Vrchol křiváckého udavačství

pirati trailer
4.12.2019 08:17
Na špici tohoto nevelkého, ale urputného peletonu se kolegiálně střídají jednotliví Piráti s historicky věčně křiváckými lidovci a parazitní politickou neziskovkou Transparency International. Za občasné výpomoci ještě dalších politiků ze straniček, poražených ve volbách a v současnosti balancujících v preferencích na hraně vstupu do Parlamentu. Všichni svorně a do krve až nenávidějící premiéra Babiše, který je o flotilu parníků porazil ve volbách.

Myslí-li si někdo, že těmto urpurtníkům jde o nějakou spravedlnost, ochranu dotací z EU, ze kterých se mylně a neprávem dělají před veřejností blahosklonné dary z Brusele, hluboce se mýlí a naletěl na lživé povídačky některých eurounijních análalpinistů.

Ty dotace jsou naše peníze, které do Brusele posíláme a tamní úředníci nám je laskavě přeposílají zpět, ale s tím, že nám určují, za co a na co je smíme utratit. Takže nemá pravdu, doslova lže loupeživý pirátský udavač Bartoš, když tvrdí s vážnou tváří v naší/jejich ČT, že nám EU dává peníze a proto má právo vědět a určovat, jak s nimi tady zacházíme.

V této souvislosti jistě není bez zajímavosti, že v letech minulých, kdy ještě nevládl u nás premiér Babiš, se s dotacemi EU čarovalo tak, že ne stovky milionů, ale desítky miliard se nějak zašantročili, museli se do Brusele vracet a - nic, ticho po pěšině, to je netrápilo a netrápí dodnes. Promlčené to jistojistě není, ale žádné udavačské dopisy se jaksik nekonají.

Jeden z vrchních udavačů od Pirátů (a že jich tam je!), bývalý podřízený dnešního premiéra na ministerstvu financí, Wagenknecht, který zřejmě dodnes nevydýchal vyhazov na hodinu od Babiše, prý docela dramatický, pokračuje ve své svaté vendetě a svojí nenávist ke svému bývalému šéfovi zhmotňuje v dalších a dalších udáních. Obyčejná, primitivní msta a pokus o odplatu toho ponížujícího vyhazovu, záležitost celkem běžná, nebyla-li by to jednak šílená ostuda pro tento stát a druhak nestálo-li by to stát a potažmo občany, daňové poplatníky hromadu peněz. Inu, hlavně že si tento bezpáteřník polechtá své zakrnělé, trpasličí ego, kterému ani tahle špinavá masturbace nepomůže ...

Celá tato vykonstruovaná kauza, bublina, beztak splaskne časem, vyšumí jako pšouk, byť po ní zůstane smrad těch, co jí vytvořili.

Neschopnost budovatelů, tvůrců těchto udavačských pšouků poměřit své politické síly a dovednosti v řádné, férové, čestné a otevřené soutěži, vyhrát ve volbách, se tady teď nahrazuje podrazáctvím, udavačstvím, kontrukcí smyšlených kauz, hříchů vítěze.

Žádná lež a zlovolná fabulace, manipulace veřejností, jim není cizí. Například europoslanec Zdechovský klidně veřejně označí zprávu nějaké komise EU o výsledcích auditu poskytování dotací za soudní rozhodnutí, dokonce konečné: "Je to konečná zpráva. Česká republika toto soudní rozhodnutí zpochybnit nemůže." (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Zdechovsky-hrozi-Vse-co-z…) Co slovo, to lež, nepravda. On tento bodrý chlapík lže mimochodem pořád a rád, i v jiných kauzách, jak např. že pomohl paní Michalákové v záležitosrti jejich dětí v Norsku, anebo třeba tomu kamioňákovi, co je ve vězení ve Francii za údajné pašování migrantů. Všechno je lež, paní Michalákocvá děti pořád nemá a bojuje o ně, ten nebohý řčidič bručí, žel, pořád ve vězení. Nicméně Zdechovský všude vykládá, jak jim pomohl. A ani se u toho nezačervená. Inu, lidovec ...

Kdyby to nebylo tak smutné až nechutně hnusné, byla by to legrace, jak se někteří opoziční politici, především ze skomírajících ministraniček, ale hlavně Piráti, odvolávají na to, že se u nás neustále musí řešit problémy Babiše a oni nemají teda jako čas řešit závažné problémy země. Ono je to vskutku vrchol pokrytectví a špinavosti. Oni mu, premiérovi Babišovi, ty problémy neustále vytvářejí, budují sice na vodě, ale budují úporně svými udavačskými metodami, podáváním stupidních trestních oznámení a potom začnou vyřvávat, že se to musí řešit, že to ten ďábel Babiš neustále řeší a tak prý nemá čas na vedení vlády. Neuvěřitelná prasárna! To je jako - ukradnu ti přední kolo na bicyklu a pak ne tebe budu ječet, proč na něm nejedeš, ale neseš ho.

Babiš si ten bicykl ale v pohodě odnese, navíc v poklusu, to ukradené přední kolo si dokoupí, namontuje a pojede v klidu dál, pilně bude šlapat do pedálů, přemýšlejíc možná, jak ty gaunery zlodějský potrestat. Wagenknecht za nějakou podobnou prasárnu byl vyhozen na hodinu z ministerstva financí a prý ještě navrch k tomu dostal liskanec. Ale potvrzený ten liskanec přes čuňu není, že ... 

 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

    Žalobníček žaluje a pod nosem si maluje, popřípadě se v mysli vyjeví, předmětná průpovídka pří karbanu, konkretně při vynášení žaludového trumfu č barvy žaludové jako takové, tedy ,, žalovali v Rokycanech ",nyní již již nezjistíme pro co žalovali v Rokycanech tehdy před léty. Nyní však celkem důvěryhodně můžeme zjistit,že rokycantští žaluji, ministerstvo obrany (babišovské), že jim chtějí prodat pozemky, které jim v současné době právního nihilismu zároveň patří i nepatří. Stále by měla platit jasná hranice mezi udavačstvím (veskrze anonymním ) o oznamování činěného příkoří tedy, že jsem dopředu upozornil protivníka na okolnost, že když nepřihlédne k mým dle mého oprávněným názorům, učiním oznámení k orgánům poněkud vyšším.