Vondra

obrazek
5.12.2012 14:02
Oddíl „Témata - o čem se mluví na portálu Vaše věc“ umístěný na úvodní stránce tohoto portálu poskytuje čtenářům snadnou navigaci ve vyhledávání článků s tématikou označenou autory pomocí klíčových slov. Jen málo politiků mělo tu čest být uvedeni v tomto navigačním oddíle přímo svými příjmeními. Myslím, že postupně ubývali, souběžně se svými odchody z funkcí. Posledním aktuálním klíčovým slovem tohoto druhu je slovo Vondra.

Odkazy na články o tomto politikovi, který se sám označil za workoholika, ukazují v historické návaznosti průřez jeho působením na Ministerstvu obrany.

http://www.vasevec.cz/tag/vondra

Workoholikem ho označil i sám premiér, který zřejmě tyto články na našem portále nečetl. Všímavý čtenář musí brzy logicky usoudit, jak na tom byl skutečně tento pracovitý ministr s workoholismem.

Stručně řečeno: Byl to ministr, který stále mluvil o reformách, ale nikdo se nikdy nedověděl a asi už ani nedoví, jaké to vlastně měly být reformy, protože nikdy nikde nebyl uveden jejich přehled a tudíž nebylo ani co prakticky realizovat.

Jediným hmatatelným výsledkem jeho workoholismu byla jakási Bílá kniha o obraně, jejímž hlavním cílem ale bylo, přesvědčit čtenáře o tom, že obrana vzdušného prostoru naší země není možná bez přezbrojení nadzvukovými letouny bez toho, aniž by tam byl proveden alespoň náznak analýzy možných ohrožení.

Uvidíme co bude dál. Vypadá to, že klíčové slovo Vondra z navigačního oddílu tohoto portálu brzy vysublimuje a napenetruje se sem zřejmě klíčové slovo Peake. Pán Bůh s námi a všechno zlé pryč!

novotny
Zabývám se problematikou využití poznatků moderního výzkumu a vývoje pro zlepšení stavu naší společnosti.
Klíčová slova: Vondra

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

novotny

Pane Šebku, rozpočet této vysokonákladové firmy se dá snížit i na 10 %, ne jen o 10 %!

antoninsebek

Já s Vámi souhlasím - s tím, že pokud bude šéfkou žena (jak se to nyní rýsuje), tak vůbec nevadí, pokud nebude tušit, kolik má generálů a jakou kadenci (podle známého filmu) má samopal vzor 52. Ta-ta-ta-ta.

Koncepci nemají a  neudělají ani naši generálové, natož kdokoliv jiný. Když ji nemá ani EU...?

Pokud ale ta paní si vezme k sobě Neúplatné Prověřovatele Činnosti MO, tak má z poloviny vyhráno.

A pokud se jí podaří snížit rozpočet této firmy například o 10 procent, tak bych jí postavil pomník.