí o 90% zdroj z Kremlu na našich sociálních sítích: https://www.e15.cz/rozhovory/kalensky-devadesat-procent-dezinformaci-na-sitich-je-z-kremlu-putinovi-jde-o-oslabeni-protivnika-1354801?fbclid=IwAR1_y1jdPNDuAem1yEczlZma0_t0CWkbRwpqXvdexnPk31X_aVG1uZ-Jz5U

Na sklonku 2018 se objevili na scéně ještě elfové bojující proti ruským trollům: " Kdybych nebyl naprostým právním laikem a nebál se té, pro  mne sisyfovské práce – totiž prohrabávání  paragrafů  Trestního  zákoníku, zašel bych ještě  dále – článek by byl vyšperkován konkrétními odkazy  na příslušné paragrafy, jež jsou Kartousovou /a spol./  činností  dotčeny. Nicméně  pokud by  orgány, činné v trestním  řízení  hledaly  podnět, aby  se o tzv. elfy  začaly  zajímat, myslím, že  dnešní text je  i tak dostatečným vodítkem!https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/01/04/listina-zakladnich-prav-a-svobod-a-kartous/?fbclid=IwAR0-Qwn_VsI-UE3BY9xzp2Yh3SQub7xNvpTRO47uVbjWdsv3MeC1paYMIQE

Odhalení: Tisíce ruských účtů na sociálních sítích, které ovliňvoaly volby, si vytvoili sami Američané: https://blog.infovojna.sk/odhalenie-tisice-ruskych-uctov-na-socialnych-sietach-ktore-mali-ovplyvnovat-volby-v-usa-si-vytvorili-sami-americania/?fbclid=IwAR3DkXsLMnONn4vshUWkU0n-1ZqakS912POQCvLHk7dSk-TV-Fig2M5L5aw

20.2.2019Takže elfové se již netají ani tím, že porušují listovní tajemtví  a lezou do mailů: https://blisty.cz/art/94531-ruska-propaganda-v-ceskem-kyberprostoru-ve-4-ctvrtleti-2018.html?fbclid=IwAR1K0WrOo635yqH7nfhXA7d9rx1kUa1JEFBRy1ECZ25rwKYY6zzAD3k7VFo

Hudbička: https://www.youtube.com/watch?v=5dWeeUIZFgA

 

 

amiourful
Bioranger, členka Rómské demokratické strany, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   V důsledku až příliš překotného rozvoje své civilizace lidstvo samozřejmě zejména mentálně postupně degeneruje, především mu vládnoucí vrstva materiálně nejbohatších jedinců, včetně její smečky věrných posluhovačů, zaslepena bezuzdnou touhou po hromadění stále větších majetků, byť na úkor podstatné většiny lidstva. Výdobytky vědy a techniky namísto, aby sloužily k rozvoji lidských jedinců jako svobodných, svépravných a vzdělaných, jsou spíše vynakládany k jejich ovládání a bezuzdnému vykořisťování. Ruku v ruce s průběžnými pokusy o co nejefektivnější ohlupování lidstva, se neustále kypří půda pro rozvoj tmářství všeho druhu, zejména indokrinací všelijakýmy dogmaty, nepřipouštějící jiné názory, viz. kupříkladu o nepřekonatelnosti kapitalismu jako nejvyššího stadia rozvoje lidstva. Při zachování status quo zajisté dojde časem pochopitelně k brzkému naplnění těchto dogmat, protože všežraví kapitalisté při neustále chuti, směřují ke zničení nejen celé lidské civilizace.

amiourful

Mne poslední dobou velmi bolí, že společenské dění se soustřeďuje především na udržování těch nejobludnějších hloupostí, toho nejhlubšího tmářství! 

klokan

   Budování svobodné a demokratické společnosti si rozvracet nedáme.