Teď už je na sundávání Klause ze zdí pozdě!

obrazek
8.1.2013 18:05
I když se zatím jedná o menšinová rozhodnutí, přesto je nelze přehlížet jako bezvýznamná, neboť Češi jsou v odporu proti národním škůdcům geneticky knedlíkově pomalí a místo radikálního hněvu raději sahají ke gestům, mnohdy i komickým, kterými dávají najevo pohrdání, než aby po balkánsku padaly facky, natož aby tekla krev.

I když to v jistém směru pokládám za národní přednost ("samet" byl rozhodně lepší než způsob dělení Jugoslávie), tak mám pocit, že naše holubičí povahy vládnoucí politici zneužívají a naopak to jsou oni, kdo občanům, obrazně řečeno, kálí na hlavu. Ano holubičí, neboť fotku Klause si žádný slušný člověk ve veřejných či školních prostorách, pokud mu to nepřikazoval zákon, nikdy pověsit neměl, neboť jeho amnestie ekonomických V.I.P. lumpů je "jen" následek příčiny u jejíhož zrodu Klaus v mocné pozici nezpochybnitelně stál.

Proto je dnes možná z odporu ke své amnestii rozladěn, neboť je 23 roků, díky odevzdanému mávání rukou občanů, zvyklí, dělat si co chce. Zkrátka a dobře.

Jeho amnestie ukázala, že jsme my občané zvolili špatný přístup. Zároveň ukázala, jak potřebné je se odevzdanému mávání rukou v budoucnu vyvarovat. Začít můžeme u volby presidenta. Zvolit si toho kdo ho respektoval a kdo s ním spolupracoval, je totiž jen jiná forma odevzdaného mávání rukou.

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.