Zastupitelé ústeckého kraje za ČSSD, KSČM a Severočeši.cz, spojte se!

obrazek
14.4.2013 10:51
To by mohlo být aktuální heslo ústecké krajské reprezentace, v jehož odkazu možná hejtman Bubeníček (na adresu nákladů Krajské zdravotní a. s. - dále jen KZ - za nové dva členy představenstva Macíka (ČSSD) a Zelenku (Severočeši.cz), které navýší výdaje KZ o 600 tisíc korun ročně) prohlásil: „Není to taková částka, aby se v rozpočtu Krajské zdravotní projevila.“

Může se mi někdo divit, že bych od kovaného komunisty očekával spíše uvědomělý pohled na sociální realitu řadových voličů, než na - z mého pohledu, - bezohledné "z cizího krev neteče"? Proč raději, když je na tom KZ tak dobře, neprosadil, aby od 1. května prvních 20 000 pacientů nemuselo v zařízeních KZ zaplatit 30 korunový regulační poplatek? Není to náhodou proto, že nedávné krajské hříchy, jejichž "sláva" se i v Bruselu dotýká hvězd, část krajské politické reprezentace, místo aby je logicky rozdělovala, semkla?

Nebyla už první vlaštovičkou této podezřelé družby (dělám všechno proto, aby mi pan hejtman rozuměl) ochota senátorky Dernerové (Severočeši.cz) netrvat na názoru, že KZ hospodařila šibalsky, což vedení KZ údajně poškozovalo? Kdyby tomu tak nebylo, jaký jiný důvod by paní senátorka měla pro opuštění pozice neohrožené vyhledávačky ekonomických nešvarů, aby ji vyměnila za roli člověka, který tváří tvář hrozící ekonomické sankci za poškozování dobrého jména KZ prozří, a na původním názoru netrvá?

To se bohužel nedovíme, neboť součástí této dohody je (šibalské?) mlčení...

stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.
Klíčová slova: ČSSD, KSČM, Ústecký kraj

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.