Vysvětlení, proč se EU nebrání invazi imigrantů.

obrazek
5.9.2015 21:20
Vůdčí zemí v EU je Německo, které historicky nedokáže invazi rozpoznat. Například v červnu 1944 se spojenci několik dní vyloďovali v Normandii a Němci stále nevěřili, že se jedná o invazi.

Když uvěřili, bylo už pro ně pozdě. Nyní čelíme invazi a historie se opakuje. Proto musí odpovědnost za EU převzít země V4 v čele s ČR, i kdyby měl pan Sobotka v Bruselu mlátit botou do řečnického stolku jako v minulosti Nikita Chruščov na jednání OSN. Jinak nás nebudou brát vážně.


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

antoninsebek

Ano pane.

Také mi to vrtá hlavou. A napadají mě myšlenky typu, že tak chtějí získat lacinou pracovní sílu do montoven ve Východní Marce a potažmo i do Mladé Boleslavi. 

Pokud tomu není tak, tak mám ještě barvitější variantu, že Anděla Maháradžová (Merkel = mahárádža) bere prachy od převaděčů. 

Je tu ještě varianta třetí, a to je ta, že se ta paní zbláznila. A že na to zatím nikdo nepřišel. 

Nejpravdivěji se mi jeví vysvětlení, které vychází z praktického poznání. Šéfem byl zde mj. jakýsi Baroso, naprosto neschopný předseda vlády v Portugalsku. Také jakýsi Špidla Mydla našel doživotní naplnění svých potřeb v Bruselu poté, co v ČR naprosto coby vyučený knihomol vyhořel. Vezměte si další fakt, že Paní Baronka dělá šéfovou věcí zahraničních v Bruselu. A její jedinou kvalifikací jsou dětská práva. 

V každé rozumné firmě mají tzv. černou variantu. To jest přípravu na věci nenadálé. V EU nic takového není. Takže se regulovaly ony pověstné zakřivené banány. A na druhé straně si každý stát mohl a může v sociálních výdajích dělat co chce..... Řekové se toho rádi chopili. Konec konců: po všem tom velkém divadle se jim dluhy umažou a chybějící prachy se DOSTISKNOU. 

Šéfa toho spolku dělá polský Antirus. Máme, co jsme chtěli, tak co se divíme????

 

rezjir10

Ono totiž úplně stačí použít detektory lži při zjišťování pravdivosti důvodů, které uvádí, proč se stěhují do EU. A těm, co těmi detektory projdou, tak zase je možné dát elektronické náramky pro zjišťování toho, zda se navzájem nekontaktují s nějakými špatnými úmysly.

amiourful

onemocněl jste blábolivou nemocí? :D