Slouhové zase nahnáni do práce

milion demonstrace zena
29.5.2020 08:13
Musí si přec už konečně opět nějak zasloužit své jidášské groše. Páníčky, co je platí, už nebaví zřejmě živit je za nic, koronavirus - nekoronavirus. Vždyť i tá šlamystika s pandemií se dá nakonec zužitkovat, vládní opatření se rozvolňují, takže vzhůru z pelechů, to nicnedělání je drahé i na bohaté loutkovodiče.

Hlavním, stěžejním úkolem zůstává pořád boj proti vládě vedené Andrejem Babišem. A protože ten ďábel má pořád úspěchy, volební preference mu neklesají, ba právě naopak, i v tom boji s pandemiíí koronaviru v podstatě uspěl, je třeba mu to řádně "osladit", pokračovat v programu, projektu AntiBabiš.

yzkoušenou a úspěšnou metodou "všechno otoč", jinak také lži, lži a zase lži, se určitě podaří zběhlému studentíkovi a jeho rovněž placeným melody boys sehnat do ulic pár stovek stejně se poflakujících a marných demonstrantů, kteří snad i přivítají zase nějakou tu "prču", budou vytrženi ze své letargické, skomírající a marné existence. A tak je načase vylézt ze svých "Klinik", zařvat si pár sprostot, urážek, vylhaných obvinění, noty už se bezesporu v centrále pečlivě připravují, hesla na transparety a transparentíky sofistikovaně, přemýšlivě vymýšlejí. Předřvouni se jistojistě též řádně vybírají, nějaká ta Aňa a spol z řad hlady umírající nadnárodní (ve smyslu slova NAD národem) "umělecké" fronty se beztak najde, každý grošík dobrý na sójové lathé v předzahrádce na silnici a chodníku před Slávií, že ano.

Sehnat do houfu dav, stádo "rozhořčených", bude ale asi už poněkud složitější, vzhledem ke složitější době. I když lze sáhnout do množiny nudících se studentů, aby posílili základní sestavu těch lokajů a klinických. Protože ono pořvávat si beztrestně i ty nejsprostější urážky a nejlživější obvinění je pro některé pořád ještě lákavé, je v tom vzdor a ukázka projevu nespoutaného mládí dneška. Že rozumuprosté, se neřeší, nakonec snad skoro každý člověk vyváděl v mládí, pozdním dětsví, nějaké vylomeniny až blbosti. Krysař v hnědém už si svoji píšťalku připravuje, náležitě vyškolen sudeťáky.

Hlavně že nebudou střílet jak na Majdanu v Ukrajině, zlou až nenávistí postižených Peczyňských zde zase tolik není a Pavka z Řeporyj asi do davu nesmí skrzevá své ohrožení ruským agentem, který by se mohl případně našim čučkařům ztratit v houfu demonstrantů. I když taky nějakého toho bílého práškového tam zřejmě bude dost. V tom houfu, mám za to, a bez nějakých obálek. Teda těch normálních.

A tak nám Praha zase trošku ožije, včil turistů prostá (budou beztak chybět při sčítání davu na Staromáku), presstituti z řad novinářů se náležitě provětrají, samozřejmě s rouškami a dvoumetrovým odstupem, jak slibují placení organizátoři. No, ty dva metry ...

„Palčivé ticho pak bude ukončeno až hlasitým pokládáním otázek před úřadem vlády", prý. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Minarovy-protesty-jsou-zp…

Vida je, literáty, "palčivým" tichem chtějí bojovat, ponejprv, pak hlasitě se tázat. Ve Strakovce se z toho nejspíš všichni vylekají, premiér nejvíc. Si myslí asi náckoidní zběhlý studentík, zřejmě trénující už rozkazy, kdy ukončit palčivost ticha a kdy se začít ptát. Na co, tak to je zcela zřejmě jasně daný od zadavatelů, česky nemluvících. Inu, necháme se překvapit, i když ...

Tady na tomto příkladu je krásně vidět, jak se dá naprosto všechno, i smutné a nepříjemné věci, sprostě a nechutně zneužít proti úspěšné vládě, vzešlé z řádných, svobodných a demokratických voleb. Jak se ani po více jak třech letech nesmířili ti poražení, sloužící také dílem cizákům, se svojí prohrou. Jak se neštítí zorganizovat a podporovat několik užitečných slouhů, kteří budou vytrvale, dle pokynů a zadání, okopávat kotníky těm, co je porazili. Už jsou ale směšní a trapní. I ti zadavatelé, osnovatelé a nejvíc snad ti užiteční poskoci, které už nikdo soudný nemůže brát vážně.

Ať už palčivě mlčí nebo sprostě řvou. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.