Zrádné očkování - případ obrny na Papue-Nové Guineji

obrazek
28.6.2018 18:13
Nechtěla bych, abychom u nás museli objevovat to, co zjistili na Papue- Nové Guineji, a už vůbec ne to, co objevili v Indii. Obrázek: 48 000 dětí v Indii paralyzováno vakcínou proti obrně Billa Gatese. 25.10.2019 Přibyla studie o tom, že perorální vakcína proti obraně způsobuje paralýu - je zcela nahoře. článek od Anne Gulland: "Propuknutí obrny je hlášeno na Papue Nové Guinei poté, co byl nahlášen pouhý jeden případ. První známky choroby se objevily v dubnu, kdy byl k lékaři doveden šestiletý chlapec s paralýzou. V květnu pak byla identifikována jako příčina forma obrny odvozená od vakcíny..."

25.10.2019 http://www.newindianexpress.com/nation/2019/oct/23/oral-polio-vaccine-causing-paralysis-in-kids-study-2051670.html?fbclid=IwAR1uQJHj4vc1fGZni3ewItScxFwLenzcN8QdPRv5oGPvHXtHebxO7jzjoJk kniha: https://www.amazon.in/dp/8125046569/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_hmbTDb95AN65W?fbclid=IwAR3AFh5B6yEKQbBkRib7ri04JZnjzv4Flj5ZAtbDcpUbWme8JS_cp_VHByM  WHO si vymyqlel vymýcení dětské obrny, aby zachránil průmysl, který neměl na trhu orální vakcínu proti dětské obrně. Hodně peněz směřovalo k „přesvědčování"  lékařů a politiků třetích zemí za přijetí 

zdroj:https://www.telegraph.co.uk/news/2018/06/26/polio-outbreak-declared-papua-new-guinea/

Volně převyprávěno: Poslední případ chorooyv zemi byl hlášen v  roce 1996 a v  oce 2000 byla země prohlášena jako bez obrny.  Centrum pro kontrolu choro CDC potvrilo  na začátkutohoto  měsíce ohnisko nákazy, kdy našlo virus u jiných dvou dětí. Došlo k hlášení Světové zdravotnické organizaci WHO. Virus zperorální  vakcín se liší od divokých knmenů, jež se vysktují jižjen v Afghánistánu, Pákistánua Nigérii. A vylučuje se z těla do vody. Takže se v oblastech  s nízkým standardem může v komunitě šířit. JE to však  vzácná  událost, protože podle Organizace pro vymýcení  obrny bylov letech 2000-2011 podáno více než 10miliard  perorálních dávek a hlášeno jen  580 popuknutí chodoby odvozené od perorálního viru.  V rámci zásahu výše jmenovaných organizací také  padlo: "že by měly být použity také nové injekční vakcíny proti obrně, spíše než perorální vakcína, protože nevedou k výskytu propuknutí nemoci." Ale i na Papue, kde jsou jednotlivé komunity od sebe velmi vzdálené, uvažují o tom,  že injekční vakcínou proočkují všechny děti. 

Obrna - Polio | Klíčová fakta

Poliomyelitida (poliomyelitida) je vysoce infekční virové onemocnění, které postihuje především malé děti

Vírus je přenášen osobním šířením hlavně cestou fekálně-ústní nebo méně často kontaminovanou vodou nebo potravou. 

Množí se ve střevě, odkud může napadat nervový systém a může způsobit paralýzuP

očáteční příznaky polio zahrnují horečku, únavu, bolest hlavy, zvracení, ztuhlost krku a bolest končetin. 

V malém počtu případů způsobuje onemocnění paralýzu, která je často trvalá 

Neexistuje lék na obrnu, lze jí zabránit imunizací

Jen tři země na světě čekají ještě na prohlášení, že jsou bez obrny:: Afghánistán, Pákistán a Nigérie

****

K Indickému případu je tento článek - a podle něj nešlo jen o paralýzy, ale o paralýzy a úmrtí:http://www.healthfreedoms.org/has-bill-gates-polio-vaccine-program-cause-over-47000-paralysis-deaths/

Google translátor, korigováno. 

