Vize znovu rozkrádat stát, v ČT v tom pokračovat

klavesnice stroje
17.11.2020 09:53
Další pokus návratu modrých strak a zpřátelených odkloňovačů je tady. Sice jenom v takové bizarní podobě a skrze plamenná sice, ale neuvěřitelně falešná, pokrytecká slova k moci se deroucích za každou, doslova, cenu některých bývalých, ale i nových, politických mlíčňáků ještě. Těch, co se zajíkají touhou být politiky, víc jak slušně placenými státem, potažmo daňovými poplatníky.
Při poslechu, čtení těch jejich nehorázných, šílených až lží o tom, co všechno se údajně tady děje, anebo naopak, neděje, jeden neví, jestli se má z plna hrdla smát, anebo hořce zaplakat poznáním, čeho všeho jsou někteří, ti toužící po moci, schopni.

 

Ti bývalí, odstaveni volbami právě pro svoji neschopnost na jedné straně a na druhé pro až neuvěřitelnou schopnost ničit, rozkrádat a likvidovat stát a jeho finance, se nikdy nesmířili s tím, že od těch krmelců byli po právu a po zásluze odejíti.
 
Tito antidemokraté každým coulem, protože odmítají dlouhodobě, od svého odchodu z vedení státu, uznávat výsledky řádných, demokratických a svobodných voleb, byť se s nechutným pokrytectvím a jim vlastní lží nazývají demokratickým blokem, by zase chtěli vládnout. A opravdu se myslí, zřejmě, že lidé, občané, voliči hromadně trpí ztrátou paměti, že si nevzpomínají, jak tady dvacetpět let řádili, tunelovali, privatizovali, likvidovali naše nbárodní hospodářství, jak rozprodávali za hubičku s větší malou domů, naše továrny, výrobní podniky, hutě, doly, jak likvidovali naše vynikající zemědělství, jak nás vlastně prodali západu. S tím, že se budeme mít jak na tom západě. Jo, zlatý voči ...
 
Dnes už je zase z čeho krást, odkloňovat, tunelovat, sice né už tolik, protože za těch pět let znovunabírání dechu a zlepšování stavu státních financí se toho zase až tolik nestihlo, tak ale nějaké zdroje se nehromadili a oni větří další možnosti. A byť kradli pilně, svátky a nedle nedržíc ani, přec jenom ještě zůstalo v této zemi dost, aby vesele pokračovali a že pokračovat chtějí, je nabíledni.
 
Všechny ty plané řeči, floskule o tom, jak tady není demokracie, jak je ohrožena, jsou jenom jejich nehoráznou, sprostou lží. To právě oni jsou těmi, co tu demokracii pošlapávají, neuznávají, co tady chtějí jejich cochcárnu, nazývanou liberální demokracie.
 
Politické fosilie z řad modrých ptáků, nechvalně proslulá Mirka Němcová zase touží po nějakém křesílku nahoře, dokonce po tom nejvyšším křesle ve státě, byť už neférově za pomocí politické špinavé hry získala post senátorky za Prahu, s bydlištěm na Vysočině, si dovolí veřejně vyslovit: "„Budou svobodné, normální, demokratické parlamentní volby a v nich rozhodneme ..." Čímž zpochybňuje volby poslední, čímž je prohlašuje za nesvobodné, nenormální, nedemokratické. https://www.parlamentnilisty.cz/.../Nemcova-s-Pekarovou-a...
 
Není ale sama, kdo usiluje o to "MY rozhodneme". Zlovolná a nenávistí sršící šéfka TOPky Pekarová Adamová jí ještě v něčem i překonává, byť relativně politická novicka, o omladině z PUS - Pirátské udavačské strany nemluvě.
 
Všichni tihle, k moci se všemi prostředky a způsoby, převážně lžemi, udavačstvím a sprostými pomluvami deroucí opozičníci, kterým absolutně nic neříká elementární lidská slušnost, o nějaké politické etice a kultuře, kultivovanosti už vůbec nemluvě, zapomínají, naprosto, na toho voliče. Protože né oni, ale ti voliči rozhodnou. To Mirce Němcové nějak uteklo, nějak si na ty voliče nevzpomněla ve svém plamenném projevu.
 
Zástupným a pro ně vhodným "problémem" je konečně se stávající, dílem, trošku se rozjasňující situace v sice veřejnoprávní, ale pořád ještě nanejvýš neobjektivní, zaujaté a politické opozici stranící České televizi. Zase zpochybňují, odmítají řádné, dle platné legislativy, doplňující volby do Rady ČT, jejich nové radní. Ano, ty kteří mají tu odvahu konečně se podívat "na zoubek" strašlivému, netransparentnímu hospodaření tohoto molochu, který si povinně, ze zákona musí platit všichni. Není ani s podivem, že nejvíc řvou ti nejvíce potrefeni. A že řvou zase lživě, podle a zákeřně hnusně, to je sice lidsky nějak pochopitelné, ale nechutné a nedemokratické. Protože ONI tak nerozhodli, oni tak nevolili a tím pádem je to špatně.
 
Určité, úzké skupině lidí, převážně z těch Mirčiných kaváren, které tak ráda zdraví, se to nelíbí a opopolitici se toho chytli, jak to hnědé na košili. A ano, upírají své naděje k tomu, že vyburcují všechny aktivisty v zemi, aby se za ně rvali, za jejich návrat ke krmelcům, za nedotknutelnost krmelce turecky hospodařící České televize, nutno podotknout že hospodařící s penězi nás všech, co jim ty krmelce plníme. Za což nám oni přímo lejí z obrazovek bezhraničnou nenávist, zlobu a zášť k prezidentovi a premiérovi země, řádně, svobodně a demokraticky zvoleným. Čímž plivají do obličejů milionům jejich voličům.
 
Nikdy za dobu od listopadu 89 nebylo v této zemi tolik politické špíny, nenávisti a zloby ze strany opozice k těm vládnoucím, jako je tomu v poslední době. Dnešní opozice se doslova předhání, za vydatné pomoci České televize a jejich aktivistických redaktorů a redaktorek, kdo bude víc sprostě lhát, udávat vrchnosti do Brusele, pomlouvat, překrucovat a obviňovat současnou vládu. Nic jim není žinantní, ničeho se neštítí, dokáží podle, hnusně zneužívat i coronavirovou krizi, životy a zdraví občanů.
 
Lidi, občané, voliči, nezapomínejte a rozhodujte ve volbách VY. Nenechte rozhodovat provařenou Mirku a jí podobné škodiče naší země. 
 
 
Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.