Veřejné politické gaunerství neonacistů v Praze

vlajkaři
5.4.2020 07:45
Není mnoho událostí v této koronavirové době, politických už vůbec ne, kromě právě různých řešení tohoto stavu nouze, které by tak zahýbali společností, věřejným míněním, jako odstranění sochy maršála Koněva na Praze 6. Tato napůl utajovaná akce, o které radní Prahy 6 rozhodli v noci (sic!) a provedli jí podle, zákeřně v době mimořádného stavu nouze, který bezprecedentně, špinavě zneužili, je mementem a výstrahou před nastupujícím fašizmem až neonacizmem v naší politice, ve společnosti.

Pravda, zatím ještě v politice na komunální úrovni a nezbývá, než doufat, že tento čin bezcharakterních politiků zústane ojedinělým a opravdu jenom na této úrovni. No, úroveň tohoto činu, jeho extremistický, provokativní charakter, je v podstatě hluboku pod úrovní elementární lidské slušnosti. Je to vpravdě politické gaunerství toho nejhrubšího zrna a tito politici, byť jenom ti komunální, by už neměli být veřejnými činiteli, měli by z té politiky, která je v podstatě službou veřejnosti, odejít, zmizet, vysmahnout.

V Praze se vůbec v poslední době, i v té ještě předkoronavirové, dějí věci v komunální politice, že zbylá část republiky mnohdy jenom s úžasem zírá a nestačí se divit. Tolik extremistických, kontraverzních událostí, věcí, které s neomaleností a drzou arogancí až provádí jak vedení Magistrátu hlavního města, tak někteří starostové jednotlivých městských částí, se snad nikdy v historii naší matky měst, stověžaté metropole, krásné a světem obdivované Prahy, nedělo.

Prahu jakoby v posledních pár letech řídili nevychovaní burani, nezkušení ale o to arogantnější nevzdělanci, spratci, v každém případě politicky necitliví, občanům neprospěšní neumětelové, kteří jsou povýšeně né asertivní, ale hloupě drzí. Začali se vymezovat proti zbytku republiky, prapodivně si jakoby Prahu přivlastnili, vedou si nějakou stupidní vlastní zahraniční politiku, aniž by měli jakýkoliv ohled na politiku státní. Vymezují se taky vůči vedení státu jako takovému, včetně řádně, svobodně a demokraticky, přímo zvolenému prezidentovi republiky.

Tito novodobí svazáci si osobují neuvěřitelně svévolně mnohá rozhodnutí, také se mnohdy prezentují tak, jakoby jim ta Praha patřila a zbytku republiky do ní nic nebylo. Není to ale o pražácích, je to o vedení našeho hlavního města, byť je, tyhle šílené až politiky, ti pražáci volili a zvolili. No, je taky k polemice, kdo tím pražákem dnes je, protože i ten namachrovaný a arogantní primátor nakonec je ze Slavičína na Moravě, už několikátý přespolní tzv., po Olomoučanovi a Bratislavance. Vystudovaný lékař, který stetoskop viděl naposledy na studiích, po kterých se věnoval nějakému kšeftaření.

Není to ale jenom nechvalně už známý Hřib, takových lumenů je na různých radnicích Prahy povícero.

Tady se nabízí otázka, proč pražáci, ti praví, křtení Vltavou, nechodí k volbám, protože si lze jen těžko představit, že by si pravověrný pražák zvolil do čela své Prahy, své městské části, něco takového, něco tak strašného. Co ničí nejenom pověst Prahy, ale i město jako takové, co zavádí do Prahy nefalšovaný fašizmus v nových kabátech.

Těžko číct, kdo také volil do zastupitelstva Prahy 6 darebáka Koláře, který této části Prahy dělá neuvěřitelnou ostudu, a jeho poslední extenpore s pirátskou přímo akcí (byť je TOPkař) sundávání sochy maršála Koněva, která byla, s prominutím, prasárnou non plus ultra, nebyl jeho první špinavý, nechutný exces, co je ve funkci. Inu, je-li pravdou vše, co se píše o jeho otci zde http://skrytapravda.cz/…/3187-cesi-smrdi-a-kadi-uprostred-m… (nelze ověřit z jiného zdroje), není se čemu divit. Výchova, spíš teda nevýchova zde přímo bije do očí. A i kdyby to bylo přehnané, Kolář senior je též nechvalně známý svým příklonem k fašistickému smýšlení a nenávistnou rétorikou vůči našim vrcholním ústavním činitelům.