Způsobil program Billa Gatese pro očkování proti obrně  více než 47 000 úmrtí na paralýzu? 

 Joe Samuel (4M), - v Indii, Monsanto najal Bollywoodské herce na podporu geneticky modifikovaných bavlněných semen negramotným zemědělcům. Nana Petakar se stala známým velvyslancem společnosti Monsanto. Reklama se nazývá "agresivní, bezohledná a falešná."Bill Gates, jenž těžce investoval do GMO společnosti Monsanto i do vakcín, najal nejoblíbenějšího indického herce Amitabh Bachchan, aby podpořil orální vakcínu proti obrně.Zde je jeden příklad reklam vytvořených Bachchanem. Zde je Bachchan a užívání samotného Bollywoodu k propagaci vakcín, a zde je další reklama, ve které Bachchan zaměstnává své herecké dovednosti.Nadace Billa a Melindy Gatesových říká:"Celosvětové úsilí v posledních dvou desetiletích snížilo počet případů obrny o 99 procent. Dokud nedojdeme k vymýcení, spolupracujeme s vládami a všemi partnery na politické snaze zajistit, aby žádné dítě nebylo vystaveno riziku smrti nebo přenosu této ochromující nemoci. "

 Monsanto použila herce Bollywoodu a podařilo se prodávat indickým zemědělcům Bt semena bavlny. Zisky pro společnost Monsanto rostly. Když byly výnosy nižší, nežli slíbili, dali zemědělci obrovský dluh, který vedl mnoho k sebevraždě, což je považováno za "nejhorší zaznamenanou vlnu sebevražd tohoto druhu v lidských dějinách." Dosud počet samovražd překonal 250 000.

 P. Sainath podrobně popisuje tento neoliberální terorismus:

 "Obřím semenářskím společnostem, které mahrazují levné hybridy a mnohem levnější a tvrdší tradiční odrůdy  vlastními produkty, farmář společnosti Monsanto zaplatil mnohem více za osivo, než kdy se mu vůbec zdálo.. Místní odrůdy a hybridy byly vytlačeny s nadšenou podporou státu. V roce 1991 si můžete koupit kilogram místního osiva za pouhých Rs.7 nebo Rs.9 v dnešní nejhorší postižené oblasti Vidarbha. Do roku 2003 byste zaplatili Rs.350 - ($ 7) - za tašku se 450 gramy hybridního osiva. Do roku 2004 partneři společnosti Monsanto v Indii uváděli na trh sáček o objemu 450 gramů bavlněného semena Bt mezi Rs.1650 a Rs.1,800 ($ 33 až $ 36). "

 Dlouho poté, co bylo zřejmé, že společnost Monsanto má na Indii smrtící dopad, Bill Gates, který říká, že chtěl pomoci chudým v Indii, udělal obrovskou investici do společnosti Monsanto. Věří Gates, že investoval do společnosti, která zanechala chudé děti Indie bez otců a ztratila jejich zemi, na které žili?

 Jak jsou ostatní investice Gatesů - vakcíny - daleko? Společnost Mates, která vyvine PR od společnosti Monsanto, využila herce Bollywoodu, aby silně propagovala svou očkovací kampaň za účelem "vymýcení obrny" po celé Indii. Vakcíny určené indickým dětem. Přivedli zdraví?

 Z "Polio programu: zvítězíme a pokračujeme" Neetu Vashisht a Jacob Puliyel o lékařské etice http://www.issuesinmedicalethics.org/202co114.html:

 "V roce 2011 bylo dalších 47500 nových případů NPAFP [neobrnné akutní ochablé paralýzy] bylo to klinicky nerozlišitelné od paralýzy obrnné, ale dvakrát tak smrtelné, byla tu incidence NPAFP přímo úměrná k dávkám perorální vakcín proti obraně. Tyto údaje byly shromážděny v rámci systému sledování obrny, nebyly vyšetřovány. "

 Per orální vakcíny proti obrně  poolu byla podávána jen indickým dětem. CDC upustila od této vakcinace v USA, protože způsobovala obrnu.

