Washington chycen do další ze svých lží

obrazek
9.6.2014 08:11
Paul Craig Roberts, náměstek ministra financí v někdejší Reaganově vládě a tvůrce její ekonomické politiky, tentokrát vydal velmi tvrdé prohlášení k americké politice v Sýrii, resp. hodnocení tamních prezidentských voleb.

P. A. Roberts v něm říká: „V případě, že vám vaše presstitutes (prostitující se média), z vrozené stydlivosti ještě nesdělila výsledky syrských voleb, byl prezident Asad znovuzvolen prezidentem 88,7 procenta voličů. Ano, jde o toho „příšerného diktátora“, kterého – dle prezidenta Obamy – touží Syřané za každou cenu svrhnout. Volby neproběhly jen v několika oblastech Sýrie, kde jejich konání překazili Washingtonem podporovaní islamisté. I tak volby naprosto jasně prokázaly, že tím, kdo Asada zásadně nechce, nejsou Syřané, ale jen a jen Washington. Samozřejmě, přichycen při další ze svých lží, nezbývá jak jemu, tak jeho britskému vazalovi nic jiného, než pouštět do světa své obvyklé bláboly o nedemokratickém a nesvobodném průběhu voleb. Lhář prostě pokračuje ve lži, protože co jiného mu v konfrontací se skutečností zbývá?“

K tomuto překladu si dovolím přičinit jednu poznámku. Jestliže lže tak velký a mocný národ, co jiného zbývá médiím a zvláště pak televizi tak malého národa, jako jsme my? Vždyť pro tu malost a ubohost existujeme na tomto světě, že ano?

lubomirman
Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.