Sérum nebo dryák?

očkování německo
23.10.2020 15:14
Odpověď mnoha vědeckých studiích, uveřejněných v renomovaných lékařských publikacích jako je například britský Lancet, se kloní ke druhé možnosti. Proto nepřekvapuje, že vymiškovaný tisk a televize je přešly mlčením, takže většina lékařů, zdravotního personálu a zejména vedoucích pracovníků v nemocnicích o nich nic neví.

Přitom otázka dát se píchnout nebo ne je letos obzvláště ošemetná, protože na jižní polokouli nebyla chřipka, takže nemáme žádné vzorky chřipkových virů, sbíraných obvykle šest měsíců dopředu, aby se z nich vyrobily očkovací látky pro severní polokouli.

Tudíž vakcíny z těch tří nebo čtyř virových kmenů, které farmaceutické koncerny zvolily pro naše chřipkové sérum, s největší pravděpodobností nepřinesou uživatelům žádný prospěch.

Na rovinu a bez ubrousku: letošní vakcína je dryák, předražený i kdyby jej dávali zdarma, protože je riskantní a může být i životu nebezpečný.

===============================================

„Není žádný důkaz, že by nějaká vakcína proti chřipce byla účinná, tj. zabránila nebo zmírnila útok onemocnění tohoto druhu. Výrobci protichřipkových vakcín to vědí a přesto je stále prodávají.“

Dr. Anthony Morris, bývalý Hlavní kontrolor vakcín a virolog amerického Úřadu pro potraviny a léky (FDA).

==============================================

Eticky vzato, všichni, kdo každoročně doporučují a umožňují očkování proti chřipce, které je téměř všeobecně k ničemu, by neměli letos předepisovat, prodávat a píchat vakcíny, a vysvětlit lidem proč.

Jenže v našem reálném světě etické chování je luxus a staromilství. Takže páni doktoři, lékárníci , zdravotníci a milí spoluobčané dobře uděláte, když se seznámíte alespoň s následujícími základními poznatky.

Lidé očkovaní proti chřipce mají o 36 procent zvýšené riziko, že podlehnou nákaze Covidu.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31607599

Není žádný důkaz, že by vakcína zabrala proti chřipkové infekci. Navíc u dětí podstatně zvýšila výskyt akutních dýchacích onemocnění.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23986398

Chřipkové vakcíny způsobují kardiovaskulární změny, které jsou varováním zvýšeného nebezpečí srdeční zástavy a mozkové mrtvice.

http://www.greenmedinfo.com/blog/studies-find-flu-shots-can-harm-your-heart-infant-and-fetus

Škodlivé vedlejší účinky očkování proti chřipce jsou hlavní příčinou žádostí o kompensaci v Americe.

https://www.hrsa.gov/sites/default/files/vaccinecompensation/data/statisticsreport.pdf

„S očkováním proti chřipce je to jako s posledním pomazáním,“ říkával můj dlouholetý felčar Dr. Chavez, než mě píchnul, „když nepomůže, neuškodí.“

Možná tehdy to byla pravda, ale zcela určitě ne dnes po tom všem, co o vakcíně proti chřipce proniklo na veřejnost. Rozhodnutí nechat se píchnout nebo ne je privilej každého jednoho z nás, které bychom udělat po zralém uvážení a poradě s rodinným lékařem, od toho tu je a za to ho platíte. Můžete mu posunout k osvěžení znalostí seznam a znění klíčových studií, jež sestavil a zveřejnil Dr. Gary Kohls* pod titulem Osmnáct důvodů, proč bychom se letos neměli dát očkovat.

Jan Vítek

* 18 Reasons to Forgo Flu Vaccinations This Year

By Gary G. Kohls, MD

jan-vitek
Český novinář žijící v Ženevě ve Švýcarsku.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   Lze již do určité míry rekapitulovat. Čím déle vlastně trvá ono proticoronavirově kovidní šílenství,  tím dál více se potvrzuje, že jde o zločinné spiknutí proti lidstvu, hrstkou  nejbohatších globálních zločinců a jejich přisluhovačů, za účelem jednak vyhubení  podstatné části lidstva a zotročení přeživšího jeho zbytku. Tento zhoubný plán, to lstivě nejďábelštější co kdy lidstvo, či jeho část vymyslelo, se těmito obraznými zaprodanci satana nejďábelštšjšího, uskutečňuje z plnou vehemencí. Takže po době šíření paniky a našeho umně psychologického zastrašování, povinného nošení potupně označovacích a mapovacích náhubků, se přikročilo k fázi našeho dobrovolně povinného testování většinou nespolehlivými testéry a následující plošné vakcinace všelijakými zákeřnostmi jednak naších lstivou propagandou a dále jakoby medicinského  rázu. Tyto praktiky předstírají, že jde o zničení toliko určitého viru, přičemž fakticky jde i naše zničení jako svobodných a nezávislých bytostí.  Lze již usuzovat, že naší údajně ctihodní zákonodárci proti nám odhlasují potřebné právní předpiy k našemu co nejefektivnějšího zotročení. Kde vlastně zalezli četní ochránci lidských práv ? Po 31 letech budování prý právního státu a demokracie, zde nastupuje otevřeně fašistická proticoronavirová diktatura, u nás s tím specifekem, že my běžní občané ještě navíc byly předhozeni a posloužíme jako pokusní králící k odzkoušení těch nejbrutálnějších zotročovacích metod pod dohledem přátelských armád našich vyvolených, jak nás globalistům přehodili nám vládnou tito chamtivci, kteří nás již třicet let zaprodávají ve své nezměrné chamtivosti za odporný peníz naší zrady, napřed ekonomicky a tedy není i lidsky. Oni shrábnou zisky a my již pláčeme, bečíme nad našimi demokratckými výdobytky, kdy můžeme vyvenčit v noci  u domu ne sebe, ale zejména ocásky vrtícími naše pejsky., kdy povinněnáhubky musí nosit páníčkové, ale již ne jejich mazlíčci   Co asi nemáme vidět ? Kromě ostatních kutých piklů asi i to jak se budou montovat antény 5G zářičů, zatím v experimentální fázi, na ,, ohelené " sloupy mobilních  operátrů od anten dřívějších, jakož i destitisíce příslušných k tomu satelitů, kroužících po hvězdmé obloze, které poslouží abychom byli pod neustálým dohledm nám vládnoucích protilidských zrůd.