Senátore Doubravo, měl jsem sen

obrazek
10.1.2014 15:54
A v tom snu jsem vám pěkně od plic říkal: Co se vy, bývalý profesionální bolševiku u "Jílkové" navážíte do nezaměstnaných, včetně nepřizpůsobivých, což je dnes vžité označení pro cikánskou menšinu?

Když jste v sedmdesátých letech minulého století zjistil, že je lepší vyřvávat ideologická klišé, než se živit rukama, tak jste  v nezaměstnaných a v rasově utlačovaných etnických menšinách vyděl výsledek vykořisťovatelského a bezcitného kapitalistického systému, který byl vaším třídním nepřítelem. Své komunistické soudruhy jste, tak jak to děláte dnes, nepoučoval!!!, že se jedná o lidi, kteří zneužívají kapitalistický sociální systém a že by je tak neviditelná kapitalistická ruka trhu neměla bez zdarma odpracování veřejně prospěšných prací finančně podporovat! Moc dobře jste věděl, že kopání do kapitalismu je vstupenkou do společnosti dobře placených politických nomenklaturních kádrů, kterými se nestali ti, kteří uměli vzít za práci a s lidmi  to mysleli dobře, ale lidé jako vy, který mají žaludek něco jiného vyřvávat a něco jiného dělat. A tahle nechutná lidská vlastnost vám zůstala i po té, co soudruh po "sametu" přišel o svoji vedoucí úlohu.

Když vás ex- soudruzi z KSČM neposlali na volitelné místo, neboť jste nechtěl, nepochybně z lakomosti,  ze senátorského platu odevzdat KSČM předem dohodnutý "desátek", tak jste si rychle našel nového ideologického nepřítele v nezaměstnaných a nepřizpůsobivých, neboť jste vytušil, že vám hlasité verbální kopání do obětí této společnosti v kapitalisticky nažehleném dresu Severočechů.cz  opět  může zajistit vše, po čem celý život toužíte. Tedy  bezpracný luxusní život z peněz daňových poplatníků.

Senátore Doubravo,lidé jako jste vy  od nepaměti dělají svět méně snesitelnějším. Nebyli a nejsou to poctiví komunisté či poctiví lidé s pravicovým smýšlením, ale ti, kteří v duchu nedemokratického - kdo nejde s námi, jde proti nám - předkládají frustrovaným občanům, koho  je nutné nenávidět či trestat a čekají, že je za to budou volit,  v horším případě se jich bát.

V tom snu jste se na mne senátore Doubravo díval s neskrývanou "Stalinskou" nenávistí,  až jsem z vás přestal mít pod kontrolou svůj žaludek a od hlavy až k patě jsem vás potřísnil.

Škoda, byl to  jen sen. In na tura vás nepotkávám. Vše, hlavně včetně selhání žaludku,  by se totiž mohlo odehrát stejně,  jako v mnou poctivě  převyprávěném snu.

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.
Klíčová slova: politická kultura

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.