 "V roce 1976 doktor Jonas Salk, tvůrce vakcíny s živým virem používané v padesátých letech minulého století, svědčil o tom, že vakcína proti živému viru (používaná téměř výlučně v USA od počátku 60. let do roku 2000) byla" hlavní příčinou, "všech hlášených případů obrny v USA od roku 1961. (Virus zůstává v krku po dobu jednoho až dvou týdnů a ve stolici po dobu až dvou měsíců.) Pacienti s vakcínami jsou tedy vystaveni riziku a mohou potenciálně rozšířit onemocnění, (pokračování). V roce 1992 federální centra pro kontrolu a prevenci onemocnění (CDC) vydaly prohlášení, že vakcína s živým virem se stala dominantní příčinou obrny ve Spojených státech [36]. Ve skutečnosti podle údajů CDC každý případ dětské obrny v USA od roku 1979 byl způsoben orální vakcínou proti obrně. Úřady tvrdí, že očkování bylo zodpovědné za přibližně osm případů dětské obrny každý rok. Nicméně nezávislá studie, která analyzovala vlastní databázi očkování ve vládě během posledních pěti let, odhalila 13 641 hlášení nežádoucích příhod po použití orální vakcíny proti obrně. Tyto zprávy zahrnovaly 6 364 návštěv pohotovosti a 540 úmrtí. Veřejná pobouření těchto tragédií se stalo impulsem k odstranění očkovací látky z imunizačních programů. "

Gates nevěděl, že OPV (orální vakcína proti obrně) byla zakázána v USA, protože navrhl, že přinese stejné dobré zdraví do zemí třetího světa, jaké si západní země užívaly? Pokud nevěděl, prosazuje vakcíny pro děti bez základních a skutečně kritických informací?

Neetu Vashisht a Jacob Puliyel v nemocnici St. Stephens v Dillí řeší otázku vymýcení:

 "Šaráda o vymýcení obrny a o velkých úsporách, které to přinese, doposud přetrvávají. Je paradoxní, že zatímco generální ředitel WHO, Margret Chan a Bill Gates se snaží získat podporu pro vymýcení obrny, bylo vědecké komunitě již více než deset let známo, že vymýcení obrny je nemožné. Je to proto, že v roce 2002 vědci syntetizovali chemickou látku nazvanou poliovirus ve zkumavce s empirickým vzorem C332, 652H492, 388N98, 245O131, 196P7, 501S2, 340. Bylo prokázáno, že seřazením atomů do sekvence se objevuje pravý virus obrny  se všemi vlastnostmi potřebnými pro jeho šíření a přežití v přírodě. "[Zdroj uveden.]

 "Wimmer píše, že zkumavková syntéza poliovirusu zlikvidovala pro budoucnost jakoukoli možnost vymýcení viru obrny.  Vírus nemůže být prohlášen za vyhynulý, protože sekvence jeho genomu je známá a moderní biotechnologie dovoluje jeho vzkříšení kdykoliv in vitro. Člověk tak nemůže nikdy ztratit svůj strach vůči polioviru. A je nutnozůstat na stráži. .Ve skutečnosti bude muset 18-letá globální vymycovací kampaň pro polioviry pokračovat v nějakém formátu navždy. Dlouhodobě slíbená "nekonečná" peněžní výhoda z ukončení očkování proti polioviru nikdy nebude dosažena (24). Přitažlivost, kterou "vymýcení" má pro tvůrce politiky, zmizí, jakmile je tato pravda všeobecně známá. " 

 Nadace Billa a Melindy Gatesových zjevně není v kontaktu s vědeckou komunitou již deset let, neboť stránka jejích stránek o polio naznačuje, že " 

2011 výroční dopis od Billa Gates: konec obrny

Podpora pro nejchudší obyvatele již dosáhla mnohého. Například kvůli velkorysosti dárců jsme na prahu konce dětské obrny jednou provždy.

 A pak nadace pokračuje o tom, jak strašná obrna je a kolik dětí paralyzuje a zabíjí.

