Zrůdné pokusy v Žehušické oboře

obrazek
1.4.2018 12:00
Po několikaletém přísně utajeném pátrání se skupině detektivů a kriminalistů pod vedením plukovníka V.Kusáka podařilo nashromáždit dostatek důkazů o mimořádně nebezpečné aktivitě místních údajných chovatelů bílé jelení zvěře, kteří se však tajně věnovali nelegálním genetickým experimentům ohrožujícím celou budoucnost lidstva.

   Dle zajištěných důkazů se zdejší skupina genetických dobrodruhů snažila vyšlechtit křížence různých druhů zvířat i člověka. Pokoušela se dokonce i vytvoření takové genetické zrůdy, jako je například "dikobrazo-kominík" - tedy zcela nové zvířecko-lidské plemeno - prý výjimečně vhodné k čištění zanesených komínů.

   Dvanáct rádoby genetiků bylo dnes policií ČR zatčeno a umístěno v uzavřeném oddělení psychiatrické léčebny v Bohnicích
   Našemu investigativnímu fotografovi Valcávu Kásuhovi se těsně před uzavřením oblasti obory, v níž se pohybuje spousta zrůd, podařilo teleobjektivem vyfotografovat jednu z nich: Jelenoprase !!!
O dalším vývoji této odpudivé kriminální kauzy Vás budeme informovat dne 30.dubna 2018.

Václav Husák

Vaclav Husak
PhDr.Václav Husák - novinář (ČTK, Svět v obrazech). Jsem dočasně nepohyblivý (berle) a navíc mi zhruba do měsíce hrozí bezdomovectví. Pro svou záchranu hledám jakoukoli intelektuální práci na komerční bázi. Umím psát autorské, vědecké, technické, odborné, obecně informativní i reklamní články na jakékoli téma v libovolném novinářském žánru. Jsem schopen úspěšně navrhovat vtipné reklamní texty (i ve verších), připravovat koncepce reklamních kampaní, stejně, jako podklady pro patentové kanceláře. Jsem velmi pracovitý, spolehlivý a odpovědný. I když se právě belhám (zraněný kyčel) mohu poskytnou i fotografické služby na profesionální úrovni. Vyzkoušejte si mne, prosím !!! Tel: +420 776 024 707 https://neviditelnypes.lidovky.cz/novinari/vaclav-husak.N1344
Klíčová slova: genetika, prasojelen

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.