Velká matematická chyba základem nejcitovanější studie o ledu

obrazek
10.11.2018 17:15
Dva převzaté články na téma klimatické změny. Podle komentujících je vše naopak: "Máme před sebou situaci solárního minima, čili nás čeká globálního ochlazení, resp mini ledové období. Předkládaná čísla jsou tak vzdálená reálu." Informace o Slunci převzaty z NASA. Mezitím se celý svět usnesl na opatřeních, jež mají zabránit oteplení o dva stupně, a to na základě oné citované studie. Bůh na obrázku sleduje se zájmem v televizi pořad o počasí.

překlad Google bude zítra zredigován. 

zdroj: https://www.zerohedge.com/news/2018-11-07/major-math-error-puts-widely-cited-global-warming-study-ice

Široce rozeslaná studie, která dospěla k závěru, že globální oteplování je daleko horší než dříve, byla zpochybněna matematickou chybou, uvádí Michael Bastasch z Dailly Caller..

Princetonský vědec Laure Resplandy a vědci ze Scripps Institution of Oceanography dospěli v říjnu k závěru, že oceány Země zachovaly o více než 60% více tepla, než se původně předpokládalo za posledních 25 let, což naznačuje, že globální oteplování bylo mnohem horší než dříve.

 

Zpráva byla pokryta nebo odkazována na odbytiště MSM po celém světě, včetně Washington Post, New York Times, BBC, Reuters a další.

 

Washington Post například uvedl: "Vyšší než očekávané množství tepla v oceánech znamená, že každý rok se v klimatickém systému Země zachovává více tepla, než aby unikl do vesmíru. V podstatě více tepla v oceánech signalizuje že globální oteplování je pokročilejší než vědci mysleli. "

 

New York Times přinejmenším zajišťoval jejich reportování a tvrdil, že odhady, "pokud by byly prokázány přesné, by mohly být dalším důkazem toho, že globální oteplování posledních několika desetiletí překročilo konzervativní odhady a bylo více v souladu s nejhorším případem vědců scénáře. "

 

Bohužel pro tým Princeton-Scripps se zdá, že jejich zpráva byla prokázána nepřesně.

 

Nezávislý vědec Nic Lewis zjistil, že studie měla "zdánlivě vážné (ale jistě neúmyslné) chyby v základních výpočtech." Lewisovy závěry byly rychle potvrzeny jiným výzkumníkem. -Daily Caller https://dailycaller.com/2018/11/07/global-warming-study-oceans-error/

 

"Jen pár hodin analýzy a výpočty, založené pouze na zveřejněných informacích, stačilo k odhalení zdánlivě závažných (ale jistě neúmyslných) chyb v základních výpočtech," napsal Lewis na blogu zveřejněném na internetových stránkách Climate Etc. o klimatu vědce Judith Curryho .

 

Po opravě matematické chyby Lewis zjistil, že míra oceánského oteplování je "průměrná ve srovnání s ostatními odhadovanými hodnotami a pod průměrem za roky 1993-2016".

 

Lewisův závěr byl replikován a podporován profesorem University of Colorado, Roger Pike, Jr., který tweeted jeho práci.

Lewis zjistil, že autoři studie, vedený vědeckou školou Princeton University Laure Resplandy, se při výpočtu lineárního trendu odhadovaného oteplování oceánů v letech 1991 až 2016 nedopustili. Lewis také kritizoval předpovědi klimatického modelu, které obecně nadhodnocují oteplování.

 

Resplandy a její kolegové odhadli oceánské teplo měřením objemu oxidu uhličitého a kyslíku v atmosféře. Výsledky: oceány vzaly o 60 procent více tepla, než se dříve myslelo. Studie vyslala výstražné zvonky, zejména v souvislosti s nejnovějším hodnocením klimatu Spojených národů. -Daily Caller (stejný odkaz jako výše)

 ****

Lewis o nálezu chyby napsal blog: https://judithcurry.com/2018/11/06/a-major-problem-with-the-resplandy-et-al-ocean-heat-uptake-paper/#_edn1

*****

 

Roger Pielke Jr.