Obrna je hrozné onemocnění, které zabíjí mnohé a paralyzuje ostatní. Před padesáti lety to bylo rozšířené po celém světě. Když mluvíte s lidmi, kteří si pamatují na obrnu ve Spojených státech, řeknou vám o strachu a panice během vypuknutí a popisují kruté nemocniční oddělení plná dětí v železných plicích, aby si udržely dech. Na vrcholu epidemie ve Spojených státech v roce 1952 obrna paralyzovala nebo zabila více než 24 000 lidí.

 Jen v roce 2011 však kampaň proti očkování proti obrně Billa a Melindy Gatesových v Indii způsobila 47 500 případů paralýzy a smrti.

 Vashisht a Puliyel:

 "Společnosti Lancet byl hlášen výskyt AFP, zejména AFP, který nezpůsobuje obrna, kdy ovšem se po  očkování i v Indii zvýšil exponenciálně po zavedení vakcíny s vysokou účinností proti obraně. Grassly a kolegové navrhli v té době, že zvýšení AFP bylo výsledkem záměrného úsilí o zintenzivnění dozoru a podávání zpráv v Indii. Národní program pro sledování obrny tvrdil, že zvýšené počty byly způsobeny hlášením mírnější slabosti, pravděpodobně slabosti s malými důsledky.

"Nicméně v roce 2005 byla po 60 dnech sledována pětina případů AFP bez obrny v indickém státě Uttar Pradesh (UP). Bylo zjištěno, že 35,2% zanechalo zbytkovou paralýzu a 8,5% zemřelo (Tedy celková zbytková paralýza nebo úmrtí byla - 43,7%). Sathyamala zkoumal data z následujícího let a ukázala, že děti, které byly identifikovány s AFP neobranou, měly více než dvojnásobné riziko úmrtí než děti s infekcí divokou obrnou.

 "Data z Indie o kontrole  obrny po dobu 10 let, které jsou k dispozici v Národním politickém monitorovacím projektu, byla nyní sestavena a zpřístupněna online, aby ji posuzovali epidemiologové a statistici. To ukazuje, že poměr AFP, který nezpůsobila obrna, se zvyšuje v poměru k počtu dávek vakcín proti obrně v každé oblasti.

"V celostátním měřítku je míra AFP, která není polilem, nyní 12 krát vyšší, než se očekávalo. Ve státech Uttar Pradesh (UP) a Biharu, které mají téměř každý měsíc hlášení obrny, je míra AFP, které neprodukuje obrna, 25- a 35krát vyšší než mezinárodní normy. Vztah rychlosti AFP, které neprodukuje obrna, je křivočarý, s prudším nárůstem nad šest dávek orální vakcíny proti obrně za jeden rok. Poměr AFP pacientů  bezobrny v průběhu roku nejlépe koreluje s kumulativními dávkami získanými v předchozích třech letech. Asociace (R2) nepolitické AFP sazby s dávkami orální vakcíny proti obrně obdrženými v roce 2009 činila 41,9%.

 "Přidáním údajů získaných od roku 2007 se zvýšila asociace (R2 = 55,6% p <0,001) (30). Hustota obyvatelstva nevykazovala žádnou souvislost s mírou AFP, která neprodukuje obrnu, ačkoli jiní navrhovali, že souvisí s AFP způsobeou obrnou (31). U populací mladších 15 let (32, 33) se uvádí, že mezinárodní výskyt AFP bez obrny je 1 až 2/100 000. Kritériem dobrého sledování je schopnost detekovat jeden případ AFP na 100 000 dětí i za nepřítomnosti obrny (34).

"V roce 2011 bylo v roce 2011 nově paralyzováno dalších 47 500 dětí, nad standardní 2/100 000 nezpůsobené obrnou (AFP), které jsou obecně přijímány jako norma. [Zdroj uveden]

 "Je smutné, že ani po pečlivém sledování nebyl tento velký přebytek výskytu paralýzy zkoumán jako možný signál, ani nebylo vynaloženo žádné úsilí k tomu, aby se pokusil studovat mechanismus tohoto vývoje v politickém AFP. [Zdroj uveden]

 "Tato zjištění poukazují na potřebu kritického posouzení, aby se zjistily faktory, které přispívají ke zvýšení AFP neobrnné s nárůstem dávek orální vakcíny poti obrně - možná se podíváme na vliv posunů entero-patogenů vyvolaných vakcínou prakticky každý měsíc.