Tihle všichni Kolářové a Hřibové, také Novotní z Řeporyj, by si konečně měli uvědomit, že ta Praha opravdu není jejich, že jim (bohužel) bylo jenom voliči umožněno řídit komunální politiku v ní, navíc na omezenou dobu. Nesmí a nemohou si dělat ani ve svých funkcích naprosto co chtějí. To, že se snaží zalíbit nocipánům na západ od Aše, především z postnacistického Německa, EU a různým podobným loutkovodičům, je víc jak zřejmé. I proto to kácení soch osvoboditelům od zvěrských německých nacistů, jejich pohrobci je zřejmě neradi vidí v našich městech, na našich náměstích, také nejsou rádi, že je tím připomínána jejich špinavá minulost. A jejich poskoci, slouhové typů Koláře, je jedno či seniora nebo juniora, jim uctivě, s ohlým hřbetem, vyhovují. Nakonec, ti by byli nejradši, kdybychom byli nejenom teoreticky, ale i prakticky, jednou ze spolkových zemí, kolonií, znovu protektorátem postnacistického Německa zase.

https://www.parlamentnilisty.cz/…/Nastvany-Ivan-David-mluvi…

Ničema Kolář nechal sice zbourat sochu maršála Koněvva, velitele osvobozenecké armády, ale historii, tu skutečnou, pravdivou, se mu zbourat, vymazat a schovat nepodaří nikdy. 

 

Foto: Shromáždění fašistické Vlajky v pražské Lucerně v roce 1940. U mikrofonu její vůdce Jan Rys-Rozsévač.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

Růžena Chrastekova

Dobrý den pane Moskalíku,

i vám patří mé poděkování za komentář a věřte, že mne těší váš zájem o mé blogy. Neosobuji se právo a nárok na jedinou pravdu a správnost svých názorů, které jsou navíc někdy psané bezprostředně, emotivně k nějaké události. Vaše úvahy jsou hlubší a sofistikovaněji sdělované, já nakonec s vámi téměř ve všem souhlasím. Mé blogy jsou, neříkám že povrchní, ale určitě ne hlubokomyslné, nejdu v nich úplně do hloubky všeho, o čem píšu, protože stručně a přitom podrobně to neumím a na dlouhé rozjímání blogy nejsou.

Přeji vám krásný jarní den 

Růžena Chrastekova

Dobrý den pane Antoníne,

děkuji vám za komentář, já jsem i očekávala, že se nějaký pražák nesouhlasně ozve. Noc proti vašemu názoru, jen bych ráda připodotkla, že opravdu nelze v jednom blogu rozpitvat vše dopodrobna, tudíž berte, prosím, mé úvahy s určitou dávkou nadsázky a všobecnosti, nutné k napsání krátkého článku. Děkuji.

Přeji pěkný den

klokan

     Dobrý den paní Chrasteková v této době těsně předvelikonoční. V pátek před Květnou nedělí jsem se v časově prvním komentáři k jednomu z Vašich bezesporu kvalitních článků, částečně zamyslil nad určitou tendencí ,,barikádnosti", která se mi zdála vyčnívat z Vašich článků, tedy ve smyslu na jedné straně my a na druhé oni, právě v nastalých pro nás přetěžkých dobách, vyžadujících, abychom táhli za jeden provaz k překonání krize, která bezesporu nastala, kdy se mi takový postoj jevil jako neúměrná situaci. Vývoj události tomu chtěl, že v době, kdy jsem zrovna psal první komentář k Vašemu článkul, se právě v naší matičce měst děla, ona naprosto odpudivá událost ze strany neonasitických pohrobků, oné páté kolony cizáků v doposud částečně naší vlasti, právě té, kterou ve svých článcích tak správně a spravedlivě tepete, protože skutečně si pokoj nedají a nedají, kdy nám vlastně dali najevo, že asi nebude od věci nějakou tu barikádu ze stran vlasteneckých sil, vůči naší vlasti prokazatelně  podvratným snahám konečně postavit. Touto svou jednoznačně provokativní akcí, naznačili, že chtějí boj, zatím ve smyslu obstarat si od svých chlebodárců z ,,hlubokého státu " a jiných zapropadených končin co nejvíc pašalíků. Co zamýšlejí v budoucnu si můžeme dovodit.

  Takto - společensko ekonomický vývoj představuje naprosto složitý systém, v němž se vyskytují okolnosti strategického (dlouhodobého ) pak i ty otázky taktiky (kratšího časového horizontu. Tedy z hlediska strategie představuje stavění barier více méně zbytečnost, ovšem z hlediska taktiky, zřejmě nastal čas vyhrazování se k nebezpečným tendencím. Historie se více méně opakuje a stále platí zásada, že kdo chce boj má ho mít, konšelští desperáté z Prahy 6 a další,, kavárenský" sbor, přičemž záležitost jejich původu lze považovat za nepříliš důležitou, nám jasně naznačili, že ve své podlézavosti ke neonacistickým představitelům z  BDR a jiné ciziny, jsou nepoučitelní .

antonin vaclav

My jsme ty pražáci........

Tak pravověrný pražák křetěný Vltavou to by jako nešlo. Je dlouhodobě známé, že kdo je z Prahy ten zná tahy. Nelze takto třídit tyto obyvatele vždyť i chlapec Havel byl pěkné kvítko, jak se dozvídáme z utajovaných skutečností. K tomu se spíše hodí jak tvrdí odborníci drzost je projevem dušení čilosti nebo drzé čelo lepší nežli poplužní dvůr. 

Jak to vidím, charta vypustila krakena pravdy a lásky, který nám tady masakruje a nejen dějiny. Chrástenková správně upozornila na nebezpečí, osvojení si našeho území od našeho "germánského přítele", které jsme už zažili.