@RogerPielkeJr

 · 6. listopadu 2018

 Toto tvrzení o jednoduché, ale hluboce významné chybě v Resplandy et al. je velký problém. Takže jsem si stahoval data z Nature a opakoval Nic Lewis tvrdí ... a hádej co? Další snímek. . .

 

 

Roger Pielke Jr.

@RogerPielkeJr

Lewis je přesvědčený, že lineární trendy, které popsal Resplandy a kol., Neodpovídají tomu, co údaje naznačují. Podívejte se na níže uvedený obrázek, který jsem právě vytvořil na základě údajů, které poskytli Resplandy a kol.

Chyby se dějí ve vědě, to není zločin.

Důležité je, co děláte dále. / END pic.twitter.com/ylFqZngbmm

 43

10:04 - 6. listopadu 2018

Informace o inzerátech Twitter a soukromí

 33 lidí o tom mluví

Informace o inzerátech Twitter a soukromí

Zobrazit obrázek na Twitteru GRAF  v odkazu

 

 

Roger Pielke Jr.

@RogerPielkeJr

Odpovědět na @RogerPielkeJr

PS. Lewis si můžete přečíst zde @ curryja -> https://judithcurry.com/2018/11/06/a-major-problem-with-the-resplandy-et-al-ocean-heat-uptake-paper/ ...

Tady je Lewisova postava, kterou jsem právě zopakoval. Je to velká chyba v jádru nálezů.

30

10:06 - 6. listopadu 2018

Na to mluví 23 lidí

Informace o inzerátech Twitter a soukromí

Resplandy ještě neřekla Lewisovi ohledně chyb, které našla v její matematice, napsala v úterý. "Dosud jsem od ní neměl žádnou věcnou odpověď, a to i přesto, že jsem následně odeslal další e-mail obsahující sekci klíčových analýz z návrhu tohoto článku."

 

 

Roger Pielke Jr.

@RogerPielkeJr

 Olovo tiskové zprávy Princetona o Resplandy et al. bylo to, že IPCC dostal špatně a opakoval NYT, WP, E & E, USAT apod.

Známe nebezpečí, když se spoléháme na jednotlivé studie, abychom převrátili desetiletí hodnocené literatury

Podpis momentu klimatu, lidičky https: //twitter.com/RogerPielkeJr/status/1059913751191683072 ...

 

Roger Pielke Jr.

@RogerPielkeJr

Toto tvrzení o jednoduché, ale hluboce významné chybě v Resplandy et al. je velký problém. Takže jsem si stahoval data z Nature a opakoval Nic Lewis tvrdí ... a hádej co? Další snímek. . . https://twitter.com/curryja/status/1059867965913354240 ...

20

10:50 - 6. listopadu 2018

Informace o inzerátech Twitter a soukromí

16 lidí o tom mluví

 

*****

zdroj: https://science.nasa.gov/science-news/news-articles/solar-minimum-is-coming - viodeo uvnitř!

Vysoko na obloze jasné modré noci, slunce se zdá být  stále steejné den za dnem,  rok co rok. Ale astronomové už dlouho vědí, že to není pravda. Slunce se mění. Správně filtrované dalekohledy odhalují ohnivý kotouč, který je často pokrytý tmavými slunečními skvrnami. Sluneční skvrny jsou silně magnetizovány a prasknou slunečními paprsky - magnetickými výbuchy, které osvětlují Zemi záblesky rentgenových paprsků a extrémním ultrafialovým zářením. Slunce je spousta aktivit.

Dokud tomu tak není. Každých 11 let se sluneční skvrny ztrácejí a přinášejí relativní klid.

 

"Toto se nazývá sluneční minimum," říká Dean Pesnell z Goddard Space Flight Center společnosti NASA v Greenbeltu. "A je to pravidelná část cyklu slunečních skvrn."