 "Z hlediska Indie bylo totoextrémně nákladné jak z hlediska lidského utrpení, tak z hlediska peněz. Je lákavé spekulovat, co by bylo možné dosáhnout, kdyby 2,5 miliardy dolarů vynaložených na pokus o vymýcení obrny vynaložili na vodu a hygienu a rutinní očkování. "

 Nadace Billa a Melindy Gatesových je zjevně mimo kontakt s tím, co je známo o nemožnosti vymýcení obrny, ale není s dotyčnými penězi mimo toho dosah.

 ".... poslední 1 procenta oůstává skutečným nebezpečím. Vymýcení není zaručeno. Vyžaduje kampaně na podávání očkovací látky proti obrně všem dětem mladším 5 let v chudých zemích za cenu téměř 1 miliardy dolarů ročně. Musíme být agresivní, pokud jde o pokračování v těchto kampaních, dokud se nám nepodaří vymýtit poslední 1 procento.

"Proto je financování klíčové pro úspěch. Organizace jako Rotary International http://www.rotary.org a vlády Indie, Spojených států, Spojeného království a Japonska jsou všechny hlavní přispěvatelé k kampani proti obrně. Naše nadace dává zhruba 200 milionů dolarů každý rok. Kampaň však stále čelí mezerě na financování v letech 2011-12 ve výši 720 milionů dolarů. Pokud by vymycování selhalo kvůli nedostatku velkorysosti ze strany dárcovských zemí, bylo by to tragické. Jsme tak blízko, ale musíme dokončit poslední etapu cesty. Musíme tyto případy snížit na nulu, udržovat pečlivý dohled, abychom zajistili, že virus skutečně zmizel, a udržet obranu proti očkovacím látkám proti obrně, dokud nepotvrdíme úspěch. "

 Stránka nadace o obrně začíná naléháním na vymýcení, o němž je známo, že není možné, ale skončí s žádoucími penězi. Stejně jako semena Bt Monsanto, která byla pro indické zemědělce zemědělskou a finanční katastrofou, byla kampaň Gateovy vakcíny proti obrně stejná - indická zdravotní a finanční katastrofa.

Viděli jsme, jak se obrna, která nebyla prioritou pro veřejné zdraví v Indii, stala cílem pokusu o vymýcení se symbolickým dárcem ve výši 0,02 miliardy dolarů. Vláda Indie měla nakonec financovat tento nesmírně drahý program, který stát zemi 100 krát více než hodnota počátečního grantu.

 Zastavila společnost Monsanto prodej bavlníkových semen Bt poté, co se ukázalo, že zemědělci byli zničeni drtivým dluhem, špatnými výnosy semen a jejich neschopností zachránit semena?

 Má  se někdo z nadace Billa a Melindy Gatesových hnat do Indie, aby pozastavil své očkovací látky proti obrně, dokud nebudou zodpovězeny klíčové otázky ohledně jejich příčiny NPAFP [bezobrnné akutní ochablé paralýzy] a úmrtí?

 Řeší nadace nedostatek bezpečnosti vakcíny? Bezpečnost vakcíny může být citlivým tématem, neboť pan Gates zaznamenává, že "lidé, kteří se angažují v boji proti očkování [ti, kteří zpochybňují bezpečnost vakcín] zabíjejí děti".

 A přesto je prokázáno, že polská kampaň pana Gatese ochromila 47,5 tisíc dětí. Puliyel říká, že "děti, které byly identifikovány s jinými příčinami než virem poliomyelitidy, vykazovaly více než dvojnásobné riziko úmrtí než děti s infekcí způsobenou divokou obrnou (27)."

