Tak prý je už ve vzduchu

klavesnice stroje
11.4.2018 22:08
V USA odstartoval letoun E-4B Nightwatch, kterému se říká letoun „soudného dne“. O tom má informovat monitorovací portál CivMilAir.

Ruský Sputník se odvolává na portál CivMilAir a tvrdí že je už ve vzduchu americké letadlo "soudného dne".

Osobně si však myslím, že běh událostí nebude tak překotný, jak by se na první dobrou mohlo zdát. Zítřejšího rána asi ještě dožijeme.

Domnívám se totiž, že v tuto chvíli posílá americký prezident pár vysloužilých kocábek a starých leteckých vehyklů na sebevražednou misi, jejíž hlavním smyslem je spektakulární divadlo Hollywoodského střihu s velkým množstvím mrtvých, ale pozor amerických vojáků! Prostě cílem podle mě je vytvořit vhodnou atmosféru, společenské klima, pro opravdové východní tažení na "krvelačného Rusa".

Podobně jako to učinily USA před jejich účasti v I. WW s Lujsitánií, před II. WW s Perl Herberem, před válkou ve Vietnamu s Tonkinským zálivem, před invazí do Jugošky s Račakem atd atd.

Jinými slovy smyslem téhle mise je podle mého názoru donutit Rusa aby už konečně zabil alespoň několik desítek, nebo ještě lépe stovek USA-boys. Tak aby vyvolal vlnu rozhořčení veřejného mínění v USA a na území jejich protektorátů. Čím víc mrtvých Američanů a rozbitých starých krámů, tím líp pro tuto část jestřábího scénáře.

Ono totiž infrastrukturní přípravy na válku s Ruskem již běží na plné obrátky. To je vidět i na vlastní oči celkem jasně, ale technologické omezení nedovolují zahájit masivní logistické přípravy velké války dříve než za několik měsíců. Nevím, jestli je reálné aby to stihli do mistrovství světa ve fotbale, ale spíš ne. Podle mě skutečný útok na Rusko nepřijde dříve jak za rok až dva. To je můj laický odhad. Dnes v noci anebo do tří dnů dojde jen k rituálnímu obětování co největšího počtu amerických vojáků a spousty starého opotřebovaného šrotu bohu války. Skutečná válka s Ruskem se podle mě chystá na později. Bohužel to však k ní směřuje mílovými kroky... 


Tak alespoň pro dnešek klidné spaní v neklidné noci přeje

 Jiří Babača


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.