 

Slunce teď míří směrem k slunečnímu minimu. Počty slunečních skvrn byly v roce 2014 poměrně vysoké a nyní se klouzaly směrem k nejnižšímu bodu očekávanému v letech 2019-2020.

 

Zatímco intenzivní aktivity, jako jsou sluneční skvrny a sluneční světla, ubývají během solárního minima, to neznamená, že slunce bude matné. Sluneční aktivita jednoduše mění formu.

 

Například, říká Pesnell, "během slunečního minima vidíme vývoj koronálních děr s dlouhou životností."

 

Koronální díry jsou obrovské oblasti v sluneční atmosféře, kde se otevírá sluneční magnetické pole a umožňuje proudům slunečních částic uniknout slunci jako rychlý sluneční vítr.

 

Pesnell říká: "Vidíme tyto otvory v celém slunečním cyklu, ale během slunečního minima mohou vydrží dlouhou dobu - šest měsíců nebo déle." Proudy slunečního větru tekoucí z koronálních děr mohou způsobit vesmírné účinky blízko Země, magnetické pole. Tyto účinky mohou zahrnovat dočasná porucha zemské magnetosféry, nazývané geomagnetické bouře, polární záře a poruchy komunikačních a navigačních systémů.

 

Během slunečního minima se účinky zemské horní atmosféry na družicích na nízké oběžné dráze Země také změní.

 

Obvykle je horní atmosféra Země zahřátá a nafouknutá ultrafialovým zářením ze slunce. Satelity v nízké oběžné dráze zažívají tření, když projíždějí přes okraj naší atmosféry. Toto tření vytváří přetahování, což způsobuje, že satelity ztratí rychlost v průběhu času a nakonec spadnou zpět na Zemi. Vlečení  je dobrá věc, pro vesmírný odpad; přírodních a umělých částic, které plují v oběžné dráze kolem Země. Přetahování pomáhá udržovat nízkou oběžnou dráhu na zemi bez částic.

 

Během solárního minima však tento přirozený vytápěcí mechanismus spadne. Horní atmosféra Země se ochlazuje a do určité míry se může zhroutit. Bez běžného množství přetahování se vesmírný odpad obvykle pohybuje.

 

Existují jedinečné efekty počasí, které se během solárního minima zhoršují. Například počet galaktických kosmických paprsků, které dosahují horní atmosféru Země, se zvyšuje během solárního minima. Galaktické kosmické paprsky jsou částice s vysokou energií zrychlenými k sluneční soustavě vzdálenými výbuchy supernovy a dalšími násilnými událostmi v galaxii.

 

Pesnell říká, že "během slunečního minima sluneční magnetické pole oslabuje a poskytuje méně stínění z těchto kosmických paprsků. To může znamenat větší nebezpečí pro astronauti cestujícími vesmírem. "

 

Sluneční minimum přináší mnoho změn našeho slunce, ale méně slunečního záření neznamená, že slunce a naše vesmírné prostředí jsou méně zajímavé.

 

Pro více informací o změnách, které jsou v budoucnosti, zůstaňte na vědomí science.nasa.gov

****

bokem - OSN chtějí jednu světovou vládu do dvanácti let - aneb Agenda 2030: https://www.lifesitenews.com/opinion/the-united-nations-wants-a-one-world-government-in-less-than-twelve-years?utm_content=buffer3eaf8&utm_medium=WCEA%2BBuffer&utm_source=facebook&utm_campaign=WCEA&fbclid=IwAR06b8Z9tBtOdDGe6OtF4p-xrK07JtVgxWKIhgFfJ11Lt61J_MNg696prFw

španělská vědkyně o tom, co může znamenat nové náboženství globálního oteplování a klimatické změny: https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/tvrda-rada-pro-obcany-ve-spanelske-televizi-pred-4-roky-odvysilali-pravdu-o-chemtrails-s-padajicimi-vlakny 

Vědec NASA Mlynczak předpovídá pro tuto zimu rekordní chladno: https://www.iceagenow.info/headed-for-space-age-record-cold-warns-nasa-scientist/