Bill Gates neposkytuje žádné údaje ani žádné podrobnosti, které by podpořily jeho tvrzení, že lidé skeptičtí k vakcínám zabíjejí děti, ale on se odvolal na rodiče, že nedávají dětem vakcínu proti černému kašli a vakcíny proti spalničkám a umírající děti. Pan Gates si však nemusí být vědom toho, že dospívající mládež v Kanadě očkovaná proti spalničkám přišla se spalničkami ve větším množství než neočkované a očkované děti, ukterých se rozvinul černý kašel.

 Z vyšetřovacích zpráv  Zdroje: 

· U případů pertusy, u nichž je známo, že vakcinační historie je známa, bylo podle údajů z devíti kalifornských krajů s vysokou mírou infekce mezi 44 a 83 procenty lidí, kteří byli imunizováni. V kraji San Diego bylo více než dvě třetiny lidí v této skupině aktuálně očkovánío

 · Zdravotní úředníci v Ohiu a Texasu, ve dvou státech, kteří zažívají vypuknutí černého kašle, hlásili, že ze všech případů, 75 a 67,5 procent, hlásili, že dostali očkování proti kašli.

· Dnes je míra onemocnění v některých krajích v Kalifornii tak vysoká jako 139 na 100 000, což je v porovnání s vakcínami.

· Veřejní činitelé na celém světě se při stanovování politiky očkování vztahující se k nemoci těžce spoléhají na dvě skupiny odborníků na černý kašel. Obě skupiny a mnozí z jejich členů dostávají peníze od dvou předních výrobců vakcíny proti černému kašli.

 · Dr. Fritz Mooi, známý holandský vědec, který už 15 let studuje mutace bakterií černého kašle, uvedl, že k ohniskám přispívá mnohem virulentnější kmen bakterií.

 Vkcína proti obraně používá syntetický virus, který vytvořil vírulentnější kmen. Používaná vakcína proti černému kašli  také syntetický virus? - /pozn. korektorky: tady je nějaká chyba, výše je uvedeno, že černý kašel je bakteriální.  

WHO, která spolupracuje s panem Gatesem prostřednictvím GAVI, klasifikuje paralýzu, která se vyskytuje v Indii, jako neplaziologická akutní ochablá paralýza (NPAFP). Možná by Bill Gates měl za to, že zatímco společnost Monsanto je Bollywood PR pracuje na prodeji semen Bt a Gatesův Bollywood PR pracoval na propagování jeho vakcín proti obrně, žádné PR Monsanto nezměnilo realitu sebevražd farmářů. A po paralelní léčbě po očkování se nemění fakta. Paralýza je paralýza dítěte, které už nemůže chodit. Smrt je smrt pro rodiče, kteří ztratili dítě.

 Pan Gates hodlá očkovat každé dítě na světě. V tomto závazku nebyl zpomalen ani přes masový počet úmrtí a paralýzy dětí v Indii. Nezastavil se a ani nešetřil katastrofou, kterou již způsobil, kolik dalších dětí bude "pomoci" panu Gatesovi?

 Zdroje):

 nsnbc.me

 mercola.com

 inewsource.org

Pozn. překladatelky - a takhle pracují naši lékaři a vědci standardně, že to nebylo zmapováno u jiných vakcín je zapřičiněno 90% nehlášeností nežádoucích účinků - prostě nejsou přičítány k vakcíně a nikdo je už  nezaznamená. U úmrtí je to poněkud odlišnější. 

15.7.2018 Očkování proti spalničkám a zarděnkám v Lesothu vyústilo ve stovky případů s velkými potížemi: https://www.teambuntuafrica.co.za/2017/03/26/lesotho-measles-vaccination-results-in-horrific-rashes-and-illness-on-children/

Doporučuji: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/trivers-problem-s-kapitalistickou-filantropii

Ve vakcíně proti obrně  SV40 je opičí virus způsobující rakovinu, je to jen jeden ze 40 podobných virů, které v ní jsou  Více o tom ve zdrojích zde: https://www.amazon.com/Virus-Vaccine-Contaminated-Cancers-Government/dp/0312342721/ref=redir_mobile_desktop/130-8562832-9813011?_encoding=UTF8&qid=&ref_=tmm_pap_title_0&sr=

