Soudce politolog, půldenní vítěz, justiční kšeftíky a morálka

paragrafy
24.4.2020 07:21
Tahle kaše je ještě horká, přesto už páchne, až nelibě smrdí. To naservírování též není v cajku, nemluvě o prachzvláštním postupu kuchaře při jejím vaření, nevábných ingrediencích a dochucovadlech, které se posbíraly, posháněly, mezi propuštěným personálem, ale byly jím i ochotně přineseny, protože ta zhrzelost a zloba z odejítí je více jak velká.

Koronavirový nouzový stav se naší vládě a všem zainteresovaným, různými úkoly s tím spojenými, podařilo ZATÍM zvládnout a zvládat ještě pořád víc jak dobře. Samozřejmě z úhlu pohledu ochrany zdraví a životů občanů země. V porovnání s výsledky jiných, srovnatelných zemí, velmi dobře.

Nepodařilo se tyto dobré výsledky zvrátit, znehodnotit, pokazit přímo ani škodiči, na základě řevů opozice dosazenými do Ústředního krizového štábu. A že se snažili, hlavně teda zubař Šmucler, kterému tam židličku vyštěkali skomírající TOPáci. Nesplnil zadaný úkol, nerozhádal a nerozeštval ten štáb svými sólo výstupy ve spřázelených médiích, především v naší/jejich ČT kam se vecpal s razancí koronaviru v Itálii. Ale nešť, to byl jeho směšně smutný boj o vstup do politiky, dnes už evidentně marný.

Že všichni, kteří sváděli ty vpravdě nelehké bitvy o zastavení, útlumu nákazy, doslova skoro padali na ústa a vskutku makali dnem i nocí, prali se s problémy i dílčími chybami, poněvadž protože neměli žádný recept, vyzkoušený technologický postup a ověřené, vyzkoušené směrnice, jak to zvládat, postupovat, tak všichni ti si zaslouží obrovské díky a obdiv, je jednoznačně dané. Konec konců, výsledky jejich úmorné práce, ZATÍM, mluví jasně, čísla nelžou.

Jenomže to je asi ten problém, protože pro ty odešlé od moci a koryt, v opozici a od voleb nespokojené, přímo vzteklé, je to beztak že špatně. Každý úspěch a dobrý počin této vlády je třeba, nejlépe ihned, poplivat, zatratit, znevěrohodnotit, zpochybnit.

Jo, tak vy jste to udělali tak, aby těch mrtvých bylo minimum, aby se to nešířilo, tumáte, pic vás do vazu, dělali jste to blbou cestou, která není v našich hlavách ta správná, to lano, které jste podali lidem nad propastí, bylo špatné, tuze špatné a někteří si i ručičky odřeli.

Hlavy pomazené tím dávno přepáleným tukem z kuchyně minulé politické garnitury, museli i v této situaci, protože dle nich a pro ně čím hůře tím lépe, vymyslet něco, čím "osladí" vládě výsledky té úmorné práce. Jak někdo někde napsal, nezáleží jim na počtu mrtvých, ale na křišťálově čisté právní cestě, navíc cestě, která sice není nikde přesně určena, nakreslena na mapě, ale oni jí tak prostě vidí. A tak se rozjede šaráda, seženou se kontakty a opráší staré i novější kamarádšofty, hoši z bývalých i současných gangů dají hlavy dohromady, najdou si hrdinu, který se nechá umluvit šustěním a půjde do toho, podá žalobu. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Copak-je-to-za-soudce-co-do-toho-vlade-hodil-vidle-Politolog-a-chranenec-Simicka-ktery-vede-svatou-valku-proti-extremismu-621648

Nebylo to teda až takové hrdinství, protože vítězství v této stupidně podlé bitvě, v pořád ještě nouzovém stavu, bylo již předem jištěno sudím, teda soudcem, vždyť je ze stejného gangu. Politolog k tomu, politicky se projevující víc jak jasně, vazby také super, asistenční praxe na té správné straně. Proti Hradu, proti současnému obsazení Strakovky. Hlavně nezávislost, že ano ...

Jeden ze sympatizantů, ne-li přímo aktérů této nechutné frašky pod setrvávajícím pracovním názvem "AntiBabiš", dějství úspěchy v boji s koronavirem, se včera v naší/jejich ČT vyjádřil k "hrdinovi" žalobci, že je vítězem dne. Jak krásně se odkopali, mamlasové. Oni v tom lítém boji proti současné vládě a premiérovi se ani netají tím, že zneužili vskutku nemravným, podlým způsobem současný nouzový stav, aby zase kydali ten svůj vlastní hnůj, aby zase házeli do práce vlády vidle.

Jak mu správně a trefně oponoval vicepremiér, není vítězem, tím vítězem jsou všichni ti, co se s tím vším prali a perou dnes a denně. Ten právníček, který si někdy někde napsal, že je "expert na zdravotnické právo", sám se jím prohlásil, je totiž jenom takovým půldenním, jinovatkovým králem. Zasvítí slunce a kde je mi konec ...

Nutno ještě dodat, že kromě motivu AntiBabiš, je obrovskou hybnou sílou snažení se těchto politických gaunerů jedna ještě důležitější věc - peníze, prachy, vata, vejvar, ... O ty až v první řadě půjde následně, to bude žalob na stát, to bude pracek, pařátů, které se budou dobývat do státní kasy, potažmo do kapes všech daňových poplatníků. Chystá se tudíž další óbr tunel na peníze nás všech.

Nemorální, podlé a zákeřné? Jistě, ale tohle jim nic neříká. Oni chtějí prachy a moc. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.