Příštích pět let bude abnormálně teplých, předpovídají dva evropští vědci vycházející z předpovědi o glonálním oteplování: https://www.washingtonpost.com/energy-environment/2018/08/14/next-five-years-will-be-anomalously-warm-scientists-predict/?noredirect=on&utm_term=.67efc6a9f6af

Z twitteru @ScottLinnen : Vědci zase jednou vyslali  titěrnou kosmickou loď na planetu 40 milionů mil vzdálenou a rotující rychlostí 241 m  za hodinu. A teď si myslí, že jim sežeru ty bláboly o klimatické změně. 

Jiné zprávy o oteplování: led na Yukonu - https://www.novinky.cz/veda-skoly/487693-ledovce-v-yukonu-taji-necekane-rychle-odbornici-varuji-pred-nasledky.html

zahřívání oceánů: https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/oceany-se-zahrivaji-rychleji-nez-se-cekalo-v-morich-vrcholi/r~131b4724ddcb11e88d4aac1f6b220ee8/

4.12.2018 Sorry oteplisti, klimatiční alarmisti, Země se ochlazuje: https://www.forbes.com/sites/peterferrara/2012/05/31/sorry-global-warming-alarmists-the-earth-is-cooling/?fbclid=IwAR0WDrrsG7yUQdAXDInubV1fPQtXAWRaWu_ruX5O_yRRs5xRNyhu2af5XJw#151204753de0

Proč liberálové nechtějí vidět důkazy o klimatu - konkrétně jde o to, že vyšší CO2 nemá účinky negativní :https://www.powerlineblog.com/archives/2018/11/why-wont-liberals-look-at-the-evidence-on-climate.php?utm_source=facebook&utm_medium=sw&utm_campaign=sw&fbclid=IwAR2SAI0nqiWb7iqgNB9nSHbgdbGWKvAPW9-Zj3dlklUWmUMILM7aKH-H5KE

9.12.2018 USA, SA, Rusko a Kuvajt odmítli podpořit závěry klimatické konference, že oteplování probíhá dvakát rychleji: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prelomova-studie-o-oteplovani-zeme-narazila-ropne-staty-v-cele-s-usa-ji-zablokovaly-62153?seq-no=8&dop-ab-variant=&source=clanky-home

Petr Pivoda: Za rok dopadne na Zemi 61015 GJ,  absorbuje se 4w1015 GJ To je 10 000 roční spotřeba elektrické energie celého lidstva.  

2.1.2019  Nobelovský laureát za fyziku :  globální oteplování je pseudověda: https://www.youtube.com/watch?v=SXxHfb66ZgM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR17NEl4kDuWV5WfME8MZzTK-uDg_KqXEsp0Tztnr83CKgvidFErvsUhzbE

A profesor Easterbrook ruší globalistickou pártx : https://www.youtube.com/watch?v=dSVkSCN_hLQ

5.1.2019 Když v televizi řeknou, že rok 2018 bl nejteplejším rokem za posledních 250 let, posrádám u toho ujištění, že toto vychází ze srovnání teplot shodných meteorologických stanic, nebo zda je to počítáno srvnáním nesourodých meteostanic,  v posledních několika desítkách let vzniklo spousta nových meteostganic, z nichž mnohé mohou měřit vyšší tepltoy než ty staré, ale blo by nesprvné srovnávat tyto s teplotami z těch bývalých. 