Z letáku: Obrna nebyla vymýcena, obrna bla přejmenována! 1400 případů  transversní myelitidy, 6000 případů syndromů  guillain-barrého, 75 000 případů aseptické meningitidy.  Celkem 82400 cešlkem případů  obrně podobných on emocněn í každý rok v USA. transversní myelttida, Guillain-Barrého syndrom a  aseptická meningitida se objevují až po zahájení očkování proti obrně a nyní zachvacují populacipřesně ve stejné míře  jako obrna v 50. letech.

 říjen 2018 OSN připouští, že poslední propuknutí obrny v Sároo byl způsoben vakcínou:  http://humansarefree.com/2018/10/un-admits-latest-outbreak-of-polio-in.html?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork

Babiš Gates e pozval do Prahy, v země s vymýcenou obrnou má koordinovat boj proti obrně, přijede 19.5.2015 a  prsty v tom maj! i rotariáni:  https://www.novinky.cz/domaci/487039-bill-gates-by-mel-prijet-do-prahy-kvuli-boji-s-detskou-obrnou.html?fbclid=IwAR3wO1DHP_0pDGrqVij-M6CL_8sRPzuJ1gQjzY5qO4J5HJlbSpQh-5Qzos8

9.4.2019 Nedaleko Jevan u Prahy roste svého druhu jedna z největších továren na světě -  vakcíny proti obrně za 200 milionů eur. Patrně jde o tu Gatesovu vakcínu.Očkovat se jí budou děti in opčné strně zeměkoule. tedy i české? Hotovo bude za rok.  https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/219411000100409/video/687312 Zde píší, že to staví Indové a sice společnot Serum Institute, jejíž šéfem je Adar Poonowalla: https://archiv.ihned.cz/c1-65712090-indove-chteji-v-cesku-vybudovat-nejvetsi-tovarnu-na-vakciny-proti-obrne-na-svete-bude-ve-vesnici-se-sesti-domy Přesný název obcve se šesti domky, kde továrn roste, je Bílý Temelín: https://www.info.cz/cesko/indicky-vyrobce-vakcin-chce-ozivit-bily-temelin-za-prahou-cernou-diru-kde-se-utopily-stovky-milionu-8508.html

26.10.2019 Nadace Bila a Melindy Gatesových byla z Indie vykopnuta: https://steemit.com/life/@pranavsinha/bill-and-melinda-gates-foundation-kicked-out-of-india?fbclid=iwar2s4capaxlzl_etitgqi7qap6-tbnmtuuzvswtntoakboevhvj346bfphk

27.10.2019 WHO a UNICWEF přinávají,  že Natural News měl pravdu s tím, že propuknutí obrny mají na svědomí vakcíny: https://www.bigpharmanews.com/2019-10-10-who-unicef-admit-polio-outbreaks-caused-by-vaccines.html?fbclid=IwAR2gUuqmwYeYlYAXjcJ8JBAZJQHpxbAQDLbbFRhiW_xri34Irti0Agw5D8c

24.11. Indičtí lékaři žalují Gatese za ohrožování indických dětí smrtícími  humanitárními vakcínami: https://www.naturalnews.com/052265_vaccine_experiments_Bill_Gates_India.html?

25.11.2019 Více případů obry je yí způsobeo vakcíou, ež divokým virem: https://www.nytimes.com/aponline/2019/11/25/health/ap-af-med-africa-polio.html?

