Schizofrenie na Letné

letna
23.6.2019 07:18
Jen těžko lze odhadnout, kam až dojde jednání a chování davu demonstrantů, kteří se dnes sejdou v Praze na Letné. Protože je budou ovládat a manipulovat s ním, s tím davem, sofistikovaně, hodně promyšleně, účelově, nepochybně pečlivě organizátoři vybraní řečníci. Tací, kteří nemají problém, nerozpakují se řičet do mikrofonů už stokrát opakované lži a bludy.

Bude se demonstrovat totiž za něco, co JE.

Bude se demonstrovat totiž proti něčemu, co NENÍ.

Bude se demonstrovat za demokracii, jedním vrzem ale za popření výsledků demokratických voleb.

Bude se svobodně demonstrovat za svobodu.

Bude se demonstrovat za dodržování Ústavy České republiky s konkrétními požadavky porušovat tuto Ústavu.

Pravda, lidé, občané mají až svaté právo demonstrovat za vokoliv a proti čemukoliv. Třeba za tropické teplo u nás v prosinci. Nebo třeba proti směru toku Vltavy. Je to opravdu, ale opravdu jejich právo.

Hlavně je, ty demonstranty, sesehnat na co největší volný prostor, ať je jich co nejvíc, síla davu je žádoucí, nutná téměř pro prosazení cíklů a zájmů organizítorů.

Navábit je na vějičky lepšího bytí, světlejší existence, změnu výsledků voleb, které jim, těm nespokojeným, přinesly zklamání z prohry, nevítězství jejich kandidátů. Zbavit je těch frustrací z toho, že svět, dění, a nakonec i ta politika, se neubírá jejich směrem a k jejich cílům.

Krysaři, pasáčci se urputně snaží vést tuto masu lidí k propasti neúspěchu, protože je jich přec jenom hrstka v porovnání s naprostou většinou občanů, voličů, ale v rámci davové psychózy jim bludnými lžemi, manipulativně podsunou pocit vítězství a úspěchu na dosahu.

Lid chce být klamán, tedy je. Lid dnes na Letné bude určitě.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Jiří Volný st.

Krátce jsem na ČT24 vyslechl nějakého mladého představitele Miliónů chvilek, který oznámil, že nebudou zakládat novou politickou stranu, ale vybídl účastníky demonstrace ke vstupu do blíže neurčených stran. Osobně bych Doporučil STAN, který má údajně pouze 180členů s hlasem rozhodujícím a tisíc dvouročních čekatelů. Vskutku otevřená demokratická strana k pohledání!