Vzteklý, nedostudovaný mladíku v hnědém - tato země není jenom vaše

klavesnice stroje
6.6.2020 08:27
Ani ta Praha nepatří jenom PUS a jiným, slušné a smysluplné práce se vyhýbajícím demonstrantům z povolání, kteří si uzurpují práva na organizování nekonečných protestů proti výsledkům řádných, svobodných a demokratických voleb. Na to, aby doslova ohrožovali v této době, pořád ještě koronavirové, svými obskurními akcemi, nesmyslnými a agresívnými demonstracemi, zdraví a životy slušných lidí.

Že se jim pořád, již relativně dlouhou dobu, nedaří, tomuto spolku, vedenému nedostudovaným a evidentně, zjevně řízeným a honorovaným ze zahraničí, vystupujícím neustále v hnědém, nacistickou omladinu typicky evokujícím oblečení, s prokazatelnými vazbami na Sudetoněmecký landsmašaft; svými verbálními agresívními útoky (zatím ještě, naštěstí) přimět naší vládu, vzešlou z těch řádných, svobodných a demokratických voleb, k demisi, odstoupení a ani se jim to nepodaří, je nabíledni. Přesto se pokouší pořád vnášet do společnosti agresívní nenávist vůči vládě a prezidentovi republiky, nezřídka naprosto lživými a nepodloženými argumenty, vylhanými obviněními, sprostou dehonestací a urážkami našich nejvyšších ústavních činitelů. Žádné vulgarity a lži jim nejsou cizí. Byť jsou oni a jejich příznivci v naprosté menšině, pokoušejí se hrubě nedemokraticky prosazovat své pochybné a zemi neprospívající zájmy, dokonce vykládat tu demokracii po svém, naprosto anarchistickém a rozvracečském způsobu.

Nectí, nerespektují vůli naprosté většiny občanů, chtějí destabilizovat společnost, vyvolávat chaos, neklid a destrukci systému. Prostě chtějí převrat, revoluci ala Majdan a, byť menšina, vládnout, resp. prosazovat vládu těch, kteří je úkolují a kteří volby prohráli. Těch, kteří nemají zájem na prosperitě a slušném životě v klidu naší krásné země a jejich občanů, ale řídí se zájmy vlastních kont a poslušně přitom vykonávají vše v zájmů někoho cizího. A občané, voliči jim ve volbách dali najevo, že si to nepřejí.

Že jsou jenom užitečnými loutkami a vykonavateli vůle svých zadavatelů a donátorů, nikdo slušný a uvažující nepochybuje.

Je nesporně zajímavé, a bylo by i komické, kdyby to nebylo tak nehorázně zoufalé a trestu si zasluhující, že právě ten vůdce v hnědém, který pateticky, ve světýlkách kamer a s arogatní drzostí roztrhal veřejně na jedné z jejich akcí tištěnou Ústavu České republiky, se ve svých vzteklých požadavcích na tuto Ústavu odvolává. https://www.parlamentnilisty.cz/…/Minar-ma-zlost-Chce-akci-…

Kdyby u nás bezchybně a řádně fungovalo ministerstvo vnitra, které si hnusně vyděračským způsobem při sestavování vlády doslova vydupali a vyfňukali sociální demokraté jako jediný, hodně menšinový vládní koaliční partner (nabízí se dost důvodů, proč asi), nikdy by k takovým a podobným zrůdnostem a cochcárnám v naší společnosti nemohlo dojít a docházet.

Ministr vnitra, jak se jeví, nejenomže z titulu své funkce ve vládě nezabránil těmto excesům, ale nadále je podpruje. Protože jestli již předem jeho podřízené bezpečnostní složky proklamují, že nebudou bránit demonstracím, byť jsou v rozporu s nařízením vlády („Policie nebude za žádných okolností omezovat výkon shromažďovacího práva ve prospěch mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví), ale bude porušení vládního nařízení jenom oznamovat hygienikům, je to doslova Kocourkov. Marginální, naprosto pomíjivá skupina lidí, protistátní a protivládní spolek rozvracečů společnosti a jejich, zdraví občanů ohrožující, akce má laskavé krytí naší Policie, benevolentní shovívavost ministra vnitra. Který tímto počinem vlastně jde proti vládě, které je členem.

Nutno podotknout, že to není jenom tato konkrétní akce, obskurní a nesmyslná demonstrace nenávistného a rozvracečského spolku MCH v této, pořád ještě zdraví ohrožující době koronavirové. Je to i absurdně zvrácené jednání sociálně demokratických ministrů vnitra i zahraničí v kauze špionů z Ruska s ricinem, kterému se už teď musí doslova chechtat, posmívat se a trpce nás litovat skoro celý svět, hlavně naší nechvalně už známé BIS.

Tuhletu ostudnou šaškárnu, víc jak diletantskou práci, kterou naše bezpečnostní složky předvádějí, společně s totálně neschopnám ministrem zahraničí, si opravdu, ale opravdu nezasloužíme, hlavně to, aby se nám posmíval celý svět. 

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.