22.11.2018 Poplachu okolo klimtické změny lze i použít, je otázkou, zda kvůli tomuto zneužití nebyl alarm vvolán: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/chemtrails-jiz-nejsou-konspiraci

Sluneční  aktivia  má na  klimatickou změnu  významný vliv, prokázala nová hluboká studie: https://www.naturalnews.com/2019-01-19-climate-change-on-earth-is-significantly-impacted-by-solar-activity.html?fbclid=IwAR2V8ekP_vPRFe9-u4MO-Q-1X7CRksFgWE4_AKyXA-rW5HH62SoFIie8TkE

30.1.2019 V USA mají nejtvrdší zimu za celou geerqci: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/teploty-v-chicagu-jsou-nizsi-nez-na-polech-zamrzle-reky-prorazeji-lode-65312?dop-ab-variant=3&seq-no=2&source=hp a https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/496135-amerika-mrzne-lide-umiraji-a-zlepseni-je-v-nedohlednu.html

Petr  Koževnikov: " Rvačka o klimatickou změnu na Zemi není ničím větším, ale ani menším, než rvačkou oligarchů o sféru vlivu. A jako i v minulosti, jsou i oligarchové, kteří přitápí a angažují se v obou táborech, jak na straně popíračů, tak i propagátorů ekologických "řešení". Výsledkem je, že stav klimatu na Zemi se dále zhoršuje, oligarchie nadále vesele a nerušeně rabuje a bohatne, zatímco ekobyznys, světe zboř se, mastí kapsy opět oligarchii, zatímco zbytek planety má energie a vodu čím dál dražší, či nedostupnější. Oligarchové si samosebou financují vědce, neziskovky, ale i "radikální" ekologické organizace, čímž je již ovládají. Poslední dobou se již někteří vědci netají "spásnou" myšlenkou na regulaci lidské populace, neboli řízenou genocidu. Pokud lidstvo urychleně neeliminuje mocenský vliv korporací, čekají jej v zásadě pouze dva scénáře: Zdevastovaná planeta, na níž člověk coby druhy vyhyne, anebo a to mnohem pravděpodobněji orwellovský koncentrák, kde rozmnožování, plnohodnotný život, či samo právo na život, budou vyhrazeny pouze úzké hrstce vyvolených. Je tragické, jak málo lidí si toto uvědomuje a jak zkorumpovaná je dnes věda, neofeudálům tupě a poslušně sloužící."

Zakladatel Green peace: Hoax s glohbálním oteplováním rozšířili zkorumpovaní vědci: https://www.breitbart.com/radio/2019/03/07/greenpeace-founder-global-warming-hoax-pushed-corrupt-scientists-hooked-government-grants/? česly:  https://tadesco.cz/zakladatel-greenpeace-globalni-oteplovani-je-hoax-prosazovany-zkorumpovanymi-vedci-prisatymi-na-vladnich-grantech/ a tohle je asi celý  rozhvor s tímto pánem:https://www.youtube.com/watch?v=ZDK1aCqqZkQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0UUQQltplEilc-_MjrnZV5Mhd9h1mgg4BxWJdXKzfbZS72IqTPOs3ZBQk 

14.3.2019 Antarkitda bez ledu už byla, dochovala se mapa, taakže to asi žádná hrůza není: https://www.hlavnespravy.sk/kto-urobil-pred-6000-rokmi-mapu-antarktidy-ked-bola-este-bez-ladu/1695783?

Renatrečka Kolik Friedrich sdílela příspěvek o podílu nanočástic z chemtrils na skleníkovém efektu: "Musím sdílet, neboť dnes jsme od jihu "popráškováni" a také jsem si půjčila toto: Odpověď odborníka ,profesionála na vojenské technologie, ohledně chemtrails:

"Dobrý večer paní Heclová! 
Chemtrails jsou skutečností, řešili to jednak vědci z USA a i v kongresu. Byly zveřejněny materiály i v češtině. Je toho velké množství. Jsou lidé co věří a jsou i ti co vědí. Ti co vědí, tak si to mohou každodenně ověřit. Ať podle letadel v prostoru, tak i v důsledcích. Stačí sledovat vývoj oblačnosti a zejména pokud jsou použity nanočástice kovů pak se pomocí HAARPu objeví pásová oblaka válcovitého typu kde se jednotlivé pásy podřizují použité vlnové délce vyzařování směrového vysílače. Zajímavostí je i to, že je možné vidět i na okraji takovéhoto pásma i válcovité pásy přesně kolmé na toto pole. To v přírodním proudění není možné. Po použití pak přichází podivné prudké změny meteo-jevů.
To že neprší standartně je zapříčiněno vysokou koncentrací nanočátic, na nichž se nemohou vytvořit velké kapky, tak jak jsme znali z mládí. před 30ti lety. V noci je teplo a z povrchu akumulované teplo se přes vrstvu těchto oblaků nemůže vyzářit do prostoru. Tím se vytváří "skleníkový efekt", kterým nás straší a luxusně na tom vydělávají. Že se země může ochlazovat a to velice efektivně a ráno na trávě je rosa jako po dešti bylo dokladováno v době, kdy vybuchla sopka na Islandu a nad Evropou byl zastaven letecký provoz.

