Směšný hujer Petříček a vskutku už nechutný Schwarzenberg

schwarzenberg petricek
5.3.2019 08:34
Nejsou sice jediní, kteří dělají naší zemi neuvěřitelnou ostudu a stejně tak doslova štvou lidi, občany. V obecném povědomí, ale štvou ty lidi proti sobě (pražská havlérka versus milióny občanů) a hlavně proti vítězům voleb prezidentských a parlamentních. Zjednodušeně političtí šmejdi a zlořádi.

Sice už od posledních voleb, prezidentských i parlamentních, uběhl velký kus času, přesto se ti poražení, kteří si v názvech svých stran, ale i hlasitě proklamujíc, říkají demokraté, nejsou schopni připustit svojí porážku a neustále napadají všemi možnými i nemožnými způsoby vítěze.

Z leknutí a hlavně z nouze jmenovaný ministr zahraničí, takový Pepek Vyskoč s přidanou hodnotou snaživého Hujera, je pro náš stát a jeho zahraniční politiku totálním neštěstím. Mnozí odborníci na zahraniční politiku právem poukazují na to, že se nám v podstatě směje celý svět, myšleno z a v oblasti zahraničněpolitických představitelů států, fundovaných, vážených a vzdělaných ministrů zahraničí.

Hujer Petříček páchá jednu trapnost za druhou, kamkoliv z titulu své funkce vkročí. Ať už je to Ukrajina, Brusel a nejčerstvěji velké Spojené státy americké. Snad nejhorší jsou jeho následná, po návratu vyžvejklá prohlášení a trapně komická sdělení o tom, jak chce zachránit se Šojdrovou čtrnáct syrských sirotků a k tomu ještě nádávkem celý světový mír.

Je tristní, že u nás mají všichni vrcholoví politici a také instituce, které vedou, nespočet různých poradců a rad ve smyslu slova kolektivů dalších poradců, násobně, že tito státem, potažmo námi placení lidé se po těch institucích, počínaje vládou a všemi ministerstvy, hemží jak zástupy nepilných, už zdegenerovaných mravenečků. Tam všude má snad i paní na podatelně svúj tým poradců, ať už řádných nebo externích, protože bez nich by nevěděla snad, jak má razítkem obouchat ty obálky.

A právě proto jednomu zůstává rozum stát, že se mezi těmi poradci, v tom zástupu v podstatě draze placených lidí, nenajde někdo, kdo by třeba tomu našemu Hujerovi Petříčkovi řekl, že se ztrapňuje nejenom on sám, ale že ztrapňuje celou naši zemi. Prostě poradci zadarmo drazí. Tady však, mám za to, Hujer na zamini naslouchá pouze jednomu a to nepochybně svému loutkovodiči Pochemu. Byť si chlapci oranžoví sedmiprocentní prohlašují do médií třeba tisíckrát, že tomu tak není.

Festival trapnosti prostě. Jiná věc je, kam tím míří. Logicky z výsledků těchto jejich počinů, pro naší zemi ostudných, je další, ještě větší podřízenost, ztráta suverenity a pořibližování se naprosté poslušnosti Bruseli a NATO - USA. Tak byl a je zcela zřejmě Hujer Petříček instruován a toto prostě dělá.

Germánský cizák v naší zemi, Schwarzenberg, který se vetřel těsně po listopadu 89 na Hrad k vlastizrádci Havlovi, veden mocným motivem získat zpět majetky, zabavené za základě Benešových dekretů (což se mu, bohužel, podařilo), provádí už léta v naší zemi svojí zlořádnou, destrukční politiku. Jeho neutuchající nenávist k našemu řádně, svobodně a demokraticky zvolenému prezidentovi, je pověstná už a vskutku začíná být nechutná až odporná. On udělal z naší politiky hnojiště, byť se to snaží svést na jiné, hlavně na ty, kteří ho porazili ve volbách. Je to on, kdo s "noblesou" a "kultivovaně" kleje veřejně, kdo nás, Čechy, má za "blbečky", "zbabělce" a i jinak nás nazývá pejorativně až sprostě ve svých mediálních výstupech. Sice farizejsky, vpravdě naoko a křivě se počítá mezi nás, ale naprostá většina nás ví, cití to tak a i vnímá, že je to cizák s germánskými kořeny, který ty všechny majetky má po předcích sice, ale z práce a mozol lidu této země.

Schwarzenberg, který získal naše občanství dílem podvodem a dílem protekcí z Hradu, se tady vyprsuje už dlouho, ale jaksik zapomíná, že mnozí lidí nezapomínají. Jak třeba podváděl s Kalouskem s dotacemi na "své" rybníky, jak "získal" Becherovku a jiné a jiné špinavosti.

Bude ale, tento vskutku zlořád, neustále napadat a pokoušet se urážet našeho prezidenta (toho ale tento degenšlechtic urazit nemůže, protože na to nemá), bude tady šířit svoji nenávist z porážky, bude se pokoušet destruovat společnost jako takovou, protože dění věcí vezdejších není dle jeho zvrácených a partikulárních představ.

Jak Hujer Petříček, tak cizák Schwarzenberg jsou neuvěřitelnou ostudou, pohanou naší krásné země.

Pojďme v co největším počtu k eurovolbám, ale také ke každým dalším, abychom nedovolili dál zostuzovat tuto naší zemi neuměteli a zlořády. Volme s rozvahou a rozumem především. Jenom tohleto už nikdy.            

Chrastekova Růžena
Důchodkyně, přesídlená dobrovolně z Prahy na venkov do chaloupky, dva psiska raubíři a kocour Karel mi zpříjemňují seniorský život.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Jiří Volný st.

Vážená paní Amiourová, prosím o jediný odkaz na článek, který by se motivací ředitele BIS zabýval. Tady nejde o skutečnost, že se ti dva setkali, ale o to, že je někdo tak vlivný, aby přinutil pana Koudelku k takovému kroku.

amiourful

Tohle je stokrát převařená zelenina, o tom tu už psalo lidí.  Zksute víc psát o něčem.  Mne mrzí takovéhle mrhání prostorem. Ani jsem to nedočetla. 

Jiří Volný st.

Z nedostatku jiných možností se vrátím k zdánlivě vyšumělému případu, který se týkal setkání ministra školství s ředitelem BIS. Napsáno a řečeno bylo mnohé, ale nikde jsem se nedočetl o motivaci pana ředitele k takovému bezprecedentnímu až směšnému kroku. Předpokládám, že ředitel zpravodajské služby má tisíce jiných starostí než pátrat po "nezdravém panslovanismu" v učebnicích všech možných i nemožných typů škol.  Zásadní otázka se ptá: Kdo je tak mocný a vlivný, že přinutí nezávislého šéfa BIS k takovému kroku? Možné by bylo, kdyby byl upozorněn spřátelenými zpravodajskými službami, ale to by se jistě pan ředitel pochlubil, tak jak to udělal v kauzách Novičok a Huawei. Spíš za tím vidím jiné, dnes nemálo užívané schéma. Nadhoz přijde od nás a silnou smeč dodají kamarádi z Bruselu. Viz nátlak Pirátů na evropskou komisi v kauze Babiš. Tady ale za tím nečichám Piráty, nýbrž jednu školství pitvající  agenturu a mocného bruselského přítele. Naši protivníci postupují skrytě a zákeřně, navíc je s podivem, že naše senzacechtivá média nešla v tomto případě pod pokličku.