ZISK, Zisk a zisk

obrazek
3.8.2011 09:48
Pod záštitou kunovického Evropského polytechnického institutu se debatovalo na téma Jak úspěšně podnikat v příhraničních regionech jihovýchodní Moravy. Velmi zajímavý příspěvek pronesl Doc. Ing. Peter Staněk, CSc. Viz odkaz níže.

Dnes a denně se seznamujeme se slaboduchými výplody naší vlády. Škrty, daně, poplatky a stále do kola. Všichni rozumně smýšlející lidé volají po utažení opasků také horních 5% a konečně začít potírat tuneláře, lobisty, kamarádíčkování našich poslanců s bankéři a milionáři. Vláda už začíná nepokrytě mluvit, že již není potřeba lidem utahovat opasky, ale rovnou jim sebrat kalhoty. Přitom šetří úplně někdejinde, kde to je jednodušší. Ministerstvo obrany může být čtvrtinové a už konečně říci, že na zahraniční mise nemáme. Podívejme se kolik máme úředníků od zdola nahoru a dolů, vždyť nám jich pro boha stačí polovina. Podívejme se na naše soudnictví, to je hnus.Několik rozhodnutí z poslední doby:  Poslanec může lhát !! Úředník může rozdělovat nehorázné odměny bez omezení. Ministři si kupují loajalitu přemrštěnými odměnami. Při tom vytížení úředníků během pracovní doby je na 15%. Stačí, když přijdete na úřad a vidíte prázdné stoly. Nebudeme měřit jejich pracovní vytížení spotřebou papíru. Běžte se podívat na stoly pracovníků ve výrobě, ve stavebnictví atd. Kolik udělá úředník přesčasových hodin? 

Jak chceme pokračovat?

Stále chybí zákon o služebním poměru. Proč stále utrácíme za různé agentury, aby provedly AUDIT.  Pokud úředník potřebuje poradit, ať to zaplatí ze svého a nebo, když tomu nerozumí, musí být propuštěn.

Kolik důchodců už dnes má důchod nižší než je minimální v EU cca 500 Euro? A to nemluvím, jak se stavíme k invalidním občanům.  Kolik rodičů bude mít na vzdělání dětí? ATD. ATD a atd!!!!

Náš odklon od přírody a zdravého rozumu je otřesný.

Pokud naše vláda bude pokračovat v nastaveném sebevražedném kurzu na ledovec do jde opravdu k velkému maléru.

Dnes ministerstvo obchodu i zahraničí musí začít hledat nová odbytiště, novou výrobu a nalít peníze do vývoje a vzdělání. Jinak budeme mít zavřené montovny, skoro prázdné sklady s ležícím zbožím, protože ho nebude mít, kdo koupit. Vždyť naši lidé pracují za polovinu. Kdy už konečně pochopíme, že silnice jsou pro osobní auta a náklad z 90% patří na železnici.

Proto bych rád, kdo stále nevěří o čem je řeč a bude mít čas spustit tento níže uvedený odkaz, ať ho zhlédne a pozorně poslouchá. 

http://www.youtube.com/watch?v=GbnpPiPzZLs&feature=player_embedded

skodovka_1
Pravda poslední dobou nevítězí, protože pomluva letí světem a pravda si zavazuje boty. Otec vždy říkal, nejhorší je zrudlý lidovec nebo agrárník. V každém z nás je trochu solidarity a ideálů, tak si je přeci nenecháme vzít.
Klíčová slova: daně, vláda Petra Nečase

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

klokan

Velmi poučný článek, včetně odkazu na vystoupení doc. Staňka. Naše slabomyslná trojkoaliční vláda evidentně není schopná narůstající ekonomické problémy vyřešit. Svými zkratkovitými a nesystemovými přístupy  naopak problémy značně prohlubuje. Zejména chemika mystifikátora nelze na postu MF dále tolerovat. Co škody již ČR způsobil. On však on nejen chemik, ale i muzikant.