Tak a je to!

socha koněv
13.4.2020 19:35
Dovolím si ve svém textu použít výraz "Pražská špína" z blogu pana Mana o odstranění sochy maršála Koněva v Praze. Takovou akci mohla navrhnout, zorganizovat a schválit jedině morální špína a odpad společnosti. Pošlapat památku padlých osvoboditelů? To může udělat jen člověku (je to ještě člověk?) bez mozku, bez morálky a bez svědomí - zkráceně bych napsal užitečný idiot, který ve snaze získat nějaké ty mediální body se opravdu neštítí ničeho.

Opravdu by mě zajímalo, zda si ta Špína, de facto podpořená nejvyššími představiteli naší republiky (tam, kde není jasné a srozumitelné slovo protestu a odsouzení, ba co více, protiakce, zní jen souhlas...) uvědomuje, jakou Pandořinu skříňku otevřela?

Ta rusofobní Špína, domnívající se, že Ruská federace je nějaká zaostalá, špinavá a slabá země, do které si kde jaký dement může kopnout, jak se mu zlíbí, si nevšimla, že svět se změnil, že vše je zcela jinak, než si jejich nemocné mozky představují. Rusko není ani slabé, ani zaostalé, ale po 20 letech postupných kroků V.V.Putina je to světová velmoc, bez které ve světě nelze nic pořešit. Je to země, která jako jediná dnes dělá konkrétní kroky k zajištění míru na Zemi, bez ohledu na všechnu tu Špínu, která škodí nejen sobě, ale i nám všem.

Kopli jste si do padlých hrdinů, díky kterým jsme se mohli narodit, ani jste se nezastyděli. Okolnosti, jichž jste využili jsou ze všech stránek odporné a hnusné - jste odpad společnosti, stejně jako ti, kdo vás volí i ti, kdo vás neženou k zodpovědnosti za svinstvo, které jste vykonali.

Kolář sám brzy zjistí, nakolik je Ruská federace "slabá" a "zaostalá". Nejvyšší prokurátor RF již zahájil jeho trestní stíhání. Kolář bude pohnán k zodpovědnosti před ruský soud. Že se tam dostaví, si může být jist. Bude to podobné, jako když Američané vyzobávají toho, koho chtějí a staví je před své poroty. Kolář bude první vlaštovka - z té druhé strany.

K té Pandořině skříňce - již dnes jsou ruské servery plné informací o událostech začátku druhé světové války (ve skutečnosti to byla naplánovaná druhá část té války první) - to ale ta Špína vůbec nepochopí :-(

Můžeme se na nich sami o sobě dozvědět, jak národ, který měl armádu možná ještě technicky více vybavenou než byla ta Hitlerova, národ, který měl vybudovaná mocná opevnění na hranicích, srazil paty, vše vydal Hitlerovi, aby to mohl využít ve svém tažení na Francii, další evropské země a na Rusko. Dozvíme se, jak naši obyvatelé usilovně pracovali v našich továrnách na vyzbrojování německé armády, jaké úspěchy dosahovali v navrhování nových systémů zbraní atd. Je to příjemné vy Špíno číst? Budeme o tom poslouchat ještě od rána do večera díky Vám, až Vám budou číst obvinění.

Podobné je to i s Poláky. Ne nadarmo byli nazváni hyenami Evropy, když ihned po podpisu Mnichovského diktátu nás vojensky napadli a zabrali nám Těšínsko a kus Slezska.

Ještě jeden pohled, který ta Špína nebere do úvahy. Na jedné straně se cítí vysokou morální autoritou, odsuzující a trestající Rusy za Maďarsko v roce 1956 i za Československo v roce 1968 - bez ohledu na dobové reálie, na skutečný stav Západu i Východu. Neberou v úvahu, že k nám v roce 1968 nepřišli jen Rusové, ale přijelo 5 armád a Západu to bylo jedno - pro Západ byl 1968 rok moc brzy, potřebovali ještě 20 let na dokončení příprav a čekali na někoho jako byl Gorbačov, někoho, kdo se nebude štítit zradit vlastní národ a vlast.

Koho dnes podporuje ta Špína? Toho, kdo v rozporu s mezinárodním právem bombardoval Jugoslávii? Vytvořil samostatný stát Kosovo? Pozabíjel statisíce občanů Afghánistánu a Iráku? Miliony lidí zmrzačil a připravil o domov na základě vylhaných "důkazů"? Podporují toho, kdo zlikvidoval Libyi? Kdo likvidoval Sýrii a další státy? Vždyť to je nepochopitelný hnus. Sami podporují největšího agresora v novodobých dějinách a budou někomu jinému, kdo nás zachránil, osovobodil a dal nám možnost jako národu přežít, odsuzovat?

Hnus.

Na blití je mi i z těch našich dalších představitelů, kteří jen alibisticky žvaní a de facto té Špíně straní.

Třeba se jednou budete i stydět. Přál bych Vám to, protože by to znamenalo, že se ve vás nakonec přece jen našlo kus lidství...

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ
Klíčová slova: Kolář, Koněv, Ruská federace, vláda

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Dona

 To nemá chybu !