USA mají léčbu AIDS, zde je patent

obrazek
27.1.2018 01:59
Mám kamaráda, v roce 1990 ve dvanácti letech zajel do Španělska a nakazil se HIV. V průběhu let se rozvinul AIDS. Má píštěl, vředy, hubený je jak lunt, rozpadají se mu kosti. Ráda bych ho našla. Je to zakladatel svépomocné organizace Domu světla pro nemocné AIDS, Začal to, vydupal ze země,. a pak si k tomu přizval lidi, kteří si z toho udělali korýtko a jeho vyštípall. Už jsem ho čtyři roky neviděla. Má vášnivě rád život a jiskří mu stále oči. Nevím, jak je to s uplatněním patentu pro léčbu nyní - článek je starý tři roky: jedna věc je, vědět jak vyléčti a druhá ochota zdravotního systému vyléčit si zdroj příjmů. Jestli někdo může proboxovat uplatnění tohoto patentu u nás, pak jsou to tito lidé Domu světla. Stávající vedení by to ale před nimi mohlo také zatajit. Ze stejných, nepoctivých a zištných důvodů. Patent uvádím: Můj přítel je bezdomovec, hodně nemocný bezdomovec. tehdy, v roce 2013 se rozhodl pro pětitýdenní léčbu pomocí MMS2 Jima Humblea v doma plněných kapslích 2x denně - celá léčba vyšla na 200 Kč pořízeno jako Shock Chlor z Baumaxu. Doufám, že ještě neumrzl a že léčba pomohla. Byl varován, že v případě, že léčba způsobí průjmy, má ji ukončit, počkat a snížit dávkování.

Zdroj: https://realitieswatch.com/united-states-cure-aids-patent/

 publikováno 25.12,204, aktualizováno 18.1.2015

překlad google, zredigovaný. 

Steven Bancarz | Než se podíváme na léčbu a skutečný patent, zvážme něco na minutu. Pokud by Spojené státy skutečně objevily léčbu AIDS a zveřejnily ji veřejnosti, důsledky by byly tak důsledné, že by vláda byla nucena k boji, aby vykompenzovala masivní rozdíly v příjmech. Zvažme některé čísla:

 

V roce 2013 dosáhlo financování celosvětové reakce na HIV a AIDS nejvyšší úrovně s odhadovanou částkou 19,1 miliardy dolarů, která byla k dispozici pro programy v zemích s nízkým a středním příjmem.

 

Odkud pocházejí všechny tyto peníze? Domácí zdroje představovaly většinu globálního financování HIV (53%) - 9,9 miliardy dolarů. To jsou peníze pocházející z kampaní a dary, které se snaží získat peníze na výzkum AIDS. V roce 2012 činily mezinárodní dárcovské vlády investice do programů HIV přibližně 8,9 miliardy dolarů. Jedná se o peníze, které přicházejí v mezinárodním měřítku, aby se pokusily poskytnout pomoc AIDS a pokračování výzkumu léku.

 

Musíme pochopit, že AIDS je průmysl o objemu 20 miliard dolarů. To, že 20 miliard dolarů platí platy desítek tisíc lidí, kteří pracují pro farmaceutické společnosti, které zkoumají, řídí dokumentaci, provádějí zkoušky, vyřizují finance, logistiku, prevenci, školení, kampaň atd. Pojďme si promluvit o specifikách.

 

V říjnu letošního roku získala univerzita v Buffalu grant ve výši 3,85 milionu dolarů na klinické studie proti AIDS. 4 roky grant ve výši 20 milionů dolarů byl poskytnut Harvardské univerzitě před několika lety od CDC pro klinické studie. Oregonská státní univerzita obdržela v tomto roce grantu ve výši 25 milionů dolarů na výzkum AIDS. Univerzita v Severní Karolíně obdržela v září tohoto roku podporu na výzkum a školení v oblasti AIDS ve výši 1,5 milionu dolarů. Seznam pokračuje dál a dál.

 

Takže pokud by lék byl nalezen a uvolněn pro veřejnost, americká ekonomika by vyčerpala 20 miliard dolarů, nebyla by schopna zaplatit lidem, kteří jsou zaměstnáni v rámci pracovních míst souvisejících s výzkumem AIDS, protože by nebylo provedeno žádné výzkumy o AIDS. Pracovní místa by se ztratily, kampaně skončily, granty by přestaly a dary od veřejnosti by přestaly přicházet. Nemluvě o tom, že zhruba 2 miliony lidí zemřou každý rok na AIDS, takže zvýšení počtu obyvatel by bylo další otázkou, se kterou by se museli vypořádat.

 

Patent byl držen americkým patentovým úřadem, který tvrdí, že nalezl prostředky k zabíjení viru AIDS v lidském těle použitím molekulárně šetrného tetrasilverového tetroxidového krystalu. Tento patent je vlastněn Dr. Marvinem S. Antelmanem. Zde je odkaz na patent, který byl podán před téměř dvěma desetiletími. http://www.google.com/patents/US5676977?dq=Patent+Number+5676977&hl=en&sa=X&ei=xci6UOGsCIjhiwKizYCoAw&sqi=2&pjf=1&ved=0CDQQ6AEwAA

 

Zde je abstrakt patentu:

"Diamagnetický tetroxid stříbra s molekulovými krystaly (Ag4O4) se používá k ničení viru AIDS, který u člověka ničí AIDS synergické patogeny a imunitní supresory (ISM).

