Zase se arogantní šmejdi budou snažit přemlouvat báby a dědky. A víc.

madl isova
2.2.2021 09:10
Tento nápad, jako jedna z metod získat voliče z řad seniorů, přetáhnout je na svoji stranu, není zrovna ten nejšťastnější, dalo by se říct dokonce, že se jeví jeko jeden z nejhorších vůbec. Protože snaží-li se o to strany, uskupené ve slepence bizarních předvolebních koalic, poslanci kterých ještě v celkem nedávné době hřímali ve Sněmovně své až nenávistné teze vůči seniorům v souvislosti s mimořádným pětitisícovým příspěvkem pro ně, mají tento způsob volebního boje o voliče bezesporu předem prohraný.

Není to, samozřejmě, jenom ta očividně a ušislyšně záviděná pětitisícovka, kterou seniorům především zástupci PUS - Pirátské udavačské strany, ale i ti v kómatu, nebýt slepence SPOLU, TOPáčtí poslanci v čele se zlobu až nenávistí ke svým politickým odpůrcům překypující Pekarovou Adamovou, nepřáli ani náhodou, naopak byli v jednom šiku proti.

Lupiči piráti se už nejednou tvrdě a nekompromisně vymezovali veřejně proti seniorům, důchodcům, měli různé stupidní návrhy, jak se touto početnou skupinou občanů zacházet, jak by s nimi zacházeli, kdyby měli tu moc. Po které tak urputně touží, tak se o ni perou a nakonec tak o ní nepochybují, že jí budou mít.

Těžko říct, zda se natolik spoléhají na svoji hloupou a nesmyslnou, tupou tezi, že ti senioři jsou zapomětliví, povětšinou sklerotičtí až do téměř nesvéprávnosti, osamělí, nevzdělaní, neinformovaní, že potřebují jejich rady, přesvědčování, koho mají volit. https://www.parlamentnilisty.cz/.../Seniori-Pirati-vas...

No tak jistě, loupežnice Richterová, malá i duchem a s absolutní absencí jakékoliv empatie, sociální inteligence směrem k právě těm seniorům, která se už vidí v křesle ministryně práce a sociálních věcí, která by rozdávala plnými hrstmi peníze ze státní kasy mladým samoživitelům a těm v exekucích, kterým en bloc téměř, dnes chybí elementární odpovědnost, o rozvaze a finanční gramotnosti nemluvě! Důchodci se mají až moc dobře, dle ní, není třeba je jakkoliv podporovat, naopak, podporu od nich si přávě ona a její loupeživí soudruzi na své výpravě za mocí, vyžadují a budou je přemlouvat. To už tady ale bylo, děvče přidrzlé a vyskakující na bedýnky před každým projevem, plným asertivní arogance, postrádajícím jakoukoliv úctu a respekt k jiným, povětšinou už moudrým a zkušeným, ale s o to větší tvrdostí a naléhavým apelem, vyžadováním ústupků. Protože jejich loupeživé mládí vpřed, cestami - necestami, bez ohledu na kohokoliv, tvrdou metodou se deroucí.

Ano, už to zkoušeli před pár lety dva céčkoví komedianti, samozřejmě za patřičný honorář, přemlouvat báby a dědky, způsobem natolik nechutným, nepřijatelným až odporným, že to bylo naprosto kontraproduktivní a partaj, která si je najala a sepsala ten scénář, dopadla víc jak špatně. Nic jiného nečeká, doufejme, ani tuto Pirátskou udavačskou stranu, protože ti senioři, důchodci, kteří celý život, téměř bez výjimek, vskutku tvrdě a poctivě pracovali, si od nich nechtějí nechat např. po dovršení sedmdesáti let sebrat řidičáky, volební právo, nechtějí násilně opustit své pěkné byty a poskytnout je zadarmo mladým, kterým se nechce pracovat a chtějí ke všemu přijít jen proto, že jedinou jejich zásluhou je mládí. Ani nechtějí být, ti osamělí, pohřbíváni v hromadných hrobech, aby se ušetřilo právě pro ty samoživitele a v exekucích mladé nezodpovědné floutky, které oni chtějí silně dotovat.

Loupeživí piráti to ale mají, panečku, promyšlené ještě sofistikovaněji. Nejenomže budou obtěžovat seniory svými žádostmi o volební hlas, oni jim jedním vrzem nalajnují případný další život. Jejich slovy, tento program jim přinesou "na stříbrném podnose". Jo, naženou je na pomyslnou palubu otrokářské lodě - "Má je oslovit program nazvaný „Senioři na palubě“." Protože se jim, loupežníkům, zdá, že ještě málo pracovali, že jejich program pro ně je super a nejlepší, takže "Řešíme třeba, jak bonifikovat člověka, který déle pracuje. S demografickou změnou populace bude potřeba podpořit ochotu lidí déle pracovat na částečný úvazek. Nyní je systém demotivační,“ Volně přeloženo - volte nás, my vám za to zajistíme, abyste pracovali co nejdéle, pokud možno do samotné smrti. Vždyť vy to umíte, na rozdíl od nás, kteří jenom loupíme plody vaší práce, to nám jde nejlépe, pro nás je práce prostě fuj. Tak makejte, geronti, ještě dál a víc, my to potřebujeme!

O přemlouvání báb a dědků, lovení jejich hlasů harpyjí Pekarovou Adamovou, snad už raději ani nic. Ta (a její soudruzi spolustraníci) se rovněž předvedla v Parlamentu při rozpravě o té pětitisícovce. Jak dštila oheň a síru na seniory a také se populisticky snažila o to, aby ty peníze dostali jiní, prý ti potřebnější. Takže zase jenom pokrytectví, faleš a nekonečné farizejství, nedá se jí věřit ani to pověstné pozdravení.

Co říct závěrem? Nemilí loupežníci, nectěná a nevážená, zlobná předsedkyně umírající TOPky, nechte si to přemlouvání třeba na koledu. Senioři nejsou ani hloupí, ani všichni sklerotičtí, nesvéprávní, nejsou ani osamělí vesměs, hlavně si dobře pamatují, jak vy jste se chovali, co vše jste o nich veřejně pronášeli a co vše máte pro ně připraveno, kdybyste, nedej přírodo, vyhráli volby. Nikdy se to ale tady nesmí stát. 

 

Ilustrační foto: Screen z přemlouvání v podání Issové a Mádla

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.