O tom ale akademici tvrdě budou mlčet. Ti co nevěří tomuto, je zbytečné je přesvědčovat. ztráta energie. JInak jde o házení perel .....""

29.3.2019 Vláda falšovla data, aby vyhověla fikci o globálním oteplování: https://www.naturalnews.com/045695_global_warming_fabricated_data_scientific_fraud.html?

30-3.2019 Grónský ledovec se začal po letech táí zvětšovat: https://www.novinky.cz/veda-skoly/500998-gronsky-ledovec-se-zacal-po-letech-tani-zvetsovat.html

8.5.2019 Mozky, které nás vedou: NSA: Omezená jadrná válka by zpomalila oteplování: https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/mala-nuklearni-valka-by-zpomalila-globalni-oteplovani-tvrdi-nasa.A110224_160803_vojenstvi_pka?

13.5.2019 Oxid uhličitý rostlinám prospívá: https://www.uroda.cz/oxid-uhlicity-rostlinam-prospiva/?fbclid=IwAR0aQlqfLYWjA9BPKVMJ__z1KgUtYdvfiaIhIhFIfpBhTP9Bl8mKrr_fxoE

24.5.2019 Renata Jauch: "Zugspitze hlásí rekord - místy je až šest metrů sněhu, to se v květnu nestalo 20 let.https://www.br.de/nachrichten/bayern/rekord-schneehoehe-im-mai-zugspitze-knackt-sechs-meter-marke,RRH3s3f?fbclid=IwAR0_0DQ80EbAjDb--H1ylisxCdeXVoCvtUUOCQkG4YE1k4c33OZ06BkGozA

31.5.2019 Edwad Snowden: Globální oteplování je vynález CIA: https://worldnewsdailyreport.com/edward-snowden-global-warming-is-an-invention-of-the-cia/?fbclid=IwAR1mySm-dDdVezIJ2890zTzfyWr_Z-bILL3yxQ3Ke0djzhN-zicmOH4kfHc

3.6.2019 Americvká studie:  skleníkové plyny neovlivňují klima na zemi: https://www.byznysnoviny.cz/2017/09/20/sklenikove-plyny-neovlivnuji-klima-zemi-dokazali-americti-vedci-prulomove-studii/?fbclid=IwAR09KVYQVmuwdw8R472CVty9URW6suRWPYKF0cOuJahC0jSKWUHDcCDkdVE

20.10.2019 Vědci přehnali některé údaje o oteplování - mainstream: https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/vedci-prehnali-udaje-o-globalnim-oteplovani-nektera-mereni-uz-nezverejnuji-24765?fbclid=IwAR0zlXHBLoYKfP8bt2Oa22MAO3RD6xwhLnP1tNOtWSBATEJCEbuNyyjge-k

23.10.2019 

V emotivní exhibici šestnáctileté dívky s vývojovou poruchou mozku bohužel zcela zanikly věcné argumenty. Přinesli je signatáři takzvané Evropské klimatické deklarace.

Žádná „klimatická nouze“ podle nich neexistuje, a Gretina hysterie je proto zbytečná. Petici adresovanou generálnímu tajemníkovi OSN Antoniu Guteressovi podepsalo více než 500 vědců a profesionálů zabývajících se klimatem ze čtrnácti zemí. Zorganizoval ji holandský profesor geofyziky Guus Berkhout. Požaduje, aby v debatě o klimatu bylo slyšet více názorů, nejen ty alarmistické.

