Zeman je největším polistopadovým politickým nepřítelem demokratické levice

obrazek
28.10.2013 09:06
Jen jeho zaslepený obdivovatel, byť jich je jak volby ukázaly na výsledku SPOZ jen 1,5% a toto číslo možná bylo dosaženo i za přispění pučistů z řad ČSSD, si může myslet, že to není právě on kdo řídí podrazácké "socanské" loutky, do jejichž čela se postavil Michal Hašek, který by mi musel stát modelem, pokud bych byl sochařem a dostal bych zakázku, abych ztvárnil nejhorší politické vlastnosti. Dokonce mám pocit, že bych vytvořil sousoší, které by připomínalo to kdysi stojící na Letné, a jemuž dominoval Stalin, aby se dostalo i na "Škromachy", "Tejce" a boxera z Děčína.

Lidé s politickou pamětí si po včerejšku museli uvědomit, že by tato situace nastala už po volbách v roce 2010, pokud by Jiří Paroubek nevyvodil z výsledku voleb, byť je vyhrál s větším procentním ziskem než který dnes ČSSD získala v předčasných volbách, osobní odpovědnost, když z čela strany odešel. Parodoxně mohlo dojít k analogické situaci, pouze by se pučisté místo na Hrad jeli poradit na Vysočinu a možná by v jejich řadách stál v roce 2010 i jejich dnešní oběť Bohuslav Sobotka, který má na dnešní situaci lví podíl v tom smyslu, že z pozice předsedy ČSSD rázně nezastavil útoky vedené na jeho předchůdce. Tehdy jsem ho varoval, že není možné, aby okamžitě po volbách stranickými útoky (pravice radostí tleskla i patama) na vítězného předsedu vzkazovala ČSSD voličům, že se rozhodli správně, že ji (Paroubka) nepodpořili a ti co ji (Paroubka) podpořili, že se rozhodli špatně. Dovolil jsem si mu prognózovat, že jednou skončí stejně. Trvalo to jen tři roky a má vize (nemám z toho radost) se naplnila. Kdo včera pomáhal sít vítr, sám dnes bouři sklízí. 

Přesto aktuální postoj Sobotky vítám, neboť díky němu budou mít občané možnost vidět všechny ty "Haškovce", kteří nikdy neuměli vyvodit osobní odpovědnost a jen čekali při zdi, aby toho, kdo jim nezajistí mocenská koryta plná sociálních jistot , rituálně ušlapali. Díky Sobotkou zvolené obraně si budeme moci uvědomit, jaké "nadstranické" monstrum obsadilo Hrad, neboť se ukázalo, že Zemanův židovský vtip, který přednesl v nedělních OVM, byl důkazem, že už je společně se zrádci uvnitř ČSSD o osudu Sobotky, ale i ČSSD rozhodnuto, neboť trvám na tom, že Zemanovi šlo vždy o rozklížení ČSSD až na prvním místě. Bez jeho požehnání, že pučisty v rámci svých kompetencí podpoří, by si to tyhle podrazácké kreatury nepochybně netroufly.

I když se z mého občanského pohledu ukazuje, že je prezident Zeman skutečně největším nepřítelem naší demokratické levice, neboť aktuální povolební postavení ČSSD je ve stádiu, kdy si od ní nejen pes, ale ani potenciální koaliční partneři chtít kůrku vzít nebudou, tak přesto v této situaci vidím jedno velké plus.
Budeme mít jedinečnou možnost všechny ty rádoby levičáky, kteří škodí těm nejobyčejnějším lidem, ačkoliv se bijí v prsa, že jim na nich záleží, vidět v jednom šiku. Je přeci naprosto zřejmé, že z výtvoru v sobotu večer upečeném na Hradě s ingrediencí donesenými zrádci obyčejných občanů(voličů ČSSD) bude právě obyčejným lidem mimořádně špatně. Šance na zlepšení sociálních podmínek občanů a očistu společnosti od šibalů jsou v pr....!


stvan
Není důležité co si o sobě myslím já, ale co si o mně myslí druzí.
Klíčová slova: ČSSD, Miloš Zeman, volby 2013

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

stvan

Mám Vašemu argumentu pane Kulíku rozumět tak, že Haškovo vítězství na preferenční hlasy v jednom z krajů je výsledkem celostátního referenda o tom, kdo má být předsedou ČSSD do řádného sjezdu? Zatím se jako hlupák, byť by mi nedělalo problém si chybu přiznat, necítím.

rku

Pane Štváne,

hlupáka jste ze sebe  možná udělal Vy. V žádném jiné kraji ani jeden preferenční hlasy nemohl dostat. Tohle ale byl přímý střet o přízň voličů a ten Hašek vyhrál.

stvan

Vláďo, jednoduché to rozhodně není, ale to neznamená, že to musí být podezřelé. Zeman měl udělat jediné. Nechat si partaje vyřešit své problémy samostatně. Tedy nepodporovat nikoho.Kdyby si Haškovce v sobotu nepozval na Hrad, pak by jejich nedělní usnesení mělo úplně jinou kvalitu. Neboť si je pozval, pak je to prach sprostý puč řízený prezidentem. Možná to nevidím správně, ale to není má chyba. Nezavdal jsem ke spekulacím důvod.

cernik

Franto není to tak jednoduché!
Nebylo to tak jednoduché ani u J. Paroubka, ani u B. Sobotky ani u M. Zemana.
Pro začátek dovol jen "kontrolní" protiotázku:
Co by se stalo, kdyby M. Zeman B. Sobotku nějak  podpořil?

stvan

I kdyby dostal 100 tisíc preferenčních hlasů, tak ho to neopravňovalo ke krokům, kterých se se sobě rovnými dopustil.

libuse-zavoralova

Hašek dostal nejvíce prefernčních hlasů díky své funkci předsedy Asociace krajů ČR. Myslím, že ke svým deseti funkcím by si jich klidně ještě asi patnáct přibral, kdyby mu je někdo nabídl. Bohužel, ta chamtivost je mu vidět na očích.

stvan

Pane Kulíku. Neděláte ze sebe záměrně hlupáka? Vždyť musíte vědět, že preferenčně vyhrál Hašek nad Sobotkou  jen v jednom kraji. Ergo kladívko nechápu, kde jste  pro svůj názor našel oporu.

rku

Málo platné, Hašek dostal nejvíc preferenčních hlasů. Takže zrada na všech voličích ČSSD to asi nebude.