Vakcinační cynismus

obrazek
16.6.2017 20:15
Téměř 1000 případů následků po vakcínách bylo nahlášeno jen v ČR za jediný rok. Souvislost nežádoucích účinků s vakcínou nebyla prokázána, byť je vyšší než u léků. U hexavakcíny šlo zhruba o 500 případů podezření a z toho 5 má vážné následky. Do sněmovny jde norma mající odškodnit rodiny postižených dětí. Jaký cynismus. Takovými vakcínami nemá být vůbec očkováno. Zákon nevznikl pro naši ochranu, SUKL si trvá na tom, že následky jsou cena za plošnou proočkovanost (a jeho obvyklá argumentace zní, že "křivka benefitů leží výše, než křivka nežádoucích účinků" - taková hovadina!). Zákon vzniká proto, aby odškodnění nerostla do astronomických výšek, ale byla "znormována". Protože je jasné, že rodiče se mohou bránit proti státu tím, že státní úřady a stát o riziku věděli, přesto nepřistoupili k adekvátnímu jednání - jímž není nic jiného, než zákaz této a navržení jiné vakcíny! Netušila jsem až dosud, kam až může cynismus státních úředníků zajít! Životy zmařené na samotném startu jsou samozřejmě nevyčíslitelné! A ó hrůzo, my jsme povinni nechat se svými dětmi státem experimentovat a nyní tedy společenská smlouva má být vylepšena o stanovené držhubné.

Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/217411000100616?x=46&y=14&index%5B%5D=551866

Stránky hexavakcíny http://www.hexavakcina.cz  pět z očkovaných  chorob je velůmi závažných, ale proti žloutence tpu B by nemuselo být dítě očkováno vůbec, nebo ne v naší geografické oblasti.  Neblo b ani nebezpečné na několik let - až do vvinutí nové vakcín očkování vnechat, protože tto chorb se prostě u nás již nevskytují. S výjimkou oné meningitidy způsobené Haemophilem influenzae. A i ten je velmi vzácný! Také proti tetanu je není třeba chránit vakcínou podávanou ve třech měsících , většina našich pročkovaných dospělých se také nikdy nedozvěděla, že očkování proti tetanu se musí po každých 20 letech obnovovat (CDC doporučuje dokonce po 10 letech!), a ještě jsem se nedoslechla, že by se někomu něco stalo! (To proto,  že zde především už prakticky není tetanus roznášeln hnojením půdy hnojem! Ovšem co není, může být - spory jsou velmi odolné a všudypřítomné! Ještě v 80. letech na tetanus u nás umírali 1-3 lidé ročně! Ale jak říkám - většina starších dospělých není přeočkovaná - a jahody si neoplachuje právě mýdlem - ale požitím se nenakazíte.  Nebezpečná je právě vzduchu nepřístupná hluboká rána - třeba po rezavém hřebíku...proto také na chirurgii obvykle dostanete  alespoň diazepam! ) 

Veškeré průšvihy, ke kterým v souvislosti s neočkováním došlo - a dosud to bylo jen u  spalniček, vznikly z toho, že zde několik generací dospělých,nikdy neočkovaných k očkování  nikdo nepozval, ačkoliv vakcína již existovala. Stát a jeho úředníci se tak chovají jako největší pokrytci, u dětí by neočkování vadilo (a neurologická a  fyziologická či jiná vývojová nezralost nově narozeného organismu není zvažována), avšak možnost poškození z důvodu komplikací onemocnění či v těhotenství u  dospělých je lhostejná! 

Důvod, proč vakcíny škodí, není oficiálně znám, protože to by se nejprve musela  přiznat příčinná souvislostt. Nelze jaksi pitvat živé děti, byť postižené. Neoficiálně jsou za příčinu označována aditiva, jimiž jsou hlinák, rtuť a další jedy. Vůbec není nutné oslabovat baktérie tímto způsobem, tedy přidáním těžkých kovů či hliníku! Až do 70. let byly vakcíny bezpečné, patrně proto, že se vyráběly jinak! Oslabit baktérii lze kupříkladu i zářením. 