„Klimatické modely, na kterých jsou založeny katastrofické vize, předpovídají mnohem větší oteplování, než odpovídá realitě,“ varuje Evropská klimatická deklarace. Vliv skleníkových plynů na oteplování je přeceňován a klimatická změna nezpůsobuje extrémní projevy počasí. „Neexistují žádné statistické důkazy o tom, že globální oteplování zesiluje hurikány, záplavy, sucha a podobné přírodní katastrofy nebo je činí častějšími,“ uvádějí vědci.

V pětistovce signatářů Evropské klimatické deklarace nechybní ani profesor Richard Lindzen, jeden z nejznámějších amerických odborníků na fyziku atmosféry a spoluautor třetí hodnotící zprávy Mezivládního panelu pro změny klimatu (IPCC) z roku 2001. Lindzen se na práci IPCC podílel od poloviny 90. let. Postupem času si ale všímal, že zprávy IPCC jsou stále více politizovány a že do nich stále více mluví nevládní organizace. Profesora klimatologie z amerického Massachusettského technologického institutu jistě nelze podezřívat, že problematice nerozumí.

Opatření na snižování emisí CO jsou podle Evropské klimatické deklarace nejen velmi nákladná, ale přímo stejně škodlivá. Větrné turbíny zabíjejí ptáky a hmyz a plantáže palmového oleje ničí biologickou rozmanitost deštných pralesů. Výsledkem je zbytečné narušování ekonomiky a ohrožování životů obyvatel chudých zemí, kterým zastánci skleníkové hypotézy odpírají přístup k dostupné a spolehlivé elektrické energii. „Žádáme vás, abyste se řídili klimatickou politikou založenou na vědě – v zájmu těch, kdo jsou poškozováni nákladnými, ale zbytečnými pokusy o omezování skleníkových plynů,“ čteme v petici.

Nic nového pod sluncem
Petice ale vlastně není ničím novým. Varování, že skleníková hypotéza není prokázána a že údajný 

„vědecký konsenzus“ neexistuje, podepisují odborníci opakovaně. https://www.infovojna.sk/article/tohle-gretu-nepotesi-zadna-klimaticka-nouze-neexistuje-rikaji-vedci?fbclid=IwAR3J5iANPo3bVybnjyZOkKO8IKnS5691GJS44PqjLwqTi8tyvVKyFJPedY8

 

Divad Tuohok:  Srovnám co tvrdila IPPC v roce 1990 ve své 1. zprávě:

Nyní po 30 letech máme
-oceány stouply asi o 8 cm (tvrdili že o 20 cm) chyba 250%

-prům. teplota stoupne o 1°C (tvrdili že o 2°C) chyba 100%
- koncnetrace CO2 v atmosféře je 0,04% z 0,03% (tvrdili že bude 0,06) chyba 300%

Ty jejich modely mají docela velkou chybovost, nepříjde Vám.

Pak názor lauréta nobelovy veny z Fyziky...

https://www.youtube.com/watch?v=SXxHfb66ZgM

 15.12.2019 Světové teplotní trendy od roku 2500 před Kristem do roku 2040: http://www.longrangeweather.com/global_temperatures.htm?

Elitní stroj za Gretou Thunbergovou: https://vigilantcitizen.com/latestnews/the-elite-machine-behind-greta-thunberg/?

