Slovenští policisté zadrželi ženu, která pomočila a spálila korán

nadpis_vv
17.2.2017 18:37
Za to údajně čelí podezření z hanobení národa, rasy a přesvědčení a podněcování k národnostní, rasové a etnické nenávisti.

Slovenská policie jí zadržela. Po zadržení v Ružomberku byla Sheila S. převezena do Bratislavy. Mluvčí policejního prezidia Denisa Baloghová konstatovala, že krom jiného čelí žena obvinění z hanobení národa, rasy a přesvědčení a podněcování k národnostní, rasové a etnické nenávisti.

Obviněná na videu pod slovenskou vlajkou roztrhala, pomočila a poté spálila svatou knihu muslimů korán. Pálení koránu považují muslimové za neodpustitelný čin. 
I křesťané v 15. století postupovali podobně. Tehdy pokud někdo zapálil bibli, tak to znamenalo pro hříšníka předstoupit před inkviziční soud a obdržet tvrdý trest. Patrně jsou současní muslimové svojí kulturou velmi blízko křesťanům z té doby. Pak je však na místě se ptát, zda spolu křesťané 21. století mohou žít s muslimy 15. století  v jedné zemi bez šarvátek?

Na Slovensku mají patrně svérázný výklad pojmu národ, rasa a přesvědčení. Opravdu je korán znakem, který jasně vymezuje národ, rasu? Který národ a nebo rasu ta žena hanobila? Byli to Čukčové nebo snad Eskymáci?

A co to přesvědčení? Přesvědčení komunistů lze zcela beztrestně hanobit, ale muslimů nikoliv? To je ta demokracie na slovenský způsob?

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/429671-slovensti-policiste-zadrzeli-zenu-ktera-pomocila-a-spalila-koran-hrozi-ji-az-sest-let.html

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

jan-vysocina

tak snad se jí dostane konečně adekvátní psychiareixké pomoxi.

Postižená žena reaguje na naše poměry poněkud impulsivně. Reakce policie však také není bez chyby. Uvalení vazby a stíhání za všechny možné i nemožné zločiny spíše svědčí o stíhání na politickou objednávku.

amiourful

tak snad se jí dostane konečně adekvátní psychiareixké pomoxi.

antoninsebek

Před hodinou (v neděli 19/2/2017) na TV Noe byl krátký dokumentární film o křesťanech v IRÁKU. Jejich počet se v poslední době snížil na jednu desetinu. Neustálé pronásledování, zabíjení. Zkřivil se za to nějakému muslimovi vlásek na palici? Pochopitelně nikoliv.