Je opravdu s podivem, že naši podporovatelé vědy a inovací nechápou tuto kauzu jako příležitosti, o vakcínu bez vedlejších účinků by byl zájem i jinde! Asolventů chemie a biologie také nemáme právě málo! I továrny se jen  jen třesou na nový výrobní program! Společnost čeká, že její vůdčí síly rovinou program opravdové  péče o populaci!

Je také otázkou,  proč by mělo být proti těmto pěti chorobám očkováno najednou a v tak nízkém věku! I to snese diskuzi, ale odbornou, ne ideologickou. Natož s kalkulačkou zdravotní pojišťovny  - věřím, že heavakcína se vecpala na trh jako varianta levnější než šest jednotlivých vakcín - možná ani ne  kvůli cenám vakcín, ale kvůli ceně šesti jednotlivých "odborných lékařských úkonů" - jež se jistě jen oku zaujatému jeví jako rutinní podání dávky bez jakéhokoliv vyptávání a zvažování!

Další rozcestník: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/farmakovigilance-je-o-lekove-bezpecnosti

Doporučuji též- dvoudílný film Vaxxed s českými titulky:  http://tadesco.cz/vaxxed-nejnebezpecnejsi-dokumentarni-film-dejinach-lekarstvi-cz-titulky/

  Pozn.: Od 1.3.2017 dochází ke stažení očkovcí látky INFANRIX HIB a jejímu nahrazení dvěma očkovacími látkami -INFANRIX a HIBERIX. 

 Pokračování tohoto smutného příběhu zde: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/dalsi-prusvihy-s-ockovanim-ustavni-soud-pomuze-i-ockovanym

V USA to do roku 2012 dotáhli k 49 dávkám 14 vakcín do věku 6 let. 

12.6.2018: Nežiaduci účinok očkovania – téma nežiaduca


Alarmujúcim údajom je, že “lekári hlásia menej ako 1% závažných nežiaducich účinkov liečiv, u nás je číslo ešte nižšie.“ (Kriška,M. Liekové riziko 34/máj 2009 ŠUKL). „V rámci kontroly očkovania, ktorú vykonali epidemiológovia štátnych zdravotných ústavov v Slovenskej republike k 31.8.2002 bolo v zdravotných záznamoch očkovancov zistených 181 postvakcinačných reakcií, pričom hlásených na ŠFZÚ SR v sledovanom období bolo iba 6 prípadov.“ (Lančová,J., Palová,K.,Maťašová,A. Liekové riziko 23/február 2004 ŠUKL). Stav sa nelepší a pravdepodobne skoro ani nezlepší bez spolupráce úradov a cielenej edukácie lekárov v tejto veci.

Zo zvedavosti som navštívila pár kongresov venovaných vakcinológii a prezrela si program a témy prednášok niekoľkých ďalších, nikde som sa nestretla s témou nežiaducich účinkov očkovania. 

viac tu: https://www.rodinka.sk/zdravie/zdrave-dieta/neziaduci-ucinok-ockovania-tema-neziaduca/
 
 
 
25.6.2018 Mýtus rezavého hřebíku a tetanus: http://bokelleher.com/bo/tetanus-and-rusty-nails/
Tomáš Rfid: 
27.6.2018 ZRUŠENÍ POVINNÉHO OČKOVÁNÍ V CHORVATSKU !

Od tohoto dne je v Chorvatsku očkování pouze doporučené. Na všechny lékaře, kteří pod nátlakem nutí a nutili rodiče očkovat své děti se podávají v Chorvatsku trestní oznámení.

 17.7.2018 V průběhu procesu vyšlo najevo, že bezpečnostní studie se u vakícn neprováděly 30 let! : https://thefreethoughtproject.com/hhs-vaccine-safety-reports-lawsuit/
 
DESET PŔ=IZNAKŮ POŠKOZENÍ OČKOVÁNÍM:
pronikavý pláč nebo prohýbání zad
otok vmístě vpichu
hoečka či  zimnice
vyrážka
ekzém, potravinová alergie, astma
přerývané dýchání, apnoe
ztráta oční nebo obličejové symetrie, svědění nebo  znecitlivění extremit, konečků.
bakteriálhí nebo virová infekce
zvracení nebo nevolnost
změny v chování, týkající se púozornosti a  agresivity.
 
