Ženy nás, muže, sexuálně obtěžují.

obrazek
9.8.2018 18:58
Pro pořádek však musím přiznat, že ne všechny a ne vždy. Ale je toho obtěžování opravdu hodně. A to ani nezmíním případnou návštěvu koupaliště, kde ženskou prdelku často „zdobí“ jen uzoučký proužek textilu, mnohdy dokonce prakticky neviditelný.

A tak je to pořád. Pravděpodobně to bude nekvalitou dámských oděvů a prádla. Jak jinak lze vysvětlit, že mnoha mladým ženám z „neznámých důvodů“ nedrží u výstřihu několik zapnutých knoflíčků, jiným prosvítá prádélko, dalším z velmi volného trička při předpažení vypadává ňadro. Navíc většina žen ještě krásně voní. Je to jenom náhoda? Ne, není. Je to záměr!!! Klasické sexuální obtěžování mužů.

A to všechno se odehrává za okolností, kdy v Americe ještě stále probíhá kampaň Me too, kde se tisíce žen rozhodly vyjevit světu skutečně strašlivou pravdu, jak byly často před několika desítkami let štípány muži do zadečků, případně i jinak sexuálně obtěžovány.

I když už mi je přes sedmdesát let, dobře si pamatuji spoustu případů, kdy prokazatelně jediná spolehlivá cesta mladých hereček k roli, a to i u nás, vedla přes postel producenta, režiséra, či jiné důležité osoby. A ani tehdy ženám knoflíčky u výstřihu moc pevně nedržely.

Vrcholem sexuálního obtěžování mužů je však účast héreček na každoročním vyhlašování Oskarů a filmových festivalech. Plocha látky použité na jejich šaty by kdysi byla tak akorát na plavky. Odečteme-li ještě podíl látky téměř dokonale průhledné, můžeme konstatovat, že mnohé z účastnic jdou po červeném koberci prakticky nahé.

Je tohle nějaká spravedlnost ???

Václav Husák

P.s. Spravedlnost, nespravedlnost. Jen ať nás ženy takhle krásně obtěžují i nadále !!!

Vaclav Husak
PhDr.Václav Husák - novinář (ČTK, Svět v obrazech).
Klíčová slova: sexuální obtěžování

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.