V poslanecké sněmovně jen dva muži

obrazek
5.6.2012 17:58
Vystoupení Jiřího Paroubka bylo státnické. Poslanec Huml získal svým vystoupením můj respekt.

Sledoval jsem televizní přenos z poslanecké sněmovny. Co bylo příznačné? Pan Kubice - známý trestným činem maření voleb, momentálně ministr vnitra - se zachoval jako zbabělec a před argumenty Jiřího Paroubka se schoval. Předsedkyně poslanecké sněmovny ztratila zbytek již značně opršelé fasády - neodvážila se posadit za předsednický mikrofon a pokusit se obhájit své rychlorozhodnutí.

Jiří Paroubek byl ve svém projevu suverénem schůze sněmovny a poslanec Huml napověděl trajektorii dalšího vývoje České republiky, který je předznamenán přípravou zákona o stávkovém náhubku a přípravou tzv. restitučního tunelu - darování majetku církvím.

Jiří Svoboda
Jsem VŠ profesorem a filmovým režisérem. Od června 1990 do zániku ČSFR jsem byl poslancem FS ČSFR a členem předsednictva FS. Od října 1990 do června 1993 jsem byl předsedou KSČM. Od roku 1993 nejsem členem žádné strany.
Klíčová slova: Poslanecká sněmovna

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

schlimbach

Pane Svobodo, velmi výstižně jste to napsal.

Vladimír Štingl

Pane Svobodo, dobrý večer. Jasné, elegantní, stručné a neoddiskutovatelné. Vystoupení obou jmenovaných nemělo chybu. Poslanec Huml zabodoval s bezchybnými argumenty. Jak se individua jako Kubice a Anežka Hodinová Němcová mohou vůbec "dostat" do politiky....??? Mohou - žumpa je jejich živobytím. Nedivím se, že jste po vražedném útoku na Vás z politiky odešel. Dík za Váš názor a postoj. Zdravím Vás.