Vtip roku …

obrazek
12.6.2011 07:13
Přísný, tvrdý, ale spravedlivý ochránce národa Petr Nečas stejně důrazně a afektovaně jako kdysi jistý Adolfek z pódia hřmí „odboráři zaplatí škody stávky do poslední koruny!!!!“ a Za Čistým Peťou stojí jeho soukmenovec a defraudant Vondra (který škodil násobně více a nikdo po něm NIC nechce ) a podpůrně Adolfkovi přikyvuje ….

Že to není vtipný? Není….. ne náhodou v ODS říkali „Es kommt der Tag“ a Ten Den kdy už nebudou maskovat, že pro ně jsme jen otroci, kterých úkolem je vytvářet bohatství, aby oni a „elity“ za nimi měli z čeho bohatnout a co krást, opravdu přijde. Jsme otroci a nebo zvedneme hlavu? Generální stávka? Minimálně!!!!

PS: obdivuji Petra Nečase, být v jednom životě fanatickým svazákem, velkým antikomunistou u modré mafie a teď i malým českým fýrerem, před tím prostě musím smeknout… soudruzi rodiče asi platili hereckou školu.

miluna
Projel sem s batohem za pár let kus světa (za tu ekologickou stopu se stydím:-) )a zjistil, že honba za penězi a neoliberální zbožtění této honby na hybatele světa je největším omylem této civilizace. "Přijde čas, kdy pojídání zvířat bude odsuzováno stejně jako dnes kanibalismus... a zločin spáchaný na zvířeti bude trestán stejně, jako zločin spáchaný na člověku" Leonardo da Vinci
Klíčová slova: Nečas, odbory, Vondra

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.