Vladimíre, se Západem nemá smysl se bavit

vyvadil jiří nový
11.1.2022 08:33
Chtějí konflikt, chtějí střet, chtějí válku.

To jak včera dopadly expertní rozhovory mezi USA a Ruskem, kdy USA ani o milimetr nechtějí ustoupit z této své politiky ukázalo, že debatovat se Západem je k ničemu.

Umírající kobyla kope kolem sebe. Další barevka jim nevyšla v Kazachstánu a on i se klepou poznáním faktu, že i když mašinérie liberálních západních médií jede na plné obrátky, nic změnit nemohou.

Mimochodem, fakticky toho rozhodujícího bylo dosaženo. NATO může plácat se chce, ale běda mu, kdyby rozšířilo svou působnost na Ukrajinu, Gruzii, Moldavsko atd. Už teď jsou tyto státy rozvráceny vnitřními nepokoji a navíc neovládají celé své území. Můžeme s klidem konstatovat, že bláboly Stoltenberga a spol. o tom, že se NATO neuzavírá před dalším rozšířením o tyto zájmové země jsou a zůstanou skutečně jen bláboly.

A jen ať Ukrajina dál hysterčí o tom, že Rusko chce invazi na její území. A může to plácat ještě roky. V mezidobí totiž definitivně zkolabuje. V situaci, kdy zahájili trestní stíhání snad nejvěrnějšího ukrajinského štváče Západu bývalého prezidenta Porošenka pro velezradu, protože - a můžeme se jenom smát - nakoupil levnější uhlí z Donbasu, které jinak Zielensky a spol. pokládá za území Ukrajiny, pak se Ukrajina noří ještě hlouběji do politické tuposti.

VLADIMÍRE, NEBAV SE S NIMI A NECH JE VYCUKAT.

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

JiB

Paní Dagmar, jen neříkejte dvakrát... Já už teď mám z toho stažený žaludek. Obávám se totiž, že příslušná rohodnutí již byla učiněna a teď už se jen ukazuje světové veřejnosti a domácímu publiku, že s představiteli západu po dobrém dohoda není možná. Pomalu začínám tušit, jak se asi cítili němečtí antifašisté před II. WW.

Dona

Teraz, alebo nikdy. Ak RF nebude konať v najbližších dňoch a mesiacoch, o 2 roky bude neskoro. Kto pozná situácia na oboch brehoch konfliktu, vie o čom píšem.