Tragédie tupounů v přímém přenosu

23.7.2013 10:00
Na Parlamentních listech byla zveřejněna zpověď několika tupounů, jak budou postupovat proti Rusnokově vládě - http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kalousek-uz-ma-jasno-jak-a-odkud-bude-nicit-Rusnokovu-vladu-279828

Takže není důležité, zda Rusnokova vláda bude pracovat pro lid této země, zda bude dělat zodpovědné kroky atd. Podstatné je, že tupouni nebudou mít koryta výkonné moci a tak nebudou hledět na nic ani na zájem země a lidu této republiky a budou sypat písek do vládního soukolí, aby oni mohli vyřvávat, že Rusnokova vláda je neschopná.

Bože taková pokleslost, stupidita a ignorantství. Koukejte a vizte, co za stupidní persóny nám doposud vládly. Tu otřepanou písničku o Myrce v čele vlády by si již tyto persóny mohli také nechat od cesty, vždyť nominovat do čela země ambiciózní, leč zcela nekompetentní osobu může zase jedině hňup.

Toto neskončí dobře, ti tupouni jsou schopni vyprovokovat národ k násilnému odporu -(

Musím říci, že nechápu voliče pravice, že jsou v klidu, že dopustí, aby byli spojováni s jednáním tak hnusným a pokleslým, jaké předvádí v přímém přenosu Kalousek, Kuba, Nečas a další. Cožpak voliči pravice vůbec nechápete, že tyto persóny nezastupují pravici, ale pouze svoje zájmy a zájmy svých loutkovodičů?

schlimbach
... Má-li být však náprava úspěšná, musí být komplexní a všestranná, neboť nebude-li současně napravovat všechno,co vzájemně souvisí,nikdy se nedostanete kupředu ... J.A.Komenský\r\n\r\nproto navrhuji celkovou změnu nastavení ekonomnickéhom systému, aby pracoval pro občany, ne občané svojí destrukcí pro udržení systému. WWW.EKONOMICKAREFORMA.CZ
Klíčová slova: Kalousek, Kuba, Nečas, Němcová, Stanjura, tupouni

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

schlimbach

Pane Kulíku - chce to jen trošku nadhledu :)

rku

Nechápu co je na 100+1 dalmatinů tak úžsné. Pan Moskalík je jistě noblesní pán, Ale někdy se mi zdá trochu mimo.

schlimbach

Dobrý večer pane Moskalíku, děkuji za odezvu. 100 + 1 dalmatinů - to je naprosto úžasné :) :) Je vidět, že jste noblesní pán, ti mí tupouni zní tak trochu drsně :)