Nezávislý výzkum označil veškerou agendu okolo globální klimatické změny na z 97% lež - link uvnitř: https://www.naturalnews.com/055151_global_warming_science_hoax_climate_skepticism.html

 NASA připouští, že za klimatickou změnu může oběžná dráha Země, nikoliv fosilní paliva: https://www.vylectese.cz/nasa-pripousti-ze-zmenu-klimatu-zpusobuje-obezna-draha-zeme-nikoli-fosilni-paliva/ Arnošt Kutl:"Je to trochu složitější. Viz úvodní část článku. Nepřišla na to NASA - pouze, pouze Milankovič. Dlouho trvalo, než byl uznán (asi i proto, že byl Srbem).https://www.vtei.cz/2019/04/klimaticke-zmeny-v-dryasu-a-na-pocatku-holocenu-vzestup-hladiny-oceanu-a-jeho-dopad-na-migraci-civilizaci-na-blizkem-vychode-a-v-prostoru-indickeho-oceanu/?fbclid=IwAR3lmeNcGQlpWlipufhXfyP7So9iZiFAwf0XS41N3LZxOv20XtuxleCfzFw
 
Nová věda zjistila, že virtuálně lidská aktivita nemá žádný vliv na globální teplotu: https://www.naturalnews.com/2019-07-12-climate-change-hoax-collapses-new-science-cloud-cover.html?: Přirozené variace nízkého oblačnosti, které jsou silně ovlivněny schopností kosmického záření proniknout do zemské atmosféry díky změnám síly magnetosféry naší planety, představují téměř všechny změny globální teploty, vysvětlují vědci.
 
Arnošt Kult: Ano - oceány se nechovají "jednoduše". Obecně lze říci, že všechny "modely" mohou být "ošidné". Je řada dalších faktorů. Kosmické záření sice velký vliv prý nemá (nicméně i zde není vědecká obec jednotná). Jde samozřejmě o tzv. vysokou a nízkou oblačnost. I zde není jednota. Dalším faktorem je proměnlivá intenzita činnosti Slunce. Další faktor - snižuje se v poslední době magnetické pole Země. To znamená propouštění tzv. slunečního větru, dalšího (neodraženého) záření a dalších částic (neopalovat se!). IPCC má pouze jednoduchou regresi CO2 a teplota. IPCC -  to je ten panel klimatologů (Intergovernmental Panel on Climate). Ti především jsou hlavními aktéry varianty, že oteplení je pouze, pouze antropogenní.
 
Nejen o New Green Deal, ale o Eocénském termální maximu: https://www.youtube.com/watch?v=SSfYuVd4R9U
 
amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes tlačítko Kateřina Amiourová - blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

   Levicové strany a hnutí a to nejen u nás se ocitly v mnohých problémech ústících až do určitého bezvědomí, v němž selhávají základní funkce, zejména ta nejdůležitější soustavně a důsledně hájit zájmy chudých.  Jsme svědky,že tyto zájmy bývají hájeny toliko proklamatorně tedy jalovými řečmi a sliby, kdy skutek jaksi  mnohdy utek, kdy usílí směřuje na vnější efekty, ale neřeší se podstata. Nelze nezaznamenat ani jisté snahy o jakýsi restart levice, potažmo KSČM. Samotný název těchto snah se zdá být nepřesný, když restarotvat lze především počítače a podobné ,, nesmysly  ". Jako přesnější se jeví pojem resuscitace levice. Otázkou zůstává zda zvolit pozvolnou metody tedy podobně jako umělé dýchání či léčbu šoky.

amiourful

Jak vidíte, tak možnosti sebeorganizace lidského rodu jsou limitovány tím, že někteří nechtějí druhým dát víc nažrat. V títo situaci kohokoliv nutit do toho, aby při svých běžných aktivitáh dával přednost výrazně dražším řešením je nešetrnost. A důvodem, proč si tyto statky nenadělíme levněji - jw m\alím plutarchie. 

A propo, když jsem zde publiovala výzvu k spoluzaložení levicové alternativy, neozval se nikdo. 

klokan

   Devastace životního prostředí ze strany stále nenysytnějších oligarchů bude nadále pokračovat, včetně našeho Absurdistánu v Čr. Z oblohy na nás sypou morgellony a rozpolcený národ český, se bude  zřejmě opět vzájemně  lítit ohledně  kontraverzně ANOfertního Čapího hnízda. Řešení těch důležitých problémů se opět odsune stranou a to až do toho hořkého konce.