červenec 2018 Robert F. Kennedy jr. vyhrál  spor, v němžprokázal, že organizace Health and Human  Services po třicet let nevedla žádný monitoring bezpečnosti vakcín, jak jej požaduje federální zákon. 
 
20.8.2018 Zákon o odškodňování státem neprošel dolní komorou, poškozených jsou tisíce, ale stejně by nedostaly ni  halíř: https://www.info.cz/cesko/tisice-ceskych-deti-maji-po-ockovani-poskozene-zdravi-podivejte-se-co-vsechno-se-muze-stat-10738.html
 24.8.2018 Za loňský rok 800 hlášení nežádoucích úpčinků vakcinací, drtivá většina bude zamítnuta, stát uvažuje o dškodnění, zhruba pěti dětí ročbě. . Újmou se myslí trvalé poškození zdraví, uvažovaná výše odškodnění se uvažuje cca 300 000Kč. 

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/218411000100824/video/639697,639698

20.2.2019 Nejnovější vědecká studie v Pharmaceutical Reserach ukazuje, že očkovaní, resp. více očkovaní mají větší riziko vývoje aurtoimunitních onemocnění https://healingoracle.ch/2019/02/17/expert-study-shows-vaccinations-actually-turn-your-own-bodies-immune-system-against-you/?fbclid=IwAR0LC62p9JaKe3cUuHk1pzaD4ni-Lh-K2GSBYpG4ZhPd2MawZ6WeBw_KTVI

25.1.2019 Už e jedná o odškodnění za trvlé následky po očkování. Pokud chybu neudělá lékař či výrobce, odškodní pacienta stát, rozhodovat však o tom bude komise na základě evidence based důkazů: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/219411000100325/video/683981,683982,683983

28.11,2019Stát nakonec postižené neodškodní plně, ale ve jménu co nejnižších nákladů pro stát: http://rozalio.cz/nase-projekty/legislativni-zmeny-v-systemu-ockovani/1379-poskozene-ockovanim-stat-nakonec-plne-neodskodni?fbclid=IwAR1YRrSMN_Xgh5BNfMdXgumUQjYVa60s0NrN5figm9sagsfLT1NdlgYXs1A

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

Však oni to mají ve zdravotních pojišťovnách dobře spočítané. Ale co mi nejde na rozum, že se v celém nářodě nenajdou slušní biotechnologičtí projektoví manažeři, aby vývoj a výrobu něčeho lepšího rozjeli! 

klokan

    Opakovaně se nutno omluvit  zvířecím hyenám, za jejich srovnání se stále nenasytnějšími farmaceutickými koncerny. Aplikace jedné hexavakciny ( kupříkladu cílené najednou proti šesti nemocem ) bezbrannému nemluvňátku, přeci přinese nepoměrně větší zisk, než postupná aplikace šesti běžných vakcín. Skutečnost, že pro zvýšení účinku hexavakcin, nutno do nich přimísit tu něco rtuťi, tu něco hliníku, zřejmě pro tyto lidské hyeny nepředstavuje větší problém. Několik nevratně postižených těchto neviňátek, lze přeci považovat za daň z civilizačního, prý pokroku a běžné vedlejší škody, hlavně že rostou zisky, a následná koncentrace a akumulace kapitálu. nutná k ovládnutí světa novodobými otrokáři. Současní presstituti souběžně pak masám novodobých otroků vše politicky vysvětlí a pouhé zdání svobody prohlasí za svobodu skutečnou. Toliko opomenou otisknou seznam těch, na které se proklamovaná svoboda vztahuje. Nyní již skutečně není třeba vyrábět léky na vyvolání zvracení.