1.12.2019 Obrna je na vzostupe v Afrike, Filipínach, Afganistane, Pakistane a globálne.

https://www.nytimes.com/aponline/2019/11/25/health/ap-af-med-africa-polio.html?fbclid=IwAR2xQbgB8aYLOhT-8IkDw-WTjcDSYNIqtjP_zJeLQx6yZA2Zlfqk-Z00nTQ

https://www.telegraph.co.uk/global-health/terror-and-security/polio-worker-shot-dead-pakistan-third-killed-latest-vaccination/?fbclid=IwAR3C4Z2QAYpP1WnuOGpJh_ZGnEPJvRySkCeXt1f4L9StbJZBGMn61HQp3qw

CDC přiouští, že s vakcínou prot obrně dotstalo 98 milionů Američanů virus rakoviny: https://www.youtube.com/watch?v=WetrKjUBkR0&fbclid=IwAR2WIGtJBLeBcYhweR61rviGczD5Pn1yvT464DM7qAuxTuaDP6YG8vfwDK8

6.3.2020 robeert f. Kennedy odhaluje vztah mezi Billem GAtesem a Big Pharmou: https://www.collective-evolution.com/2019/02/24/robert-f-kennedy-jr-exposes-bill-gates-his-relationship-with-big-pharma/

27.3.2020 Bil Gates čelí obžalovbě, že nelegálně testoval vakcíny na domorodých dětech v Indii: https://thegoodnewstoday.org/bill-gates-faces-trial-in-india-for-illegally-testing-tribal-children-with-vaccines/

 28.3.2020 Pod záminkou poskytování zdravotní péče v zemích třetího světa, Gates Foundation nutí desetitisíce dětí zkoušet různé vakcíny pro farmaceutické společnosti… Očkování, které tyto mladé dívky dostaly, byla vakcína proti HPV, vyrobená společností Merck a spravována ministerstvem zdravotnictví země. Mladé dívky ve věku 9-15 let, byly instruovány, aby obdržely tři dávky vakcíny. Jak měsíce ubíhaly, zdravotní stav 16.000 dívek se rapidně zhoršil. Pět dívek krátce na to zemřelo…. http://www.rukojmi.cz/clanky/veda-a-technika/2598-filantropie-billa-gatese-30-000-indickych-divek-pouzitych-jako-morcata-pro-testovani-vakciny-proti-rakovine?fbclid=IwAR1jWIPxmnvdQGiJjLVDE1t-qnT3lILOT_ra-k-m45E9H2KpGnkPQVe464A
 
v dubnu 2020 Upozornil Robert F. Kennedy na to, že Gates  udělal s vakcínouo proti obraně od roku 2000 do roku 2017 svl hj rekord 496 000 zmrzačených dětí: http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=205760

Hudbička:  https://www.youtube.com/watch?v=48h7kzv-4nc&list=RDEMrwmU3cB_mv99dOzMmPTg-Q&start_radio=1

amiourful
Bioranger, vášnivá sběračka hovínek, z nichž po domácku kuje zlato, správce i pro nefejsbukáře otevřené stránky Alternativní ekonomické školy proti dluhovému otrokářství. Motto: "Pokud vás přesvědčí, že se nic nezmění, tak se také nic změnit nemůže." Stránky jejího hnutí: http://serpentina-bioranger.simplesite.com přístup do všech blogů zde přes hypertextové tlačítko Kateřina Amiourová, poté na tlačítko blogy nebo http://vasevec.parlamentnilisty.cz/uzivatel/amiourful/blogy. K březnu 2020 je jich přes 800 - a vesměs neztratily nic na své aktualitě!!

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

amiourful

Myslím, že jde o nějakou zhoubnou nákazu, dál jsem nedospěla. 

klokan

    Jeden si klade základní otázku čeho se vlastně dočká dříve ? Přeočkování proti tetanu - někdy za 18 let, popřípadě povinného si nechání naočkování pod kůži universálního identifikačně čtecího a řídícího čipu jednotlivce. Vzniká nám vskutku vynikající společnost. Glorifikací bezbřehého individualismu k zajištění celosvětové jednoty myšlení. Zatím nám tyto čipy distribuují diskrétně prostřednictví občanských průkazů, kdy prý toliko na našem rozhodnutí závisí, zda-li si je necháme aktivizovat. Nežli nám z centrály nařídí příslušnou aktivizační povinnost ve vlastním zájmu. Jak se z člověka  dvojnásobně rozumného rozumného vlastně stal člověk neustále kšeftující ?