Senátoři Zemane, Doubravo, Kubero a paní exposlankyně Drábková

obrazek
27.11.2013 17:32
Pokusím se vám vysvětlit své výhrady k vámi navrhovaným řešením, jak z našeho života odstranit problém s nepřizpůsobivými a jak vyřešit problémy Romů. Za Vaše hlavní pochybení považuji skutečnost, že jste stejně "statečně" a hlasitě nepředkládali návrhy, jak zabránit nepřizpůsobivým, kterým pro lepší orientaci dám přívlastek V. I. P. , rozkrást a neustále ve velkém rozkrádat naší republiku.

I díky Vaší, podle mne plánované legislativní pasivitě, potažmo pasivitě vašich partají, se sociální nůžky v naší vlasti rozevřely natolik, že se společnost nepřehlédnutelně dělí na lidi, kteří objektivně nemají co utrácet a na lidi, kteří nevědí za jaký luxus své peníze utratit. Pokud se jedná o asepticky čisté finanční prostředky, pak těmto lidem starost, jak legálně nabyté prostředky utratit, samozřejmě přeji. Pokud ne, pak se jedná o prostředky jenž by měly patřit státu, který by za ně mohl vytvořit nepřehlédnutelnou řadu podnikatelských, potažmo pracovních příležitostí. Tento stav by se pozitivně promítl na stavu státní kasy a především na spokojenosti občanů, tedy i Romů. Tím nechci tvrdit, že by naše vlast byla prosta kriminálních deliktů, ale nepochybně by přímá úměra, čím méně zlodějen obrovských státních prostředků, tím méně drobné kriminality, platila.

Zkrátka a dobře. Pokud by jste nikdy pasivně nepřihlíželi společenské legalizaci pořekadla - kdo neokrádá stát, okrádá svoji rodinu- tak by občané neměli důvod(vzory) na tento společenský marasmus reagovat stejně bezohledně. Mohu si totiž o vás myslet cokoliv, ale rozhodně si nemyslím, že jste hloupí. Díky tomu si myslím, že moc dobře víte, že ač dnes občanům nabízíte omezit sklizeň bouře, že jste i vy seli vítr. Ergo kladívko. 

Dnes zištně nabízíte občanům převychovat nepřizpůsobivé a vyřešit soužití s Romy jenom proto, aby jste opět mohli týt z politických koryt, neboť obhajovat životaschopnost neviditelné ruky trhu, což vám přineslo politické funkce tehdy, dnes není in. In je bohužel to co dnes fikaně nabízíte. Přesto všechno vám musím vyseknout, v jistém slova smyslu, poklonu. Jste politicky konzistentní.O skutečné blaho naší země vám nešlo tehdy ani dnes. Sice v tom nejste zdaleka sami, ale to vás neomlouvá. 

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.