Jediná intravenózní injekce zařízení je vše, co je požadováno pro účinnost na úrovni přibližně 40 PPM lidské krve. Molekulární krystal zařízení obsahuje dva mono a dva trivalentní stříbrné ionty, schopné "vypalovat" elektrony schopné elektrolytovat virus AIDS, patogeny a ISM. Při podání do krevního oběhu budou elektrony zařízení spouštěny patogeny, proliferujícím virem a ISM a při spálení současně spustí redoxní chelační mechanismus, což vede k divalentním stříbrným částicím, které chelátují a váže aktivní místa subjektů, které je ničí. Zařízení jsou zcela netoxická. "

To není jediný patent!

Pokud si přečtete patentový dokument, zjistíte, že jeho autror založil svůj patent na dřívějším patentu číslovaném  5,336,499, který popisuje ničení a inhibici bakterií, řas a viru AIDS v systémech podporujících životnost živin použitím uvedených komplexů oxidu stříbra . Příklad 3 uvedeného patentu uvádí, že 18 PPM těchto krystalových komplexů může zcela potlačit virus AIDS (strana 6, řádek 5). Po podání výše uvedeného patentu další testování prokázalo úplné 100% destrukci viru AIDS in vitro při 20 ppm a skutečnost, že uvedené prostředky byly při požití a vdechování neškodné a netoxické. Zde je odkaz na patent, na který odkazoval. (Z roku 1994. obrázek je ve anglickém zdoji tohoto článku.))

 

Jak se uvádí v patentu, vynález se týká komplexu o molekulárním měřítku, které je schopné nejen zničit virus AIDS, ale očistit lidský krevní oběh patogenů a obnovit imunitu pacientů s AIDS v kategoriích kandidózy a syndromu plýtvání. Uvedená molekulární zařízení sestává z jediného krystalu tetrosilver tetroxidu (Ag4O4). Krystalová mřížka této molekuly má jedinečnou strukturu, jelikož je to diamagnetický polovodivý krystal obsahující dva mono a dva trivalentní stříbrné ionty, které jsou schopny "vypalovat" elektrony za určitých podmínek, které zničí viry AIDS, jiné patogeny a imunitní potlačení (ISM), a to nejen elektrickým proudem, ale také vazebným procesem, který se vyskytuje současně s vypalováním elektronů, a to vazbou a chelácí dvojmocného stříbra, tj. výsledným produktem redoxu přenosu elektronů, ke kterému dochází, když monovalentní stříbro ionty jsou oxidovány a trivalentní ionty jsou v krystalu redukovány.

 

Vazebný / chelační účinek se objevuje na aktivních místech viru AIDS, patogenů a ISM. Kvůli extrémně krátké velikosti jedné molekuly tohoto krystalu může být několik milionů těchto komplexů použito ve shodě s cílem zničit virovou kolonii, aby se vyčistil systém podpory života ISM a patogenů s konzumací pouze části na trilión krystalu komplexů. Bylo tedy zjištěno, že optimální hodnota 40 ppm PPM komplexu podle hmotnosti lidské krve postačuje k úplnému zničení AIDS. "

 

Patent požaduje následující tři věci:

 

1. Způsob léčby lidí postižených AIDS, zahrnující injektování množství molekulových krystalů tetrasilver tetroxidu do krevního řečiště lidského subjektu.

2. Způsob zvýšení počtu bílých krvinek u lidí postižených AIDS, zahrnující injektování množství molekulových krystalů tetrasilver tetroxidu do krevního řečiště lidského subjektu.

3. Způsob léčení lidí trpících AIDS podle nároků 1 a 2, vyznačující se tím, že koncentrace molekulových krystalů je přibližně 40 PPM z celkové krevní hmotnosti člověka.

Takže zde máme patent, který byl udělen americkým patentovým úřadem pro účinnou léčbu AIDS v lidském krevním oběhu. Níže je uveden seznam všech ostatních patentů, které tento chlap drží, z nichž některé byly uděleny jako léčba AIDS i rakoviny:

 

Podělte se prosím o tento článek a rozšiřujme povědomí o zisku a potlačení znalostí, které se děje v zájmu hospodářského pokroku. Máme již lék, který není dále testován ani využíván kvůli dopadům, které by lék měl na západní ekonomiku a zaměstnanost.

 

Zdroje: Uvedené v článku.

 

O autorovi: Jmenuji se Steven Bancarz a já jsem tvůrcem "Spirit Science and Metaphysics".

7.2.2016 Praha na pokraji epidemie HIV: https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/praha-je-na-pokraji-epidemie-pocet-nakazenych-hiv-raketove-stoupa-20171211.html

Výběr z amerických patentů: AIDS: #5676977 Rakovina patent čís. #6630507, Ebola, patent čísl. #CA2741523A1,  prasečí chřipka patent čís. #8124101

5.3.2019 Oficiální věda ohlásila, že máí druhého pacienta  vyléčeného z HIV:https://www.nytimes.com/2019/03/04/health/aids-cure-london-patient.html?smid=fb-nytscience&smtyp=cur&fbclid=IwAR32U0Lc_gN_LP68ErzRhJfcyzr_48xy_KwKMfV4zYU6ndtJxC0GAnT0N3o jde o krajní a nebezpečné řešení transplantací kostní dřene, kde je vyléčení HIV jen bonusem k hlavní léčbě leukémie či lymfomu, HIV vyléčí jen jednoho kmene a jen vzáckým dárcem.

Také přípravky českého zesnulého vědce Holého umožňují žít s HIV celý normální život  Nenechte se odbýt a modlete se, aby nám zdravotnictví nezpoplatnili. 

 

Hudbička: https://www.youtube.com/watch?v=rND8mDngUss

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.